Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
izine çıktım sonundaaazemuszemuszemuszemus
olaylara dolu haftalar geçirdim iş yerinde ama değidi galiba :))
artık oğlumu evde beklicem bol bol dinlenerek hihoyyythihoyyyt
sizleride çok özledim opuyorumnanaktan
geçmişi okumak mümkün değil sanırım opuyorumnanaktanumarım herkes iyidir
haticeyi merak ediyorum doğurdumu

ben hiç doğurdu haberi almadım canım herhalde doğurmadı:)artık evdesin ha ne güsel rahat rahat görüşürüz dimi artık?

burcuuu orda mısın bacım?

ben hiç doğurdu haberi almadım canım herhalde doğurmadı:)artık evdesin ha ne güsel rahat rahat görüşürüz dimi artık?

burdayım canım opuyorumnanaktan
evet yaopuyorumnanaktan artık gündüzleri yapcak bi işim olmayınca hep burdayımm
valla topikten uzak oldukça haftamıda takip edemez olmuşum 35. haftaya girmişim baksanadelikafadulden
sen nasılsın

iyi iyi sevindim oh be özledik seni:)ya yaklaştı iice dimi hele 38 oldumu heran gelebilir.
iyiyim ben de canım yani inş.iyiyimdir bakalım pazartesi randevu alıcam inş.herşey yolundadır artık :Saruboceq:
bu arada geçmişi okudun mu miraç ismi benim de hoşuma gitmeye başladı eşim de beğenirse belki düşünebilirim ne dersin izin var mı senin ismini çalıoz da:)

evet valla zaman yaklaşıyor heycanda doruğa çıkıyorr kaydirigubbakcemile3
yoktur yoktur iyidir bebişin bende yarın gidicem kontrole
aa süperrrr Miraç olsun dabi yaa hihoyyyt adaş adaş oynaşırlar ne kadar güsell

inş.canım.bi eşime sorucam baklım beğenirse olabilir miraç hoş isim gerçekten:)bi de ben gelsem şu haftalara hayırlısıyla.....zaman geçmek bilmio sanki ya.naptın hazırladın mı doğum çantası falan?

çok sevindim miraç ismini beğenmene gelir gelir ben anlamadım bu zamana kadar nasıl geçti diyee
doğum çantam hazır ibr iki eksik var onlarıda bu hafta koyucam içine o kadar
haftayada odamız gelicek inşallah yerelşetiremyim resimlerini çekerim albüme koyarım

inş:Saruboceq: tamam merak ettim odasını paşanın:)ya benim de canım çekio şööle artık cicileri almaya başlasam die ama işte dışarı çıkamıyorum .kocan yok mu kıs senin?

inş:Saruboceq: tamam merak ettim odasını paşanın:)ya benim de canım çekio şööle artık cicileri almaya başlasam die ama işte dışarı çıkamıyorum .kocan yok mu kıs senin?

cicler alır nede olsa bişekilde boşver sen dinlen bol bol
kocam işte bu akşam geç gelcek :sinifsinif:

alınır da ben heves ediorum işte:)neyse sağlık olsun.hhm yalnız mı kaldın kıyamam.....senin ağrıların oluodu biara geçtimi şimdi?

ağrılarım yine oluyo arada kasıklarıma yakın bölglerde artık oralarda hareket etmeye başladığı içinmiş zaten çok gerildi karnım iyice rahatsızım

ağrılarım yine oluyo arada kasıklarıma yakın bölglerde artık oralarda hareket etmeye başladığı içinmiş zaten çok gerildi karnım iyice rahatsızım

ya benim bazen çok aşaıda hareket edio normal mi ki yani artık heryerden vuruo da bazen çok aşağıda oluo tedirgin oluyorum.

hoşgeldin cnm hadi gözün aydın ayrılmışsın izne ohh rahat rahat dinlen ve hazırlan artık miraçla kavuşmana az kaldı allah ın izniyle

hadi sen kavuş biran öncede sıra bizlere gelsin kaydirigubbakcemile3

canım ben çıkıorum sağol yorumun için çok öptüm
tmm canım öptüm

hoşbulduk canım
çok şükür bugunlere gelceik valla
az kaldı sıra sizede gelicek

tmm canım öptüm

hoşbulduk canım
çok şükür bugunlere gelceik valla
az kaldı sıra sizede gelicek

rüya gibi o kadar uzun bir zaman var önümde sanki öyle gelio bana ayy ne biçim cümle kurdum neyse anlamışsındır sen beni sıcaktan şaşırdım :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…