Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ablacım hoşgeldin nasılsın
paşamız nasıl
canım sabah görmemişim mesajını, sadece bir merhaba deyip çıkmıştım, büütün gün de kafamı kaldıramadım hep yattım :) iyiyiz çok şükür... bir gün çok hareketliyse ertesi gün çok sakin oluyor beni de şaşırtıyor :)
günaydın nurcum filiz abal.abla testim temiz çıktı.
çok sevindim hayatım, gözün aydın :) çok şükür bunu da atlattın :)

selam m,llet nasılsınız
ben çok yoğun günler geçiriyorum bu yüzden sizi iyice boşladım farkındayım bu lafım eskilere tabii yeniler beni tanımaz :KK43::KK43::KK43:

neyse cancanlar az kaldı nasipse bayram ertesi iş başı yaptığımda hem şirkette hemde kk da mesai başlamış olucak benim için :)

dünür kıııı naber nasıl oldun daha iyisin inşallaahhh

musyas haftaya salı doğum yapmıcakmıydı bu salımıydı o???

rabbim sağ salim kurtarsın inşallah hayırlısı il bebeğini kucağına alsın.

selam m,llet nasılsınız
ben çok yoğun günler geçiriyorum bu yüzden sizi iyice boşladım farkındayım bu lafım eskilere tabii yeniler beni tanımaz :KK43::KK43::KK43:

neyse cancanlar az kaldı nasipse bayram ertesi iş başı yaptığımda hem şirkette hemde kk da mesai başlamış olucak benim için :)

dünür kıııı naber nasıl oldun daha iyisin inşallaahhh

musyas haftaya salı doğum yapmıcakmıydı bu salımıydı o???

rabbim sağ salim kurtarsın inşallah hayırlısı il bebeğini kucağına alsın.

hoşgeldin dünür gel artık da eski yeni herkez tanısın senikaydirigubbakcemile3
daha iyi gibiyim

musyas 15 de doorcaktı

iyiyim canım sen nasılsın..erkencisin gene uyuyamadınmıı burda havalar baya serinleri sizin oralar ayni sıcak devammı canımm

sıcak ama dün yağmur yağcak gibi karardı ayy bi sevindim bi sevndim alkisalkisalkishihoyyyt

ama nerdeeeee :sm_confused:

gece çok sıcaktı hem yatak odasının camı hem mutfak camı açık ceryan yapsın die ama esmiyodu hiç sabaha karşı bi esti ooohhh o kadar güzeldiki özlemiim böle örtüye sarılıp yatmayııı kaydirigubbakcemile3

gunaydın kıslarrr bis geldikkk opuyorumnanaktan

Bulcuk .!.:
kızlar musyas hastanede yarın doğuma alıncak büyük ihtimal

kısssss haftaya salı dememişmiydiiii anammm bunun kız pek bi aceleci cıktı kuzummm:kedi:

evet cnm gdicem şeker içn ayrıca bakalım randevu alabilirsem detaylıyada gdicem tekrar bağırsaklartı ekojen demişlerdi gecen hem kızımı bi göreyim bakalım bbüyümüşmü teyzesi :kedi:

evet cnm gdicem şeker içn ayrıca bakalım randevu alabilirsem detaylıyada gdicem tekrar bağırsaklartı ekojen demişlerdi gecen hem kızımı bi göreyim bakalım bbüyümüşmü teyzesi :kedi:

hadi bakalım görde gel kızınııı:kedi: inşallah şekerinde bagırsagında iyi cıkar bişicik olmassszemuszemus

X