Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ya şurdan çıkmadan bi bakın ya size laf atan birileri olmuş mu die zart die gidiosunuz yaw lmaz:

benim ingilkizceydi canım ben eşim için bakıorum aslında kadroya geçer miyiz die ben bu sene giremedim ya.onunki de ingilizce puanı 73 tü

taban puanı 74 canım ingilizcenin
349 kişi kadrolu
13 açıktan atama
8 kurumlar arası
707de sözleşmeli
umarım yardımcı oolabilmişimdir

taban puanı 74 canım ingilizcenin
349 kişi kadrolu
13 açıktan atama
8 kurumlar arası
707de sözleşmeli
umarım yardımcı oolabilmişimdir

sağol canım allah razı olsun eşim sorup duruo askerde ya bakamıo:) ben de bulamamıştım çok yardımcı oldun sizden kaç alıolar?

bizi mahvettiler canım toplam 370 kişi taban pua 83senağlamasenağlama

öfffffff o ne ya iyice batırdılar herşeyi nefret diyorum ya herkesin hakkına giriolar çok sinirliyim bu konuda ek ders ücretlerimizi de düşürdüler haberin vardır sanki çok fazlaymış gibi....................bizim maaş 1.500 olsa gene iyi bu durmda acınacak haldeyiz ya!

ev hanımı mı olcaz ne bu gidişle?çalışma azmimi de düşürüo bööle şeyler yapamıcakmışım gibi gelio ve çalışmak gelmio içimden

valla cnım her yıl deneyecem sonuna kadar ben o kadar okudum eğitim dersleri ile boğuştum şimdi fen-edebiyatları öğretmen yapacaklarmış
hakkımı yedirmeyecem onlara
bu yıl olmazsa özelde başlayaca seneye bi yandanda devlete uğraşacam

bi dakka ya ne ne ne! ne dedin?fen-edebiyatları öğretmen mi yapıcaklarmış?allah ım daha neler duyucam ya o nerden çıktı şimdi ya.bana bakma zaten ev hanımıolmaya hiç niyetim yokben de olmadı özel bişeyler yapıcam doğu görevi bitsin etüt merkezi falan açabiliriz gel ben de çalış sen boşver şunları:)

ay sinir katsayım fırladı gene zaten çok sinirliyim bu ara!ben gideyim de çalışma programı yapayım bari kitaplarımı getirttim geçen haft sen burda mısın canım daha?

evet bende duyunca sinirlerim boşalmış biz o kadar puanla girelim
neyse iyice sinirleniyorum
gelem kız ne iyi olur
ben geçen yıl birkaç özel okul başvurmuştıum bu yıl hepsinden çağırdılar ama çalışmayacağım dedim

ya sinir olmucak gibi değil ki yani bu kadar hak yendiği görülmüş müdür acaba ya ben de doğu çıkmadan önce çalışıodum ne güsel neyse ben de doğurayım biraz büyütelim bakarız bişeyler inş.ben ciddiyim ama valla beklerim açarsam bişeyler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…