Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayh sekerım benım o 20likler coktan cekıldı ama adına amelıyat dedıler kaydirigubbakcemile3 cok zorlu oldu oyzuden bu diş bilem diill porselenn bı dıs en sonlarda böyle tek kökü kalmıstı ustune porselen yaptılar öle dengesız bısı kaydirigubbakcemile3

karpuzum bence git ama herhangi bi operasyon yaptırma sadece kısa süreli gecici bi antibiyotik versin hamileler için olandan

şekerim dogru dıosun cunku benım doktorda dedı antıbıyotık verebılır dıye gercı bızı korkuttular ama cocugun dısınde renklenme olur kullanma dıye bakalım bı gıdıyımde :1hug:

kısçeler topitoşlrım ben kaçimde aksama yemek yapim yazık kocam kac gundur doru dusurt yemek yıyemıyo zemuszemus gelrım yıne

Bence erteleme,ihmale gelmez,üstelik bu şekilde bebeğe daha çok zarar verebilirsin.
İnternette hamilelikte diş kaybının çok olması nedeniyle,kontrollerin ihmal edilmemesi gerektiği ile ilgili bir yazı okumuştum.Ben de ,çürük falan varsa,doktor zarar verecek birşey yaparsa diye çok korkmuştum ama,yine de 14.haftamda kontrole gittim.
Doktor en ufak bir ağrıda hemen ,diş hekimine gidilmesi gerektiğini,hamile bayanların genellikle,bebeğe zarar gelmesinden korktukları için hamileliklerinin sonuna kadar beklediklerini ve bunun çok tehlikeli olduğunu söyledi.Tedavinin gebeliğe hiçbir şekilde zarar vermediğini söylemişti.

Sevgiler,

:roflol::roflol:
ben bugun ağdaya gitcemm delikafaduldendelikafadulden motivasyonum eksikkkk
ayy özz galiba benimde gitme zamanı gelio haftaya doktora gidicem mecbur bişiler yapmam lazım aslında bişide çıkmadı çok ama ağdacılar alırmı bilmem
kısçeler topitoşlrım ben kaçimde aksama yemek yapim yazık kocam kac gundur doru dusurt yemek yıyemıyo zemuszemus gelrım yıne
tmm canım kolay gelsin sanaopuyorumnanaktan

tamam canımm kolay gelsin görüşürüz Şeniz

ayy özz galiba benimde gitme zamanı gelio haftaya doktora gidicem mecbur bişiler yapmam lazım aslında bişide çıkmadı çok ama ağdacılar alırmı bilmem
burççç iş çıkışı hiç sevmiorum yorgunken hiç çekesim gelmio ama ramazan gelsi mecbur gitcem benim uzamadı taa amaa başımda çatlıo varyaaa

kıslar geldim burada zemuszemus aman cok yemek yaptım sormayın gitsinnnkaydirigubbakcemile3

teşekkurler bilgin için canım valla dedim ya gıdıcem bakalım ne dıcek kaydirigubbakcemile

ben bugun ağdaya gitcemm delikafaduldendelikafadulden motivasyonum eksikkkk

kuşummmm korkuyonmu sennnn hade tam gaz ileriiiiiii bak sonrasını dusun pammıkkk gibiiiii:mymeka::1hug:

aynen valla jnm
bu arada nasılsın jnm kendi derdimden gözümü açamıyorum ki hatrınızı sorim valla

sağol yengecim teşekkür ederim yardımın için eyvallah

valla güney ismi bizimde erkek için listemizde var,ama erkek çocuğunu soyadada uydurmak önemli bence uyumlu bi isim olarak kız çocucu değişcek ne de olsa

nılsucum hnı su bızım msjların altında alıntı yapa basıp cvb yazıyosunya herkese toptan msj yazmak ıcın yanlarında mq gıbı bısı varya bu msjdan alıntı yap ıste hangı msjlara cvb yazmak ıstıyosan ona bas sonra bı ıletıye alıntı yap daha rahat edersın kaydirigubbakcemile5

kız ismi için de isteyenlere listemden eklim biraz zamanında bebk istediğim dönemerde hep araştırır dururdum
almira
arnisa
asra
asya
aydeniz
azra
eylül
duru
gaye
kumsal
nazlı
naz
,nisa
nisan
ada(su)
doğa
karaca
öykü

dimi sıkıosa koymasınlar klava:
evet Miraç bizimki bende seviyorum çokda alıştık bu isme
ne bilim valla millete garip geldi isim
opuyorumnanaktan

bence sizin beğenmeniz severek iiçten beğenerek seslenmeniz önemli adıyla yaşasınlar inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bi kere denedim beceremedim denicem jnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…