Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet yavrularımız iyi olsunda biz katlanırız
inşallah sorunda geldiği gibi birden yok olcak hiç üzülme ablacım :1hug:
kesinlikle öyle :)
inşallah hayatım, inşallah...
slm arkadaşlar ben39 haftayım ama hala tık yok heycandan ölecem heran sancım başlıyacakmış gıbı gelıyor ama yok beklıyoruz bakalım gecelerı uyuyamıyorum eglıp kalkamıyorum artık ıyce zorlaşıyor
Allah sağlıkla kurtarsın inşallah canım... merak etme her an gelebilir miniğin, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)

iyi aksamlar canolar nasilsiniz??
filiz abala sekerin iyi cikmasina cok sevindim allah hep böyle gitmesini nasip etsin.

sağol canım :) benim durumum hamilelikten kaynaklanan bir şey değil, bir takım tatsız sürprizlerle karşılaştım, umarım bir an önce düzelir herşey, ben de biraz rahatlarım :)

Canım ablam umarım hersey yoluna gırer senı uzen tum olumsuzluklar cozulur...rabbım yar ve yardımcın olsun...iyi geceler

slm kzlar bi kaşç gündür giremiyorum uzuzn bir süre daha yokum
eşimin ailesi geliyo meeleketten
bizde kalacaklar
haber vereyim dedim

saol canımcım allah hepimizin yardımcısı olsun işte aynen öle bazen yüzüne bakınca gülmekten ölüorum gece yarısı ağlayıpta susmayınca bende onla ağlıyorum annelik böle manyakça bi duygu işte :))
:1rolleyes::1rolleyes:

yok nen kıvırcık diil daa beter dalgalıııı anacım duz desen du ddiilll kıvırcık desen kıvırcık diillllaelaelaelaelae ortası olunca sinir oluyorum bende bazen kıvırcık yapıyorum ama genelde haftada 1-2 fön cektırırım cogu arkadasım benı duz saclı zannedıyo :roflol::roflol:

ii cık bakam öz hanımmm bugun fazla mesai apmadınıs ama neyseeeeeee:mymeka:
:eek::eek:

kızlar ben şimdi kek yapcam bir bardak süt diyo tarifde sütüm yok su koysam olmazmı yavfisfisfis
yoğurt koysaydın burç aynı görevi görüo ama tabi sen keki yaptın yedin bile di bakem nasıl olmuş merak ettimmm keşke kurbik yapsaydın :lepi:

merhaba kızlar, bugün şeker yüklemesi yapıldı, gerçekten de korkulduğu gibi bir şey değilmiş, hiç rahatsız olmadım, içerken biraz boğazımı yaktı şeker o kadar.... neyse sonucum iyi çıktı bir problem yok ama kan tahlillerimde demir feci düşmüş, bir ay sonra doktor tekrar bakacak, demir yine düşük ise serum veririz, ki doğumda bir sorun olmasın dedi, ne yapalım katlanacağız artık...

kızlar o kadar keyifsiz, o kadar depresif bir durumdayım ki kimseye cevap verecek halim yok, lütfen kimse bana darılmasın gücenmesin... sadece okudum... beni soran herkese teşekkür ederim... fiziksel olarak çok şükür gayet iyiyim ama ruhen dipteyim...

neyse hepinizi çok çok öpüyorum, kendinize dikkat edin canlarım
ablacımm inşallah herşey istediğin sonla sonuçlanır ve mutlu olursun :1hug:

slm arkadaşlar ben39 haftayım ama hala tık yok heycandan ölecem heran sancım başlıyacakmış gıbı gelıyor ama yok beklıyoruz bakalım gecelerı uyuyamıyorum eglıp kalkamıyorum artık ıyce zorlaşıyor
allah kurtarsın canımm

günaydın kızlar nasılsınız bu aralar pek takip edemiyorum topiğimizi okusamda yazamıyorum maleseff :KK43:((( çok uykum var benim gözlerim kapandı kapanacakmirmirmirmir
ben bu ay soğan kürünü yapıyorum ve yarın son gün bakalım bu ay neler olucak inşallah faydasını görürüm.

mavicim dün evlilik yıldönümünüzmüş allah daha nice sağlıklı ve mutlu yıllar nasip etsin inşallah

burcum nasılsın nasıl gidiyor ev hayatı heee kekin nasıl oldu bakimyerimseniben

entelliye canım nasılsın nasıl gidiyor annelik oğluşun nasıl
bebişini yalnız yıkamışsın ne güzel ya ,bişey olmaz inşallah canım
bu arada çok merak ediyorum sizi bi ara resimlerinizi ekleyinde bakak kuzum

ablacım çok sevindim şeker sonuçlarında güzel çıkmış bunuda atlattın hayırlısıyla
inşallah demirinde yükselir
ablacım inşallah canının sıkıntısıda tez zamanda geçer

gunaydınn göbüşlülerr naberlerrr opuyorumnanaktan göbüş adaylarııı siz naparsınızzzkaydirigubbakcemile5

merhaba herkese dün kontrole gittim iyi haberler vermek istiyodum gene olmadı aksilikler peşimi bırakmıyo kanama tamamen düzelmiş herşey çok güzel amaaa........doktorum bebeğimde kalple ilgili bir sorundan şüphelendi profesöre yönlendirdi bugün yine 4 te randevum var dua edin bana nolur çiğdemin durumuna düşmek istemiyorum hele de bu kadar sıkıntıdan sonra artık gerçekten sabrım ve gücüm kalmadı mafoldumben

opuyorumnanaktan karpuzum evlilik yıldönümün kutlu olsun seninde
çooook çoooookk huzurulu sağlıklı bebişli nice yıllar diliyorummm a.s.

saol canımmmm aminnn hepimize inşallahhhh:kedi:

karpuz seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun 3 bitti tatlım 4 giriyoruz ..yengeç burcu sagolun kutladıgınız için..bende kaçayım görüşürüz

mavicim seninde evlillk yıldönumun kutlu olsun bebgınle mutlu ömürler diliyorum opuyorumnanaktan

merhaba herkese dün kontrole gittim iyi haberler vermek istiyodum gene olmadı aksilikler peşimi bırakmıyo kanama tamamen düzelmiş herşey çok güzel amaaa........doktorum bebeğimde kalple ilgili bir sorundan şüphelendi profesöre yönlendirdi bugün yine 4 te randevum var dua edin bana nolur çiğdemin durumuna düşmek istemiyorum hele de bu kadar sıkıntıdan sonra artık gerçekten sabrım ve gücüm kalmadı mafoldumben

canımm ya stres yapmaaa kötü düşünmeki kötü şeyler cıkmasıınnn:Saruboceq:
zor ama sabret canımm herseyın ıyı gıdecegını dusun bebegın saglıklı olucakkk sen üzülme yeterkii...:kedi:
iyi haberlerını beklıyoruz canımmm butun dualarımız seninleee:1hug:a.s.

doktorum esk.in en iyi doktoru ve herşeyi o kadar çok inceliyo ki her seferinde en az yarım saat ultrasonda kalıyorum her sferinde bütün organlarını incelio ve en ufak riskleri bile dikkate alıo inş.buda önemsizdir kalbi direk incelediğinde bişey yok ama başka bir şeyden kalpte bir sorun mu var die şüphelendi ve içimizin rahat etmesi için prof.a yönlendirdi aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıorum ama içim çok sıkılıyo sorunsuz bir günüm geçmedi hamileliğimde artık bittim yani oyüzden bir sorunu daha kaldıramıcamı düşünüyorum ve dualarınızı bekliyorum...............

günaydın canlarım hepinizi öpüyorum.
günaydın canımm

gunaydınn göbüşlülerr naberlerrr opuyorumnanaktan göbüş adaylarııı siz naparsınızzzkaydirigubbakcemile5
halemm toşummmm bitaneciğimmm napayasınnn akşama ne hazırlığın var bakimmm yerimseniben

canımmm hilalcimm nolur kötü düşünme kötüye yorma doktorlar ufacık bişeyden şüphelense riske atmak istemiolar biliosun önlem tedbir ve içinizin rahat olması içindir bu :teselli:

doktorum esk.in en iyi doktoru ve herşeyi o kadar çok inceliyo ki her seferinde en az yarım saat ultrasonda kalıyorum her sferinde bütün organlarını incelio ve en ufak riskleri bile dikkate alıo inş.buda önemsizdir kalbi direk incelediğinde bişey yok ama başka bir şeyden kalpte bir sorun mu var die şüphelendi ve içimizin rahat etmesi için prof.a yönlendirdi aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıorum ama içim çok sıkılıyo sorunsuz bir günüm geçmedi hamileliğimde artık bittim yani oyüzden bir sorunu daha kaldıramıcamı düşünüyorum ve dualarınızı bekliyorum...............
dualarımız seninle kuşummm sen moralli ol kendini üzmemeye ve olumlu düşünmeye çalışşş

canım belki dediğin gibidir doktorun bıraz detaycıysa eger en ufak pürüz olsun istemıyodur..:eek:lmaz: ama sen bu kadar stres yapma tamam bı kac aksılık yasadınız ama gecıcek canım bunlar daha 22. haftasın canım bekle bak bı sure sonra bı cok sıkıntın gecıcek :teselli: rahatlamaya calıs bu senı etkıledıgı kadar bebegınıde etkılıyodur :teselli:
hadi gülsün yüzün bakalımmm gecıcek ehrseyyyy:1hug:

çok duramıcam kızlar ben çıkıyorum dediğim gibi dualarınızı bekliyorum akşam girebilirsem haber veririm size inş.güzel haber veririm

X