Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

3 aylıkken uzun ve zor bi yolculuk yapmakzorunda kaldım gelince çok kanamam oldu 2 gün hastanede yattım 2 ay oluo baya azaldı ama tam geçmedi lekelnmeler falan oluo.keseyle rahim arasında kan pıhtısı vardı 7 cm lik doktor ya kendi iileşcek yada vücut dışarı atıcak bu sırada bebeği de allah korusun atabilir dedi sonra gittim 4 cm ye küçülmüş ondan beri de azaladı kanama ama ne alem de bilmiorum inş. geçiodur.5. aydan sonra düşük riski biter ama erken doğum riski, başlar dedi.senin naslıdı?

Canim cok gecmis olsun oncelikle...

Benim kanamam senin olayindan farkli sebepten. Bende plasenta previa vardi. Yani bebegin esi alttaydi ustte olmasi gerekirken ve buyudukcede kanamam olmaya baslamisti. Vede 35+3 te suyum geldi ve erken dogum yaptim.

Canim sen kendini strese sokma sakin cunku bebekte stresten etkilenir ve dogdugu zaman huzursuz bir bebegin olabilir. Hamileligi stresli gecenlerin bebekleri genelde oyle oluyormus. Bol bol dua et, hersey Allahtan. Sana tavsiyem 4444 duasini yap, insallah bebisini sapasaglam saglikli bir sekilde kucagina alirsin canim...

yani senin de öyle miydi son aylarda bi sorun taşadın mı dicektim

Canim son aylarda zaten surekli yatmam gerekti tabi ben kurtlu yerimde durmadim dogru durust ve erken dogum oldu o yuzden. Eger biraz hareket edeyim hep acaip kanamam oluyordu, cok korkuyordum oyle kanamam oldugunda ama cok sukur bebisim saglikli dogdu. Ben daha ilk aylarda yapmistim bu 4444 duasini ve Rabbim izniylede yavrum su an saglikli cok sukur.

amin inş.anladım o daha tehlikeliymiş aslında inş.benim bundan sonra sorun olmaz çok zor günler geçirdim çok duaediyorum zaten.sağol aydınlattığın için allah hepimizin bebeklerine uzun ömür ve sağlık versin inş.

Amin canim, insallah yavrunu sapasaglam saglikli bir sekilde dogurur ve kucagina alirsin.

tamam çok sağol ben de hep yatıorum.allah sana bağışlamış iyi ki allah uzun ömür versin denicem ben de.

selam kızlar bugün doktora gittik bizim yumurcak bacak bacak üstüne atmış ve oturmuş vaziyetteydi bide esniyoduki değmeyin keyfine :) bu yüzden malesef cinsiyetini göremedik haftaya tekrar gidicem kısmetse hem üçlü test yapıldı sonuçlarınıda alıcam bu arada ultrasona göre 17 artı 2 günlük çıktı bebiş satıma göre 16+1 di bugün esasında böyle yani güzeller sağlıcakla kalın...

Kizlar istanbulda oturanlara bir sorum olacak. Biz insallah eylul sonu istanbulda olucaz ve bebek mevlidide ekim icinde olacak insallah. Bebek sekerlerini kendi yapanlar, acaba malzemeleri nerden aldiniz? Sanirim eminonundeymis, bayagida ucuza mal oluyormus. Bilenlerden yardim istiyorum.

Canım, eminönünde mehmetefendi kur kahveci var. Mısırçarşısının arka tarafında. Kime sorsan gösterir. Onun yakınında. Zaten sepetler falan gözüne çarpar.

Orada bu işi yapan bir dükkan var zaten. Ama dikkat et seyyar, açık değil; tamamen bu işi yapan bir dükkan.

Filiz ablacim bebisinin esyalari super!! Allah saglikla, hayirli, guzel gunlerde kullanmak nasip etsin... Ozellikle jakuzisi ve patiklere bayildim. Bebek jakuziside ilk defa goruyorum.
teşekkürler hayatım :) jakuzi ismini Gülçin taktı, bizi de öyle alıştırdı, normalde bebek küveti kaydirigubbakcemile3 ama çok şirin değil mi?
güzelim benim, inşallah olduğu yerde kalır, çok şükür kısa dönem ama yüksekova'ya bebek götürülür mü bu konuda bir yorum yapamayacağım, buna sen ve eşin karar vereceksiniz, hakkınızda hayırlısı olsun canım, şimdi sadece ve sadece bebişine odaklan ve herşeyin yolunda gideceğine inan hayatım, dualarımız seninle biliyorsun :)
ablam hepsi çok cicilerinizin çok şeker güle güle kullanın
kızlar geçmişi okuyamadım şimdi çıkıyorum
hepinize iyi akşamlar yarın görüşmek üzere allaha emanet olun opuyorumnanaktan
teşekkürler hayatım, darısı inşallah senin ve Neşe'min başına :) iyi akşamlar güzelim :)
kimse takmadı beni gene gideyim bari tin tin ne zaman takılıo herkes gene sabah seyansları başladıysa sabah geleyim bari
hafta içi hep sabahları buradayız, akşamları tesadüfen karşılaşırsak kalıyoruz güzelim :)
oyyyy yerim ben onun keyfini :) maşallah canım :) 1 hafta erken ya da geç olabilir gelişimde canım, o genelde değişiyor bir sonraki kontrolde, kafanı karıştırma... sonuçlar iyi çıkacak inşallah :) bizi de bilgilendirmeyi ihmal etme sakın :)

kızlar Agnes'dan mesaj yazmış, bir hafta boyunca Bursa'da olacakmış safra kesesi tedavisi için, size iletmemi istedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…