Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Napim Bulcukum. Bize Ramazan da dua edeceksiniz dimi? Neler yapıyorsun? Geçmişi okumaya dönmüyorum bile. Önemli havadisler var mı?

edicem tabiki canım ramzanın çoğunu evde geçiricem zaten dua etmek için bol bol vaktim olucak hepiniz için özel dular edicem ayrı ayrı opuyorumnanaktan
değişik bişi yok herkez aynı yolunda devam ediyor topikde çok akıcı değil zaten

günaydın neşecim... en doğrusunu yapmışsın, kafaya takmayınca geliyor bu veletler... tabii ki dua edeceğiz hayatım, zaten her zaman ediyorum ben, ramazanda da devam :)

edicezz tabiki canımmm etmezmiyiz hiç merak etme sen bizzat ismin geçio dualarda opuyorumnanaktan

Teşekkürler canım. Öpüyorum hepinizi...

Tüm topikler öyle. Yakında hızlanır..Ben ayrı dua istiyorum bak ona göre:))

Kızlar ya mutfakta ve şimdi de tüm evimde küçük kahverengi uçan böcekler çıktı. Off heryerdeler. ıyice huylandım. Herşeyi kavanozlara boşalttım, dolaplarımı akşamları yavaş yavaş temizliyorum. Bunlarla nasıl başa çıkılır bilen var mı?

ayy neşecim bendede aylardır kelebek kaynıyo
bizde badanada herşeyi tek tek ykadık boşaltıık mutfakda bişey yok
yatak odasında acaba yataklardan yastıklardanmıo oldu onalrıda boşlattık yıkadık ordada bişi yok ama kelebekler hala var kafayı yicem bende

Son düzenleme:
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bizde seni seviyoruzzzzzzzzzz
her güne bi kişi seççem dua için bugun neşenin günü deyip başlıcam bugun kumsalın dicem tek tek edicem :Saruboceq:

:))) benim günümde diğer arkadaşları da söyleyebilirsin....Fikrimi değiştirdim çok kıskanç olmaya gerek yok. Hepimiz hamiş kalalım hayırlısıyla...

Bunlar kelebek değil de, küçük kahverengi uçan böcekler. Cidden sıkıldım...Bir yolu olmalı bunlardan kurtulmanın...

aaa kelebek türü bir şey mi?
insanı acayip huylandırır ıyyyyyyyy
biter şimdi toplaştık yaaa bekleyelim bakalım kaydirigubbakcemile3
hadi bakalım :roflol:

:))) benim günümde diğer arkadaşları da söyleyebilirsin....Fikrimi değiştirdim çok kıskanç olmaya gerek yok. Hepimiz hamiş kalalım hayırlısıyla...
kaydirigubbakcemile3
günaydın topişin güzel bayanlarıı :teytey:
günaydın hayatcımmm
Bunlar kelebek değil de, küçük kahverengi uçan böcekler. Cidden sıkıldım...Bir yolu olmalı bunlardan kurtulmanın...

bi gün evi ilaçlayıp kapatmak lazım sanırım :1rolleyes:

ayy öylede insanın hc rahatı olmaz evde en güzeli ilaçlatıp kapatıcaksınız evi bigün yuvaları yavruları gidecek yoksa başa çıkmak zor eczaneye falan sorun cnm vardır bi ilacı mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…