Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gunaydın kıslarrr bis geldikkk opuyorumnanaktan

kısssss haftaya salı dememişmiydiiii anammm bunun kız pek bi aceleci cıktı kuzummm:kedi:
Karpusuuumm halemtoşummm napişşş yeawruumm laelaelaelaelae musyas sancılanmış doktor dün hastaneye yatırmış bugun alcakmış ameliyata

evet cnm gdicem şeker içn ayrıca bakalım randevu alabilirsem detaylıyada gdicem tekrar bağırsaklartı ekojen demişlerdi gecen hem kızımı bi göreyim bakalım bbüyümüşmü teyzesi :kedi:
benim iş arkidişim yaptırdı limotana gibiydi bi diktim içtim pek guseldi ohhh kaydirigubbakcemile2 dioo şekerimmm gör bakalımm kısçen napiomuşşşş

günaydın canlarım nasılsınız.?
günaydın fatoşcannn biz iyi diyelim ii olsun sen nasılsın şekerimmm

Karpusuuumm halemtoşummm napişşş yeawruumm laelaelaelaelae musyas sancılanmış doktor dün hastaneye yatırmış bugun alcakmış ameliyata

ayyyy kuzum yaaa hadi bakalım hayırlısıyla dogsun bari kuzucukkk:kedi:
kıs ben dun sıyırdım he burda bı yagmur yagdıı aklın durur ayagıma corap altıma esofman fılan cektım opuyorumnanaktan
buz gıbıydı aldım kıtabı bıtmek uzere 50 sayfam kaldı:kedi:
bugun bıter bı sonrakine baslarım zemuszemus
bugun yıne yagsa su yagmurr vaya bayadır ılk defa klımasız uyuduk aksammmsengözlerimebaksanab
sen napannndelikafadulden

inş yüzünü net gösterir sıpa bu kez yengecim ya gecen yandan yandan zor gömüştük :1hug:

kıss ne dıonnn ben daha kısın yuzunu tam hıc goremedımmm kafayı bı gömuyooo ellerde suratındaaa azcık ucundan gosterıyooo bıde her ultrasona gıttıgmısde uyumasaaaa :roflol::roflol::roflol: coccuuumm kendını dogunca gostercekkk:1hug:

regli oldum iyimiii karnışım ağrıyooo mafoldumben

oyy kıyamam bnmde hep ağrılı geçerdi vermiodan içerdim 2-3 tane delikafadulden 6 aydır olmuom rahatım kaydirigubbakcemile3 sıcaktut ayaklarını falan üşüyünce daha çok ağrıyoo :teselli:
klima deme bana bizimki bozuk kaç gündür fisfisfis

ayyy dün akşa tam iftar saati bi başladı burda nasıl ama anlatamam gök delindi bölee akıoo şimşek gökgürültüsü delikafadulden şuandada hava kapalııı annem aradı şimdi istanbulda gene çok büyük sel olmuş ikitellide kayıp ölen neyin varmışşş benneyaptımki

inş yüzünü net gösterir sıpa bu kez yengecim ya gecen yandan yandan zor gömüştük :1hug:
inşallah canım yaaa olsun içinde nasıl olsa guvende emin ellerde doğunca görürsün a.s dün bi arkadaşım mail atmış hayata ilk bakış die bebişlerin ilk doğdukları andaki fotoları allahımmm nasıl çirkin şebelekler ama o kadar şeker ve tatlılarkii bayıldım bayıldımmm :kedi:

o nası bişiydiii :uhm::jeyyar:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 delüüüüü

oyy kıyamam bnmde hep ağrılı geçerdi vermiodan içerdim 2-3 tane delikafadulden 6 aydır olmuom rahatım kaydirigubbakcemile3 sıcaktut ayaklarını falan üşüyünce daha çok ağrıyoo :teselli:
yaaa öle çok şiddetli olmas benim ama ilaç içmeyi hiç sefmiorummm :sinifsinif:

yaaa basladı yıne bu sıcaklar yaaaa uyku basıyo yıneee :umursamaz:
gıdıom ben evın serın bı kösesını bulup kıtap okucamm haydi görüşürüssssopuyorumnanaktan

valla yazık ölenler olmus sele kapılıppp :gitme: yazık yaaaa ne diyim ben bu ınsanlaraaaaakannehir

günaydın fatoşum iyiyiz bz kızımla sn nasılsın 3lü test yaptırmıştın dimi sen belli oldumu sonuç
kuzum aldım sonuçları ii çıktı sende tebrik ettin ya kız unuttun mu
gunaydınn fatoscumm bis iyiyis vallaaa sen nasılsınnn memleketım nasılll ii bakıyomusun izmireee :kedi:
ii canım ii yağmurlu
iyim tatlım çok şükür.
haydii gittim bennnn

güle güle halem.
allah musyasıda kurtarsın sağlıkla inşallah.

ayhh kuuzm ya ınsallah bı an once duzelır..
dustan kafayı cıkartma :roflol:
çıkartamıom zaten nem çok yapış yapış oluom :bbo:
evet ya yebi doğanlar pek bi çikin oluyolar sırnaşık şey ama çok şekerlr yaa Şeniz ayy 2.5 ayıum var daha kızımın gelmesine inş sağlıkla gelsin yavrucum :Saruboceq::kedi:
yaaa basladı yıne bu sıcaklar yaaaa uyku basıyo yıneee :umursamaz:
gıdıom ben evın serın bı kösesını bulup kıtap okucamm haydi görüşürüssssopuyorumnanaktan

haydii gittim bennnn
görüşürüz cnm bizim burası esio bugüün çok şüküür :lepi:

kuzum aldım sonuçları ii çıktı sende tebrik ettin ya kız unuttun mu

ii canım ii yağmurlu

iyim tatlım çok şükür.

güle güle halem.
allah musyasıda kurtarsın sağlıkla inşallah.

ayy cnm bn 4lü yaptırdın die geldi aklıma birden 3lü falan karıştırdım işte :bbo:
idare et uykusuzluk böle yapıo :kedi:

günaydın herkese ama gene kimse bok ya of bu tetanoz aşısı beni mahvetti ykolumun ağrısından uyuyamadım gece şimdi de azaldı ama hala ağrıo ya sizinde bööle oldumu kıslar çok kötüyüm ya şaşı görüorum sanki ya

ay anam ne yazmışım pardon kıslar kolumu tuta tuta yazıodum kötü bi kelime olmuş yok dicektim kaydirigubbakcemile3 ya bu ne dırgunluk ya

tünaydın kızlaarrrr
herkesler iydir inşallahhh hava serin süper yaa
hilalcim aşıdan kolum benimde ağrımıştı bir iki gün kaldıramıosun kolunu ama geçiyo sonraa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…