Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hu huuu ya ben de size kendimi göstermek istiyorum ama nasıl eklicemi bilmiorum resimleri kocam gelene kadar gösterebilirim gelmeden silerim anlamaz herhalde:)bi tarif eder misiniz nasıl oluo bu işler.?

kızlar merhabalar nasılsınız herkese hayırlı kandiller
canım benim hoşgeldin nasılsın maşallah cemremiz çok tatlı allah nazarlardan korusun
sanada hayırlı kandiller canım benimmmm
canım valla anne olmak gerçekten zor şimdiye kadar herkes bu gaz sancısından yakındı
allah kolaylık versin canım
bebişim uyandı ağlıyor ben kaçıyorum herkese selamlar olsun hepsini çok özledim mavimi arifemi neşemi htc gcan beyazı nuru kayrayı yasemini menzilgülünü slvmstr jasmini kısaca hepinizi çok özledim
kıyamam ya tamam canım görüşürz kendine çok dikkat et bende senii özledimmmmmopuyorumnanaktanbide eski günlerimiziiii:gitme:
slm kızlar herkese hayırlı kandıllerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
a.s. sağol canım sanada hayırlı kandiller
herkese hayırlı kandiller
Allaım dualarımızı kabul etsin bugün açılan elleri boş çevirmesin inş

nurcum sana hayırlı kandiller canım aminnnnn inşallahhhhhhhhhhhhh
evdemisinnnn

kızzz niye cevap yazmadan çıkalım aşk olsunnnlmaz:
bak merak ettim şimcikkk:smiley-cool:

ne bileyim işte ööle oluo da bazen :kedi: aslında pek fotom yok ama bektım böyle yazıştığım kişileri görünce sanki daha zevkli oldu ben de bi yapayım renk olsun dedim hazır kocam da yokken kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…