Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar selamlar bi drdan gelik kuzum 5400 gram 61 cm olmuş
bugün aşı olduk ağrı kesici verdim şimdi yatıyor kuzum

oohh maşallah miraç beye
gunaydınn bis geldikk halaa tek parçayıs kısımla bölünemedikkkk opuyorumnanaktan
az kaldı canımcım sabret yerimseniben
ya kızlar siz benden öndesiniz bilirsiniz ben çocuğun hareketlerini hala hissetmiyorum normal mi ilk gebeliğim.
valla fatoşum bn 21. haftanın sonunda hissetmeye başladım hala da az hissediyorum herkeste farklı oluyor bazıları 16. haftada başlıomuş hissetmeye
çok güzeller cnm bayıldım ya bu şerbet bizim oralarda yok neyle yapılıo nerden alınıo çok merak ettim ben bilgi verin bakam azcık öğreneyim bnde yaparım belki :kedi:

maşallah cnm ya nasılda büyüyor dimi aman dikkat et aşı ateşi falan çıkıyormuş bazı bebeişlerin kıymam ona uyusun uyusunda büyüsün annesi :1hug:

o

maşallah cnm ya nasılda büyüyor dimi aman dikkat et aşı ateşi falan çıkıyormuş bazı bebeişlerin kıymam ona uyusun uyusunda büyüsün annesi :1hug:
eve canım çok hızlı büyüyorlar he gün yanında olmasan inanamazsın
drumuz hemen ağrı kesici ver dedi verdik şimdide yanıma aldım yanımda uyuyr
kocişe hasta bugün midesini üşütmüş birde nazlıdır ki sorma
nur canım koca kız olmuş ya.kıyamam çok şeker ya.

teşekkür ederiz teyzesi kocaman abla olduk

eyvah yandın desene erkeklerin hastalığıda hiç çekilmez -tatlicadiarzu-
sen en iyisi al kızını saklan :kedi:

filiz abla artık gelip listeyi güncelleyip gidiyosun
:gitme:
haklısın canım, kusuruma bakmayın, canım çok sıkkın, ne konuşmak istiyorum ne başka bir şey yapmak, giriyorum okuyorum çıkıyorum, bugün bütün gün gün yattım zaten, sadece bir yemek yapmaya kalktım o kadar... bir kaç güne kadar geçer herhalde :)
canıııııım kocaman olmuş maşallah... geçmiş olsun canım, ateşlenmez inşallah ama napalım, mecburen olmak zorundalar bu aşıları... eşine de geçmiş olsun canım :)

eyvah yandın desene erkeklerin hastalığıda hiç çekilmez -tatlicadiarzu-
sen en iyisi al kızını saklan :kedi:
valla sıcak su koydum kocişin karnına birde nane limon kaynattım kızada bi fitil verdim ikiside inliyor yanımda

evet ablacım mecburlar
eşim içinde teşekkür ederim ablacım

merhabalar arkadaslar nasılsınız gecmısı pek okuyamadım umarım hersey yolundadır kızlar cok kotu grıp oldum salya sumuk yatıyorum...cok hastayım ya bol bol c vıtamını tuketıyorum burnum cok tıkalı dr.onun ıcınde denız suyu verdı...ınsallah hemen ıyılesırım...esımın aılesı bende onlar bana bıraz yardımcı oluyorlar....arada gırer yazarım dogumlar yaklastı merak edıyorum zaten ....allah hepımıze hayırlı dogumlar nasıp etsın ....kızlar sımdıden hepınızın KADİR GECESİ MUBAREK OLSUN...

ablacım neyin var neden moralin bozuk
bugün bende moralmen çökmüş durumdayım

canım :) sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor işte, üstüne üstlük sabah eşimle de tartıştık, sinirlerim zaten bozuktu üstüne tuz biber ekti, neyse böyle işte... uzun hikaye... sana ne oldu? hayrola?

filiz ablam hayırdır üzme kendini.rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
nur yesin onun ablalığını teyzesi.
hayatçım hayırlısı olsun canım banada kız doğuyo bayramdan sonra inşallah canım.

yakınlık ne mekanla nede zamanladır.yakınlık ellerın gÖĞe aÇıldıĞında akla ılk gelenlerdır.dualarda buluŞmak Ümıdı ıle.herkezın kadır gecesı mÜbarek olsun.rabbım dualarımızı kabul etsın

cnm kıyamam dediğin doğru sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor olsun halimize şükür sağlığımız yerinde bebeişleirmiz sağlıklı maşallah gerisdi boş be ablam :1hug:
üzme sen kendini rüzgarı düşün
filiz ablam hayırdır üzme kendini.rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
nur yesin onun ablalığını teyzesi.
hayatçım hayırlısı olsun canım banada kız doğuyo bayramdan sonra inşallah canım.
hadi bakalım hayırlısı canım bn ilk haftalarımda hep oğlum olcak die hissediyordum doktora gittim 3.aydaydım göstermedi yaramaz kızım dr dedi göstermiyor ama büyük ihtmial kız kemik yapısından anlıyorlarmış eğer göstermezse söle doktoruna bunu vereliniortak
4ayda gittim uzuun uğraşlardan sonra sağa dön sola dön çapraz dur öksür tıksır kaydirigubbakcemile3 vee evet hanım kızımız geliyor zor oldu ama gördük dedi dr kaydirigubbakcemile3
amin cnm seninde kadir gecen mübarek olsun hepimizin arkadaşlar dualrımızı eksik etmeyeleim bugün :1hug:

günaydın kızlar... hepinize hayırlı kandiller diliyorum, Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…