Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

oyy kuşşummm yaaa Allah kolaylık versın canım :teselli:

evet sekrcim 1 tane oğlusum var 2 sınıfa gidecek bu sene allah nasip edrseopuyorumnanaktan

oyy Allah bağılşlasın ne guselll buyutmussun valla :kedi: bende 2.yı dusunursem aralarının o kadar olmasını ıstıyorum.. opuyorumnanaktan
senınkı planlı bı gebelıkmı ıkıncısı hanı folıkasıte fılan baslamıssınsengözlerimebaksanab

tırtılkurabiye .!.:
ne güzel sizlerin az kalmıs kızlar
allahım isteyen herkese nasip etsin

ayyy sorma hemde ne az kaldııı

evet canım planlı gebelik olucak allah nasip ederse oğlusum büyüdü artık 2 aydır kullnıyorum folikasit 1 ayı kaldı allah nasip ederse

oyy kuşşummm yaaa Allah kolaylık versın canım :teselli:
sağol cnm :1hug:
evet canım planlı gebelik olucak allah nasip ederse oğlusum büyüdü artık 2 aydır kullnıyorum folikasit 1 ayı kaldı allah nasip ederse

ooh ne güzel bizimkisi sürpriz oplmştu bz bebişi 2 sene sonra düşünüyoduk burdaki sağlık koşulları yüzünden ama bizim kız duramadı ille gelcem dedi :ecrin_bebek::1hug:

kıslar ben bı kuafore gıdıyımmm kaş maş agda bı gırısıyım hadi öptüm sizi gelince görşürüs opuyorumnanaktan

slm sekercim ben varım iyiym tesk ederim sen nasılsın
iyidir canım sen nasılsın
canım hoşgeldinnn opuyorumnanaktan
nasılsın ufaklık nasıl
ben artık evdeyim beklemedeyiz zemuszemus
demek izindesin canım çok sevindim dinlen bol bol çok duyarsın belki ama tadını çıkar hamileliğin sonra ararsın :))
artık sonlara gelmişsin miracımız nasıl bu arada topictekilerden farklı haberler varmı takip edemiyorum ceren filiz arife diğerleri nasıllar

evet canım paso yatıyorum vallakaydirigubbakcemile3
miraç iyi teyzesi çok şükür büyyo
topiktekilerde iyi bi yaramazlık yok gebişler sabırla bekliyo anneler bebek büyütmeye uğraşıyo kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar
ben yeni katıldım sizlere birşey sormak istiyorum 18 haftalık hamileyim ,bakırköyde oturuyorum bana tavsiye edeceğiniz. modern doğum yöntemlerini kullanan şefkatli bir doktora ihtiyacım var.
bana yardım edin lütfen..

hoşgeldin canım bursalı oldum için doktor tavsiye edemicem ama
sırf bunun için topik var sanırım doktor tavsiyeleri başlığı altında istersen birde oraya göz at

evet canım paso yatıyorum vallakaydirigubbakcemile3
miraç iyi teyzesi çok şükür büyyo
topiktekilerde iyi bi yaramazlık yok gebişler sabırla bekliyo anneler bebek büyütmeye uğraşıyo kaydirigubbakcemile3
maşallah hepinize hadi heyecanla yeni bebişlerimizi bekliyoruz benim oğluşumda bugün 43 günlük oldu biraz yaramaz hep ağlıyor ama sağlığı iyi çok şükür benim halim harap yalnız kilolar duruyor saç baş darmdağınık sürekli memişler ortada uykusuz harap bitap tam lohusa depresyonu halindeyim işte beyefendi yarım saat oldu uyuyalı yine mıkırdamaya başladı :))

burcu iş yaptım biraz yoruldum dula kalkacam daha akşam kociş dışarı çıkartacak hazırlanacam sonra yarın evlilik yıldönümümüz ama bugün müsaitiz yarın ablam olcak bu arada teyze oluyorum..iş güç zaman geçirmeye çalışıyorum evde iş çok bitmiyor sagolsun komşum yardım ediyor..bu hafta sonuna girmeden bebek odasındaki eşyaları boşaltcaz çünkü daha erken gelebilirmiş mobilya hazırlıklı olmak lazım..

ay canım yazını okurken bi tuaf oldum acaba bende bebeğimi kucağıma alıp senin dediklerini diycemmi acaba ogünler hayal gibi bana mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…