Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar geldim burada zemuszemus aman cok yemek yaptım sormayın gitsinnnkaydirigubbakcemile3

kuşummmm korkuyonmu sennnn hade tam gaz ileriiiiiii bak sonrasını dusun pammıkkk gibiiiii:mymeka::1hug:
ne yaptın şekerimmm zemuszemus
eveeeeeeeet her seferinde korkuyorum ama sonunu düşünüorum dediğin gibi kaydirigubbakcemile3

aynen valla jnm
bu arada nasılsın jnm kendi derdimden gözümü açamıyorum ki hatrınızı sorim valla
bugun çok başım ağrıyo midem bulanıyo öğürüorumm :çok üzgünüm: ilaç içtim fyda etmedi

yağmur dışında üçü de güsel bence
biz de kız olusa duru ve eylül listelermizin içinde

ama bi ara duru çok istemiştik kız olursa duru erkek olursa deniz soyadda göksu anne nehir baba çağlayan yani tam bi sulu aile olmayı planlıyoruz
derinsu da olabilir
a.sa.sa.s benim bi arkadaşım var nilüfer kocası cansu çocuğa nilsu koymuşlar kaydirigubbakcemile3

SLM CANLARIM BENİM MORALİM BOZUK.İKİLİ TARAMA TESTİMİZİN SONUÇLARINDAN BİRİ RİSKLİ ÇIKTI.DOKTOR 10 EYLÜLDE 4 LÜ TARAMA YAPACAZ DEDİ.ALLAH KORUSUN ODA RİSKLİ ÇIKARSA AMNİYOSENTEZ YAPACAZ DEDİ.ÇOK KORKUYORUM İNŞALLAH 4LÜ TARAMA TESTİMİZ TEMİZ ÇIKAR.NE OLUR DUA EDİN TEYZELERİ ÇOK KORKUYORUM.mafoldumben
canım, hiç merak etme, Allah'ın izniyle hiçbir şey çıkmayacak... benim doktorum özellikle ikili taramayı önermemişti, güvenilir bulmadığını söylemişti, o yüzden ben direkt olarak amniyosentez yaptırmıştım... bu terstler ne yazık çok net bir cevap vermiyor, her zaman için risk var... detaylı ultrasona'da girebilirsin aslında, sanırım daha net bir sonuç veriyor... dualarımız seninle canım, sakın moralini bozup bebişini de korkutma annesi :)
ay filiz ablacım ya nasıl veriosun dersi benden de istiolar bu sene eski öğrenciler daha tam iyileştiğimden emin değilim verbilir miyim bilmiorum ii olur aslında nasıl zor oluo mu koca karınla tıs tıs?:)
gayet kolay oluyor canım, okulda ne öğretiyorsam onu öğretiyorum, hiöç de zor değil üstelik, tavsiye ederim, en azından cep harçlığım çıkıyor :) karnımla öğretmiyorum kız :roflol: aelmsin sen de :)
bu isimlerden beğendiklerinizi yazr mısınız?yavaş yavaş isim düşünmeye başladım da bilmiorum erken mi?
EREN
EMİR ALİ
MİRZA
MUSTAFA

Eren ismi bence de :)

kıslar ben kaçarrrr kocişim gelişş bi iğnemisi olalı gelelim tabı bu saatte dişçi bulursak ne alaaa zemuszemus
öpüyorum hepinisiiiiopuyorumnanaktan

ne yaptın şekerimmm zemuszemus
eveeeeeeeet her seferinde korkuyorum ama sonunu düşünüorum dediğin gibi kaydirigubbakcemile3

bugun çok başım ağrıyo midem bulanıyo öğürüorumm :çok üzgünüm: ilaç içtim fyda etmedi

a.sa.sa.s benim bi arkadaşım var nilüfer kocası cansu çocuğa nilsu koymuşlar kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun tatlım neden öle oldun kisen,acaba yediğin bişi mi dokundu

kizlar resim ekledim bnde bakın gerçi pek bişiler alamadım daha kızıma :KK43: türkiyeye gtmeyi bekliyorum aldıkça eklerim daha bnlar burda aldıklarım :icecream:

FATOŞCUM:
sıkma canını jnm benim de bi arkadaş var burda 6 aylık gbe şimdi onunda senin gibi bişielr oldu sonra ayrılntılı test mi ne diolar ona girdi hiçbişi çıkmadı bence kalbini ferah tut gör bak tertemiz haberler alcan inşallah gülüm
SAĞOL CANIM İNŞALLAH.
opuyorumnanaktan hoşgeldin özcümmmmm

slmmmmmmmmm

canım morlini yüksek tut en önemli şey bu
ve herşeyin temiz çıkıcağına inan gör bak sağlıkla gelicek kucağına bebeğin

iyi bari kayınnann işe yaramış bu sefer

hee bak benimki erkek ahanda görün diye gösteriyo her gittiğimizdee utanma falan yok velette kaydirigubbakcemile3

aminnnnnnnn:Saruboceq:

sınırsız giriş iznim var o zaman topiğe kaydirigubbakcemile3

slm mahmurem opuyorumnanaktan

:roflol: çatlak

evet resim istiyoruzzzzzzzzemuszemus

ben cuma yaptırcam tetanozu :bbo:

kesinlikle EREN derim :lepi:

seninkinin adı topiş olcak kaydirigubbakcemile3

ayy ne günlerdi dimi yaaa neyseki atlattın canım çok şükürrr:1hug:

ilerdede yemek yemek diye dolancan etrafda süreçler böyle
önce tiksin sonra saldır kaydirigubbakcemile3

ayy merakla bekliyorum tarihi sırnaşık şey

3002 cemre ye sms leri yağdırıyorum :roflol:
SAĞOL CANIM İNŞALLAH.
canım, hiç merak etme, Allah'ın izniyle hiçbir şey çıkmayacak... benim doktorum özellikle ikili taramayı önermemişti, güvenilir bulmadığını söylemişti, o yüzden ben direkt olarak amniyosentez yaptırmıştım... bu terstler ne yazık çok net bir cevap vermiyor, her zaman için risk var... detaylı ultrasona'da girebilirsin aslında, sanırım daha net bir sonuç veriyor... dualarımız seninle canım, sakın moralini bozup bebişini de korkutma annesi :)

gayet kolay oluyor canım, okulda ne öğretiyorsam onu öğretiyorum, hiöç de zor değil üstelik, tavsiye ederim, en azından cep harçlığım çıkıyor :) karnımla öğretmiyorum kız :roflol: aelmsin sen de :)

Eren ismi bence de :)

kıslar ben kaçarrrr kocişim gelişş bi iğnemisi olalı gelelim tabı bu saatte dişçi bulursak ne alaaa zemuszemus
öpüyorum hepinisiiiiopuyorumnanaktan

SAĞOL ABLAM İNŞALLAH TEMİZ ÇIKAR.:Saruboceq:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................36. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................34. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................33. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................33. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................33. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................30. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................28. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................28. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................26. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 21. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................18. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 15. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................9. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 5 Aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 3 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ 1 Aylık hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Napim Bulcukum. Bize Ramazan da dua edeceksiniz dimi? Neler yapıyorsun? Geçmişi okumaya dönmüyorum bile. Önemli havadisler var mı?

X