Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben 33haftalık gebeyim tansiyon problemim var tutmam yasak cnm bebeginde beslenme ki,lo alma dönemi kısmetse seneye tutucam ben yasin okumaya gidiyom kızlar sizlerede bolbol dua edicem öptümmmmmmmmmmm

filiz ablacım sen nie depresyondasın hayırdır?
iş durumları canım, boşver :KK43:
aramızada tutabilen olucak mı ki çok uzun ya çocuğun sıvısı falan azalır allah korusun.ben normalde zor tutuorum zaten gastrit var şimdi hiç tutamam.
doktor bana günde en az 3 lt. su içeceksin demişti, o yüzden tutamam, gerçi normalde de tutamıyorum ben, kan şekerim düşüveriyor aç kalınca
ben 33haftalık gebeyim tansiyon problemim var tutmam yasak cnm bebeginde beslenme ki,lo alma dönemi kısmetse seneye tutucam ben yasin okumaya gidiyom kızlar sizlerede bolbol dua edicem öptümmmmmmmmmmm
Allah kabul etsin canım :)

tabii canım öyle yapman gerekir zaten allah kabul etsin dualarını bekliyoruz

iş durumları canım, boşver :KK43:

doktor bana günde en az 3 lt. su içeceksin demişti, o yüzden tutamam, gerçi normalde de tutamıyorum ben, kan şekerim düşüveriyor aç kalınca

Allah kabul etsin canım :)

ya önemli bi durum değildir inş.allah yardımcınız olsun sakın üzme kendini ve rüzgarımızı dua ederim ben sana opuyorumnanaktan

benim bacaklarım ve belim çok ağrıyo ya magnezyum mu veriolar ağrılar için?dayanamıcam bacaklarım çok kötü mafoldumben

daha fazla oturamıcam galiba ben ablacım kusura bakmazsın dimi?seni de herzaman yakalaymıyorum gerçi gidesim de yok ama dayanamıcam biraz uzanmam lazım çok öptüm seni tekrar söylüyorum üzülme sen bana güven benim dualarım kabul olur:)

evet daha yolun yarısındayım zamanım çok gerçekten saten boşum bol bol isim düşüneyim bari kaydirigubbakcemile3

eren güzel gerçekten yağız-kayra-emir-CADIARZU

iyi akşamlar şimdiden hayırlı sahurlar sofranıza huzur mutluluk bereket dolsun inşallahhhhhhhhhhhhhhh
inş cnm cümlemizinyerimseniben

iyi akşmlar canım amin inş.siz tutucak mısınız oruç ben tutamıcam da.

bnde tutmıcam hamilelik malum zaten kıbrıs çok sıcak tansiyonum düşüo yerken bile aç kalırsam kızıma yazık allah korusun :Saruboceq:

X