Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım defneyı bende begenıyorum ama cok yakın arkadasımın martta oldu bebegı ve ısmını defne koydu opuyorumnanaktan
meriç bize uzak bı akarsu :lepi:

benimde en yakın arkadaşım koydu defne ismini
meriç isminide aliye dizisi vardı ya aliyenin görümcesinin adı meriçti
çok hoşuma gitmişti o zaman

bizimde bi arkadaşımızın kızı yağmur uslu bi çocuk aslında ama çoookkk nazlı hep hasta gene ateşlenmiş burççç

canım defneyı bende begenıyorum ama cok yakın arkadasımın martta oldu bebegı ve ısmını defne koydu opuyorumnanaktan
meriç bize uzak bı akarsu :lepi:
:roflol::roflol: konya altı yakınsa onu koy neennnn kaydirigubbakcemile3 benim kuziş hamile aklında bi tek asya varmış

benimde en yakın arkadaşım koydu defne ismini
meriç isminide aliye dizisi vardı ya aliyenin görümcesinin adı meriçti
çok hoşuma gitmişti o zaman

hımm meriçi biliom aliyeden :roflol:
efet şıklarımıs 3e ındı duru cemre ve yagmur kulaga en yatkını yagmur gelıyo aslındaakafamçokkarıştı

aa yinemi atşelnmiş
ama hamileyken çok hasta oldu ya annesi serumlar falan işte onalrın çok etkisi var bebek doğdukdan sonra bünyesi zayıf oluyor

benım kuzumda uslu olur inşalahhhh:Saruboceq::kedi:

asyda fena diil ama nıççç :jeyyar:

bizde kızımızın adını yağmur nisa koyucaz nisa yı bn istedim iki isim düşünüyoduk ztn başından beri eşimde yağmur zamanı doğacak yağmur olsun adı dedi yağmur nisaya karar verdik bnce çok güzel bi isim kaydirigubbakcemile5

yaw kıslar bu arada ben bı kac saat sonra kocişimle ıgne olmaya gıdıcemya o zaman dıscıyede ugrıyım dıom bu dıs bıgun agrıyo bıgun gecıyoo agrıdımı durulcak gıbı diil hani gitmektende korkuyorum acemı bı doktora denk gelmekten erken dogum rıskı olabılırmıs netten okudugum kaadarıyla ama gıtmessemde ıltıhap varsa oda bebegı etkılıyomus hanı nasam bılemedımm :sinifsinif:

aa yinemi atşelnmiş
ama hamileyken çok hasta oldu ya annesi serumlar falan işte onalrın çok etkisi var bebek doğdukdan sonra bünyesi zayıf oluyor
evttt tatilden gelirken yollarda üşüttük dedi malum çok muhafazakardır arkadaş kaydirigubbakcemile3 klimalı arabada çıplak tutmuştur çocuğu

benım kuzumda uslu olur inşalahhhh:Saruboceq::kedi:

asyda fena diil ama nıççç :jeyyar:
evttt kuzum asyada güsel yerimseniben bi kuzeniminde 6 aylık bebişi nasıl tatlı ballı anlatamam odaaaa ADA

ismiyle büyür inşallaaahhh canımmm

yagmur olursa adaş olucaklar desene :kedi: valla canım bı karar versem dunyalar benım olcak hala adı topişşş kızımın :roflol:

ben geçenlerde diş doktoruma sordum hamilelerde diş tedavisi oluomu die çookk sınırlı dedi ama bu sınır neyden ibaret bilmiorum canımmm doktorumda iyidir yanii cerrahtır kendisi

gıtmekte fayda var bnce iltihap olursa bebiş etkilenebiilir:sm_confused:

yagmur olursa adaş olucaklar desene :kedi: valla canım bı karar versem dunyalar benım olcak hala adı topişşş kızımın :roflol:

olsunlar cnm ne güzel işte opuyorumnanaktan kulağa çok hoş geliyo yağmur ismi bn çok beğeniyorum :ecrin_bebek:

ismiyle büyür inşallaaahhh canımmm

amiiin canım hepimizn inş :CüvCüv:

ben geçenlerde diş doktoruma sordum hamilelerde diş tedavisi oluomu die çookk sınırlı dedi ama bu sınır neyden ibaret bilmiorum canımmm doktorumda iyidir yanii doktordur kendisi

gıtmekte fayda var bnce iltihap olursa bebiş etkilenebiilir:sm_confused:

evet işte sınırlıymıs yanı vurucakları anestezık ıgne hamılelere uygun olmalıymıs normalde bana onuda farklı vuuyolar tıroıd hastası oldugum ıcın carpıntı yapıyo bu birrrrrrrr
ıkıncısı benım cenem cıktıda zamanında sölemesi ayıp kaydirigubbakcemile3 kayıyo sureklıı cenemi tam acamıyorum kitlenıyo yoksa oyuzden elını cabuk tutarak yapmalı bu ikiiiiiiiii
rontgen fılan cekıcem derse neymıs kursun lumu ne bısey gıydırıp cabuk cekmelılermıs ıste hamılelıgın ılk zamanında dusuk rıskı son zamanındada erken dogum yapabılırmıs ama ıltıhapta bebege zarar verırmıs
hayır majezık ıc dedıya doktorum bana ıcyıroum 2 saat kesıyo anacım sonra yıne baslıyo bıgun agrıyo bıgun delırtıyo hanı sıkayım dıyorum 1 ay daha ama ya ıltıhap varsa cunku kulagıma ve bogazıma vuruyo acısı -tatlicadiarzu-

çok güzel canım adıylabin yaşasın inşallah
nisa yağmur çok hoş

canım dişçi için artık çok geç
ben çok çektim sadece 4-5-6 aylarda dişlere tedavi uyguluyolar onuda doğum doktorumun onay kağıdıyla ama ben yinede yaptırmadım öylece çektim ağrıyı
ve şimdi ağrımıyo kendi kendine geçti doğumdan sonra kanal tedavisi yapıcalk

evttt tatilden gelirken yollarda üşüttük dedi malum çok muhafazakardır arkadaş kaydirigubbakcemile3 klimalı arabada çıplak tutmuştur çocuğu
:roflol:evet çocuğu koruyabilse yavrucak hasta olmıcak ama

he burda bı arkadasta ADA koydu kızının ısmını ama ben ona hep ADANA dedım sırnaşık şey

:roflol: ayy bana kaba geliyo ada ismi tercih meselesi tabi

oyy oyy aşağı sakal yukarı bıyık durumu yani durum vahim doğumada az kalmış ama diş ağrısıda bişeye benzemez bilirim ama sen bi gt danış yinede belki ağrıyı hafifletcek bişiler yaparlar aslında dayanmak en iyisi ama zordur eminim bnmde 20likler ağrıyınca deliriyorum başım çenem boynum ensem bi yerim tutmuyo o zmn :1ninca:

karpuzum bence git ama herhangi bi operasyon yaptırma sadece kısa süreli gecici bi antibiyotik versin hamileler için olandan

çok güzel canım adıylabin yaşasın inşallah
nisa yağmur çok hoş

:roflol: ayy bana kaba geliyo ada ismi tercih meselesi tabi
saol cnm kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bnde sevm'yorum ada ismini biz burda adada yaşadığımız için burda doğan kız çoçuklarının çoğunun adı ada kafamçokkarıştıneymiş adada doğmuş ondanmış -tatlicadiarzu- dışarı bi çıkın adalar fıldır fıldır koşturuyokaydirigubbakcemile3 bizede dediler ada koyun die ay yok dedim yeterince vr çevremde şimdi arkadaşım var burda hamiş o da ada koycakmış

he burda bı arkadasta ADA koydu kızının ısmını ama ben ona hep ADANA dedım sırnaşık şey
:roflol::roflol:

iki uçlu değnek yaniiii zaten sana röntgen morfin filan yasak acık sabretcen gülümmm Şeniz

tercih meselesi canım yaaa ben olsam bende koymam oya ada öle isimler anlamsız gelio bana nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…