Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

sağol arife teyzesi oğluşumla dua ettik geçen gün arife ve neşe teyzesi için :Saruboceq:
25 günümüz falan kaldı bayramıda atlatalım bakalım ne zaman gelicek paşazade
yerimmm ben onuuu sağol canım allah razı olsun inşallah bizimkide gelicek
ne kadar az kalmış hayırlısı olsun canım inşallah biran önce sağlıkla kucaklarsın yavrunu
kızlarr annemle çarşıya çıkıcam bugun
yazamadan kaybolursam merak etmeyin
tamam kuşumm şimdiden iyi alışverişler diyim ozamanopuyorumnanaktan

slm kızlar nasılsınız annemler gitti dün canım sıkkın onlar gidince evde tek başımayken agladım 10 gündür yanımdaydı ama dogru drüst otruramadık bile anneminde rahatı yok şeker var tansiyonu çıkıyor dizlerindende sıkıntısı var ameliyat olmuştu önceden kadın hiç durmadı bende yapamaıyorum yatak istirahatım var diye sürekli yemek iş yapıp durdu...ama özledim onu sanırım bu arada iyice duygusallaştım ve hassas oldum ...sahurda bende kalktım apartmanda bir kadın vardı 2 hafta falan önce şeker komasına girmişti hastanede yatıyordu dün gece ölmüş gecede onu ögrendikten sonra uyuyamadım eşimde bende çok gergindik moralimiz sıfır ..heran patlamaya hazır bomba gibiyim..rabbim hayırlısıyla bu durumdan kurtarsın annemede tlfda oruç tutma evde iş yapıyorsun ara ver ilaçlarını ihmal etme diye...

ee sizler ne yapıyorsunuz?

halecim bende güllaç yaptım geçenlerde ama arasına muhallebi yapıp koyuyordum degişik oluyordu tarif istersen veririm..

çok güzel canımm
sağol canım
opuyorumnanaktan

canım Allah kavuştursun alıştın annene zor gelir mutlaka
başınız sağolsun bu arada çok üzme kendini canım
duygusallık zaten hat safhada

evet canım gookle amcadan sordurdum bende bakalım dedıgın gıbı süte filan batırıyomussun :)

kızlar şekerlerimiz bakalım ekleyebilcekmiyim

yesinler sekerlerını oğluşununnnnn kaydirigubbakcemile2

kıss nolcakkk bısıcık olmass olsa olsa özgenın canı ceker delikafadulden
ben hıc sevmem gullacı malesef kayınvaldeler yıyo onlara yapıcass:ecrin_bebek:

kız olsun ne varrr :hulyaembe pembe geysin çocuk hep mavimi geycek
sağol teyzesi beğendine sevindim
hadi bakam hale akşama kargoyla bekliyoz güllacı cokacimcoook

ayıpsın şekerrrr güllaç iste yeterki :))

halecim bende güllaç yaptım geçenlerde ama arasına muhallebi yapıp koyuyordum degişik oluyordu tarif istersen veririm..

yok canım ben muhallebıyı karıstırmıyım zatı ılk yapıcam bıde yemezler fılan aman bı bahane bulmasınlar bana sengözlerimebaksanab kayanana diilmi bulur bı bahane gercii sırnaşık şey

ben kaçtım kızlarrr

güle güle canımmmm:kedi:

bende kacıyorum kıslar kitap okur sora bıraz uyurum sora yıne gelırım :CüvCüv:

kıss nolcakkk bısıcık olmass olsa olsa özgenın canı ceker delikafadulden
ben hıc sevmem gullacı malesef kayınvaldeler yıyo onlara yapıcass:ecrin_bebek:

:
kız öyle olur mu hiç aşerme nedir sen biliyo olman lazım
olmadık yerde olmadık şey canı çeker insanın
mesela ben hamileyken burda okuyupta eşima aldırdığım bazı şeyler olmuştu hemde o kışta
yazın olan şeylerden yaaa
adam 1 hafta aradı bacımyerimseniben
arife mavi sizler burdasınız sanırsam nasılsınız napıosunuz topicten haberler varmı :))

cnm naıslsın bebiş nasıl?

entelliye ne haber nasıl seni görmek ne güzel cnm bende sık giremiyorum bugün buralardayım işte ama şansıma kimsecikler kalmadı ..

biz iyiyiz hayatım oğluşumu büyütmeye çalışıyorum gece iyide gündüz huysuz biraz hep kucağımda emmek istiyor bi türlü siteye giremiyorum sen nasılsın zeynep nasıl

entelliye ne haber nasıl seni görmek ne güzel cnm bende sık giremiyorum bugün buralardayım işte ama şansıma kimsecikler kalmadı ..
senlede karşılaşmak çok güzel ben oğlan fırsat bulup giremiyorum nadiren girdiğimdede kimse olmuyor siz nasılsınız bakalım bebeiş neler yapıo içerde :)))

entelliye cnmbizim sıkıntımız var birazyatak istirahatım var 2 hafta yatacam.. erken dogum olabilir....hayırlısını bekliyoruz bizde..

entelliye cnmbizim sıkıntımız var birazyatak istirahatım var 2 hafta yatacam.. erken dogum olabilir....hayırlısını bekliyoruz bizde..
mavicim kusura bakma siteye doğru dürüst giremediğim için bilmiyordum bol bol dinlen kendine iyi bakarsan ve moralini yüksek tutarsan bebişin sana sağlıkla gelir 32 haftalık olmuşsun bile bak biraz daha sıkın dişinizi sorun olmaz inşallah sakın üzme kendine biliyorsun en önemlisi moral

hoşgeldin canım nasılsın ben iyiyim canım çok şükür bi değişiklik yok sen neler yapıyorsun oğluşun nasıll
ben anneliğe alışmaya çalışıyorum oğlum maalesef bol miktarda gaz sorunu yaşıyor ilaçlar bütün kulaktan dolma ne varsa denedik ama hepsi bi yere kadar 3-4 aya kadar böle devam eder dedi doktor üstesinden gelmeye çalışıyoruz naapalım

kumsalım iyiyim sagol zorlanıyorum yatmaya sıkıldım valla katlanıyorum işte.. ya aslında tam 32 hafta olmadım entelliyecim netteki hesaplama fazla tutuyor doktorun hesaplamasına göre ona göre 31 e yeni girdim sanırım..35 'i devirseydik hayırlısıyla...

BULCUKCUM ŞEKERLERıN ÇÖOK ŞEKERMıŞ.
MAVı DENıZ ALLAH KAVUŞTURSUN CANIM ALIŞINCA ÇOK ZOR OLMUŞTUR ALLAH ONLARI BAŞIM IZDAN EKSıK ETMESıN.

slm kızlar biz geldik ama kimse yok topikde
geceliğimizi ve bayramlık kıyafetimizi aldık zemuszemus
akşamada iftara davetliyizz

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................38. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................37. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................37. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 36. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................34. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................32. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................32. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................30. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 28. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 25. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................22. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 19. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................13. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…