Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm canım sanada hayırlı ramazanlar opuyorumnanaktan

ayhhh benım canım bısı cektııı:kedi: ama yemek diilll tatlıı gidip yapimm bariii ayhhh kaydirigubbakcemile3

halecim saol sekerım hosbulduk bak sımdı benımde canım tatlı ıstedıcokacimcoookhemen yollayayım canım temızlıgı ıyı yapıyoa.s

burcucum saol bıtanem....

arifecim saol canım allah razı olsun şifa verır ınsallah...yok ben bı iş yapmıyorum zaten ...

bahcem tsk ederım ...

haklısın canım, inşallah, dua edip duruyorum, inşallah duyar beni :)

neyse ben biraz çıkıyıorum kızlar, sonra görüşürüz, öpüyorum hepinizi :)
hoşçakal ablacımmm moralli ve keyifli gel emiii
iyiyim bitanem h.b evdeyim kuşum alışveriş eksik tamamlmakla temizl,ikle geçiyo ömrüm ekim 1de dogum ya benimmm
seninde bişe kalmamış gülüm allah kurtarsın inşallahhhh

hoşgeldin ciciiiimmmm güle güle kirlen emiiiii kaydirigubbakcemile3

CANIM BENİM EVE GİDİNCE YAT UYU HEMEN DİCEM AMA İŞTEN ÇIKINCA UYKUSU AÇILIYOR İNSANIN BUGÜN ERKEN YAT BARİİ YARIN RAMAZANIN İLK GÜNÜ HEMEN
her gün eve giderken diorumki bugun erken yatcam ama yarımdan önce toparlanıp uyuyamıorum yaaaa bide çoookk sıcaaakkkk
ayhhh benım canım bısı cektııı:kedi: ama yemek diilll tatlıı gidip yapimm bariii ayhhh kaydirigubbakcemile3
ne tatlısı yapcan haletoşş

kıslar ben bıras kacıyrum uzanıp kıtap okucam sonrada sızarım zati yıne gelmeye calısırım öpüyorum siziiiopuyorumnanaktan

ya sölemiim kısss canınıs ceker :kedi: hele ılk senınkı ceker vallaaa kaydirigubbakcemile3
gercı zor bısı diil be cicim sütlaç yapıyommmopuyorumnanaktan
çok severimm öğlen yemekte vardı ama içine nişasta ve vanilya doldurmuşlar pelte gibiydi baydıı
çok moralim bozuldu iş yerinin önünde kaza oldu bakamadım ama adam parçalanmış galiba araba çarptı adama

slm kıslar nasılsınız janlarım biz 16 mm olmuşuz bugün bebeği görünce şaşırdık artık bebek gibi olmuş insan şeklini almış biraz yani,eşim panda gibiydi gördün mü diyo kollar bacaklar açıktı diye,kıslar var ya sabah 5-6 arası tam üç kere çıkardım bi de döğleden sonra öldüm öldüm dirildim bugün dr akupunktur diye bi bileklik yazdı aldık eczaneden bakalım faydası olcak mı dua edin de olsun kıslar yaw,neyse ben kaçtım öpüyorum hepinizi

canımmm büyüyo bebişinnnn beyaz leblebi yemeyi dene bideee oda mide bulantısını önlüo bastırıo yani mideyii

:roflol::roflol: panda gibimi koptum kız deli
büyüyo tabi annesi bebeğiniz kocaman olcak ilerde
işallah işe yarar bileklik canım

aminnn canım cümlemizden inşallah yapma zaten yat dinlen güzelimmm

selam canım nasılsın maşallah artık büyüyor annesi ne güzel kocaman olucak
inşallah bileklik işe yarar .pandamııııkaydirigubbakcemile3

bab-ı esrar canım ahmet ümit en son elif şafak aşkı okumustum baktım şems-i Tebrizi sardı beni ahmet ümit amcamda yazmıs böle bişi onu okuyorum suan opuyorumnanaktan

mirmirmirmirne dıon ösgecannnn yazık adama inşallah bişeyi yoktur kıs:1shok:

gören duyan herkese iyi akşamlar hayırlı bereketli ramazanlar inşallah allaha emanet olsun kızlarr..

sanda hayırlı ramazanlar şimdiden leyla ösgecannnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…