Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

biz iyiyiz canım büyüyoruz işte günden güne bir şeker olduk sorma gitsin agular gugular başladı kuzum annesini görünce gülücük saçıyor etrafa babasıda kızıyor bana neden gülmüyor diye bizde durumlar böyle :):)

canım benim soğukkanlı ol hayatım sakın tedirgin olma emi gülüm. ben ceren 25 günlüktü tek başıma yıkadım ve o gün bu gündür her gün yada gün aşırı tek başıma yıkarım alıştık birbirimize baya zevkli oluyor. ayrıca sen kendine göre ayarla suyu tatlım bende ilkinde derece ile yıkadım ama su banada soğuk gelmişti baktım benim vücuduma göre olan su cerenide rahatsız etmiyor bizde öyle devam ettik ama sen giydirdiysen bebişi vücut ısısı normale dönmüştür bir bak elinle kontrol et sonra üzerindeki fazlalıkları al terlemesin bebiş. Aklında bulunsun canım bebişi yalnız sen yıka al kucağına gir duşa süppperrr oluyor inan biz çok eğleniyoruz cerenle :):)

kızlar ben şimdi kek yapcam bir bardak süt diyo tarifde sütüm yok su koysam olmazmı yavfisfisfis

dünürümmmmm koy gitsin suyu yaawww süt niyetine :):)

kızlar ben şimdi kek yapcam bir bardak süt diyo tarifde sütüm yok su koysam olmazmı yavfisfisfis
vallahi benim yengem keki hep suyla yapar daha güzel olduğunu sölüyor mutfakta iddalıdır hamur işi konusunda uzmandır ben beğeniyorum yap denemiş olursun

oyy ilk deneyim zor gerçekten üşütmemişindir annesi merak etme sar sarmala zaten havada çok sıcak
inşallah dediğin gibidir yoksa annemle kaynanam özellikle çağarmadım onları yerler beni :))

canım ben artık iyiyim ama ilk bir ay bayağı psikolojim bozuktu hep kalabalık herkes bi şey dior hem gelsinler isterim hem istemem ama artık rayına giriyor herşey yavaş yavaş
sölediğini bende farkettim canım bebişler annelerin haleti ruhiyesinden etkilenior

filiz ablaaaaaaaaaaaaaaa nerdesin yaw neden yazmıyorsun bak kaçırıcan beni heee görüşemicez sennen:)

tmm o zaman deniyorum gideyim mutfağa

ooyyy gelde bana sor sen onları heralde en kötü geçiren benimdir o doğum sonrası sorunları. inan insanlar hiç anlamıyorlar bu hallerden heleki kaynanalar ben ondan çok dertliyim. Allah kimseye yaşatmasın yaaa çok zor bir dönem insanın evliliğini bitirecek psikolojiye sokuyorlar valla birde herkes herşeyi biliyor doğrusunu onlar söylüyır sanki bizde akıl yok uyuz oluyorum neyseki artık gelen giden yok kızımla rahatım valla ooohhh :)

ya bende hayal ediyorum kucağımda duşa girmeyi erken değilmi şimdi
ben kayınvalidemle oturduğum için şimdilik zor biraz yalnız yıkamam bugün evde değilde öle yıkadım bende kendi kendime hallaedebilemek istiyorum herşeyini işte sürekli büyükler müdahele edince normalde çok soğukkanlıyım ama kaybediyorum bu özelliğimi :)))
cerenimin son resimlerini ekledinmi bakayım bir işte bebişlerin en tatlı zamanları hani sana gülümsemeye falan başlıolar bizimki yavaş yavaş fark etmeye başladı ama daha tam tepki vermio dört gözle bekliorum o günlerini işe başlamadan şöle tadını çıkarırım inşallah ben resim yükleyemiorum bilgisayarda mı sorun var bendemi bilmiorum ama bi kere yükledim şimd berecemiorum

ben şimdilik kaçıyorum kocaiş geldi accık ilgilenem onla özlemişem :):):)
akşama belkim yine gelirim kızlar öpüyorum hepiciğinizi mucxxx

allah sana sabır versin en diyim demek kaynınvalide ile oturuyorsun aynı evin içindemi?

valla ben altlı üstlü oturduğum halde sorunlar bitmiyor artık mesafeliyiz zaten canı her istediğinde gelemiyor dediğin gibi çok fazla müdahale ediyoırlar sanki kendileri bu günleri yaşamadı neyse geirim yine dertleşiriz camnikom.
cerenin son hali var albümde şeker bakarsın

tmm o zaman deniyorum gideyim mutfağa
sonucu bildir canım bakalım nası olcak

işte bende yeni yeni rahatlıorum aynı sorunlar eşiylede arasını bozuolar insanın kimseye bir şey sölemiodum ona sarıodum kayınvelidem çok iyi bir insan ama çocuk her ağladığında doymadımı acaba açmı bu çocuk sütün mü yetmior diodu deli edior beni çocuk maşallah nomalin üstünde kilo aldı yinede ayı lafı sölüyor taktımı takar yane

karpuz seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun 3 bitti tatlım 4 giriyoruz ..yengeç burcu sagolun kutladıgınız için..bende kaçayım görüşürüz

heh kekim pişiyo bakam nasıl olcak acıkın uyuduruk biş ioldu amakaydirigubbakcemile3
kız ceren entelliye en korktum şey benimde kayınvalide ve anne faktörü bende sizler gibi yaşıcam farkındayım off offff:sinifsinif:

merhaba kızlar, bugün şeker yüklemesi yapıldı, gerçekten de korkulduğu gibi bir şey değilmiş, hiç rahatsız olmadım, içerken biraz boğazımı yaktı şeker o kadar.... neyse sonucum iyi çıktı bir problem yok ama kan tahlillerimde demir feci düşmüş, bir ay sonra doktor tekrar bakacak, demir yine düşük ise serum veririz, ki doğumda bir sorun olmasın dedi, ne yapalım katlanacağız artık...

kızlar o kadar keyifsiz, o kadar depresif bir durumdayım ki kimseye cevap verecek halim yok, lütfen kimse bana darılmasın gücenmesin... sadece okudum... beni soran herkese teşekkür ederim... fiziksel olarak çok şükür gayet iyiyim ama ruhen dipteyim...

neyse hepinizi çok çok öpüyorum, kendinize dikkat edin canlarım

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................36. haftamızdayız (K) (29 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................35. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Musyas....................................35. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

4. Gcan......................................35. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................32. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................30. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................30. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................28. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 26. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 23. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................20. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 17. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................11. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

16. Ummahan_d ......................... En yeni anne adayımız alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

sevindim ablacım şekerin iyi olmasına demirinde düzelir ilaç vermiştir doktor
ruhsal olaya hiç girmiyorum :sinifsinif:

canım ablacım cok gecmıs olsun...sonucların ıyı cıkmasına sevındım...masallah oglusuna ...bende aynı durumdayım sadece gecmısı okuyorum...hıcbırsey yapmak ıstemıyor canım sanırım hamılelıkten kaynaklanıyor...canım ablam dıkkat et kendıne allah a emanet ol..

sevindim ablacım şekerin iyi olmasına demirinde düzelir ilaç vermiştir doktor
ruhsal olaya hiç girmiyorum :sinifsinif:
canım sağolasın :) demir hapı zaten kullanıyorum, ona rağmen bayağı düşmüş, bir ay sonra bakacak hala aynıysa serum verecek.... amaaaan hiiç sorun değil, ister serum ister başka şey, oğluşum iyi olsun da :)

ruhsal olaya evet hiç girme... canımı sıkan şey inşallah bir an önce çözüme ulaşır da ben de bir oh derim şöyle bir derindeeeeeen derinden :)
sağol canım :) benim durumum hamilelikten kaynaklanan bir şey değil, bir takım tatsız sürprizlerle karşılaştım, umarım bir an önce düzelir herşey, ben de biraz rahatlarım :)

evet yavrularımız iyi olsunda biz katlanırız
inşallah sorunda geldiği gibi birden yok olcak hiç üzülme ablacım :1hug:

slm arkadaşlar ben39 haftayım ama hala tık yok heycandan ölecem heran sancım başlıyacakmış gıbı gelıyor ama yok beklıyoruz bakalım gecelerı uyuyamıyorum eglıp kalkamıyorum artık ıyce zorlaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…