Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu isimlerden beğendiklerinizi yazr mısınız?yavaş yavaş isim düşünmeye başladım da bilmiorum erken mi?
EREN
EMıR ALı
MıRZA
MUSTAFA

halecim hayırlısı olsun sıkma canını bebiş ıyıse sorun yokyerimseniben
ben ignemı yaptırmaya gıdıyorum bı tetanoz var bıde antıbıyotık var ben sımdılık kacar gelınce gorusuruz cok opuldunuz sekerler dedıkodumu yapmayın oyarım valla:eek:klava::eek:klava:allah a emanet olun byyyopuyorumnanaktan

kısss senın ıcın album yaptıkyaa bak bakalım gecen hafta cekıldık o resımlerııı
mayolu halıme bakk bıde eskı bıkınılı halıme bakk senağlama
bende ıgneye gıdıcem ama aksamustuuu kafamçokkarıştı

valla canım sen gibisi az aramızda galiba sen az almışsın maşallah.dedim ya işte hala alıorum hormon hapı normal yiyorum ööle hamileyim die homiligırtlak değil ama işte engel olamıorum kilolara naparsın :1no2: mirmirmirmir

canım ya nıye hormon hapı alıyosunnn :CüvCüv:
:roflol: güldürdün nen beniiii

çatlak gacıı yaaaa kıss dikkat et frenlerin patlamasın :lepi:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kuşum fren patlarsa kociişşşi yataktan asagı atarım herhalde oyuzden sureklı bakıma sokuyom ben balata malata ne varsa :roflol::roflol:

ay kuşummm benim ya biraz dinlende yemek ye bi ağrı kesici al
bugün biraz yavaştan yap işleri oldumu canım Şeniz
tamam hayatımm zaten hiç iş yapasım yok sallancam bugunnn Şeniz

ben ignemı yaptırmaya gıdıyorum bı tetanoz var bıde antıbıyotık var ben sımdılık kacar gelınce gorusuruz cok opuldunuz sekerler dedıkodumu yapmayın oyarım valla:eek:klava::eek:klava:allah a emanet olun byyyopuyorumnanaktan
hoşçakal kuşummm hade çabuk git gel :eek:

yengeçim cevap yazmadım sana galiba kusura bakma geç oldu nasılsın canım?
canımm çok şükür iyi dicem iyi olsun ascık başım ağrıodaabenneyaptımki

ozgecım ,evet yaptırmadım valla allah korusun testlerde bısey cıksaydıda dr.alalım deseydıde almazdım rabbım koruyor mınık meleklerı...öyle ırsi bır hastalıgımızda yok tebrını alıyorum takdır allah ın
eevtt canımm allaha emanet olsun inşallah cümlemizinkii opuyorumnanaktan

o ne demek kıss?senin de maşallahın var heee.......resim koyamam canım sonum olur kocam gebertir tembihleyip gitti biraz arızadır kendisi.zaten de bilemem nasıl yapılcanı.................
:roflol::roflol:

o ne demek kıss?senin de maşallahın var heee.......resim koyamam canım sonum olur kocam gebertir tembihleyip gitti biraz arızadır kendisi.zaten de bilemem nasıl yapılcanı.................

allah ıkımızınde yardımcısı olsun ozaman benım herıfte cok kıskanc anlatmıstım zaten valla cok bunaltıyor benı resım koydum topıke sonra sıldım hemen ben:1shok:korktum herıften:roflol:

bu isimlerden beğendiklerinizi yazr mısınız?yavaş yavaş isim düşünmeye başladım da bilmiorum erken mi?
EREN
EMİR ALİ
MİRZA
MUSTAFA

EREN derim cicim ben ama sen ıyı yapmıssın dusun dusun bızde ılk gunden dusunuyoduk ama lısteye bak halaa benım topiş kızımın ısmı yokkk bısde karar veremedık :jeyyar: ayh bı bulsakk ıyı olcak 5 haftamıs kaldıı :roflol: duru ve cemreydı kararsız kaldıgımız sımdı yagmur ve eylulde eklendii :roflol:

kısss senın ıcın album yaptıkyaa bak bakalım gecen hafta cekıldık o resımlerııı
mayolu halıme bakk bıde eskı bıkınılı halıme bakk senağlama
bende ıgneye gıdıcem ama aksamustuuu kafamçokkarıştı

canım ya nıye hormon hapı alıyosunnn :CüvCüv:

kuşum fren patlarsa kociişşşi yataktan asagı atarım herhalde oyuzden sureklı bakıma sokuyom ben balata malata ne varsa :roflol::roflol:

KUŞUM BEN 3 AYLIKKEN UZUN YOLDAN GELDİM kanamam oldu 2 buçuk aydır daha yeni kesildi sayılır.çok kötüydü durum o yüzden canım hep yattım ve hap kullandım iğne ve serumlar da cabası :bbo:

geçmiş olsun canım zemuszemus

KUŞUM BEN 3 AYLIKKEN UZUN YOLDAN GELDİM kanamam oldu 2 buçuk aydır daha yeni kesildi sayılır.çok kötüydü durum o yüzden canım hep yattım ve hap kullandım iğne ve serumlar da cabası :bbo:

ayh canım gecmıs olsun yaa a.s. sımdı ıyısındır inşallahh Allah gerı kalan zamanda sıkıntı vermesın inşallahhhhh:1hug:

FATOŞCUM:
sıkma canını jnm benim de bi arkadaş var burda 6 aylık gbe şimdi onunda senin gibi bişielr oldu sonra ayrılntılı test mi ne diolar ona girdi hiçbişi çıkmadı bence kalbini ferah tut gör bak tertemiz haberler alcan inşallah gülüm

kıslarrrrrrrrrrrrrrr şimdi kriz geçricem ha
ağlamamk için zor tutuyorum kendimi bu ne geçmez mide bulantısıymış kabus gibi yemekten nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

allah ıkımızınde yardımcısı olsun ozaman benım herıfte cok kıskanc anlatmıstım zaten valla cok bunaltıyor benı resım koydum topıke sonra sıldım hemen ben:1shok:korktum herıften:roflol:

heee valla napıcaz bilmem valla güzelliğime hayrandı kerkes ama şimdi şişince o da gitti paçoz oldum yüzüme bakılmaz ama aynı gene de işte napalım

sağol tatlım iyiyim sen nasılsın?
bende iyiyim çok şükür iş güçuğraşıyoruz bitanem
arıfecım,cok saol hayatım ıyıyım cok sukur hastanede yatınca 2 gun korktu kaynanam :roflol:ıyı bakıyor bana

ozgecım ,evet yaptırmadım valla allah korusun testlerde bısey cıksaydıda dr.alalım deseydıde almazdım rabbım koruyor mınık meleklerı...öyle ırsi bır hastalıgımızda yok tebrını alıyorum takdır allah ın
iyi olmana sevindim canım maşallah baksın tabiiiii işine ne
canım benim çok geçmiş olsun korma güzelim inşallah sonuçların temiz çıkar dualarımız seninle hayırlı hbaerler alırsın inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:
SAĞOL KUMSALCIM İNŞALLAH ALLAH RAZI OLSUN.
canım bol bol dua et sendende razı olsun

bende sallıyom özgecim çok sıcak canım biş yapmak istemiyor
hadi ben gittim kızlar gelırım yıne cooookkk optum sızıopuyorumnanaktan

tamam canım görüşürzzzŞeniz

ayh canım gecmıs olsun yaa a.s. sımdı ıyısındır inşallahh Allah gerı kalan zamanda sıkıntı vermesın inşallahhhhh:1hug:

amin canım inş.görünüşte iyiyim ama doktor ne der bilmem haftaya kontrolüm var inş.geçmiştir ve dediğin gibi bundan sonrasını rahat geçiririm.:Saruboceq:

EREN
EMİR ALİ
MİRZA
MUSTAFA
bencede eren canım mirza filan koyma yaa kurtlar vadisinden fırlamış bi isim gibi duruyooo

EREN derim cicim ben ama sen ıyı yapmıssın dusun dusun bızde ılk gunden dusunuyoduk ama lısteye bak halaa benım topiş kızımın ısmı yokkk bısde karar veremedık :jeyyar: ayh bı bulsakk ıyı olcak 5 haftamıs kaldıı :roflol: duru ve cemreydı kararsız kaldıgımız sımdı yagmur ve eylulde eklendii :roflol:
sende cemreee bakma kaynananaaa :mymeka:

kıslarrrrrrrrrrrrrrr şimdi kriz geçricem ha
ağlamamk için zor tutuyorum kendimi bu ne geçmez mide bulantısıymış kabus gibi yemekten nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yavrummmm sen kendin kaşındın ahhh ahhhhhh bizim bi arkadaşın midesini bi tek ceviz bastırıo dene istersen sende bi oda çok kötü kan gelio boğazından artık kusmaktan

sağol canım onu da ablam beğenmedi ama bilmiorum ya aklınıza bişeyler geldikçe sööleyin vaktim çok nasıl olsa.......ben de cemreyi beğeniorum bu arada.

bencede eren canım mirza filan koyma yaa kurtlar vadisinden fırlamış bi isim gibi duruyooo

sende cemreee bakma kaynananaaa :mymeka:

yavrummmm sen kendin kaşındın ahhh ahhhhhh bizim bi arkadaşın midesini bi tek ceviz bastırıo dene istersen sende bi oda çok kötü kan gelio boğazından artık kusmaktan

hadi ya demek öyle eren ibeğeniorum ama bi kaç kızda duydum biraz soğudum benneyaptımki

KARPUZ, az kaldı bakalım. ınşaallah geçecek bu günler ama bu sefer de bebiş uyutmayacak. Henüz isme karar vermemişsiniz ya. Yağmur olabilir demişsin. bence çok güzel isim. ben de düşünmüştüm ama bizim akrabalarda var o yüzden koyamadım.

BULCUK, canım iyiyim ben çok şükür gün sayıyorum işte. Haftaya sezeryan tarihim belli olacak. Hayırlısı inşallah.

SVLMSTR, canım bana sorarsan EREN koy derim ama karar senin tabi.

X