Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filiz oğluşum uyanmadan gelmene çok sevindim bir merhaba diebildim sana hiç olmazsa nasılsın iyimisin oğlumuz nasıl
canım merhaba :) oğlumla iyiyiz çok şükür :) ben de seni gördüğüme çok sevindim :)
kızlar bizimki uyanıyor emdikten sonra uyursa gelecem yine kapatmıyorum şimdilik görüşürüz
görüşürüz hayatım :)
kızlarrrrrrrrrrr sizi göremeyince içim sızlaaaaaaaaarrrrrrr nabersiniiiizzzzzz yavrulaaaaaarrrrrr
heyooooooooo yeni annelerin çoğu geldi bugün ya... harikaaaaa :) senden naber tatlı cadı?

dünürrümmm sen geldin ben gidiyom ama neyse iki dakkada olsa laf atabildim yaa opuyorumnanaktan

ablacım baktım hepsine çok güzeller sağlıkla kullanmak nasip olsun :Saruboceq:
sağol canım, cümlemize sağlıkla kullanmak nasip olsun inşallah :)
bende kaçıyorum iyi akşamlarrr mutlu sağlıklı kalın emii opuyorumnanaktan
iyi akşamlar canım, yarın görüşürüz :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Filiz ablacim bebisinin esyalari super!! Allah saglikla, hayirli, guzel gunlerde kullanmak nasip etsin... Ozellikle jakuzisi ve patiklere bayildim. Bebek jakuziside ilk defa goruyorum.

kıslar nolur yardım edin bana ben ölücem bu bulantı yanma ve de ekşimeden bi lokma yiyip 10 lokma geri çıkıyo ve artık gücüm dermanım kalmadı ayakta duramıyorum,seum ye başka bişi yok çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kötüyümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hadi bakalım, hayırlı tezkereler olsun inşallah, Allah kavuştursun :)

sadece geçici bir durum bu, yapma lütfen...

niye sap gibi kalasın? Allah allaaaahhhhh yapma... adamcağız vatani görevini yapıp geliverecek, üstelik ne kadar ayrı kalacaksınız? sanırım kısa dönem yapıyordu değil mi? 15 ay askerlik yapanlar ne yapsın... hadi bakalım toparla kendini, seni daha iyi görmek istiyorum bir daha sefere :teselli: Şeniz

yok ablacım sağol iyiyim evet kısa dönem yeri değişmesin de bebeğim de iyi olsun başka bişey istemem zaten daha iyiyim aradı dün çok şükür.bi gelsin bi daha dizinin dibinden ayrılmıcam gerçi doğumdan sonra yüksekovaya bebek mi götürürlür kalırsın diolar neyse hayırlısı bebekle gidilmez mi ki?

Canım Allah hayırlı tezkereler versin. Sağlıkla kavuşun inşallah. Lütfen üzme kendini, bak yalnız değisin biz varız:))

Canım ya öp kokla Ceren'i bizim için. Beşiktaşlı olmuş ama annesi:)) fenerli yok mu ailede??

Allah ayrdımcınız olsun canlarım ya..

Sabret Haticecim şimdi gösteriş zamanı onlar için. Az birini alırsın sırtına az diğerini. Sıkma canını, sağlıklı olun da...

Ah kıyamam hepinize ben. Kızlar benim kayınvalidem yok ama onun da dezavantajları var. Bizde de kaynanacıklar çok. Eşim de çok hırçın, sözünü dinleyeceği kimse yok, bazen inadından ölse vazgeçmiyor. Hayırlısı olsun...

sağol canım inş.iyi ki varsınız zaten..............

ablam hepsi çok cicilerinizin çok şeker güle güle kullanın
kızlar geçmişi okuyamadım şimdi çıkıyorum
hepinize iyi akşamlar yarın görüşmek üzere allaha emanet olun opuyorumnanaktan

kimse takmadı beni gene gideyim bari tin tin ne zaman takılıo herkes gene sabah seyansları başladıysa sabah geleyim bari

benim hamileliğim kanamlı geçio da burda dertleşirken senin de öyle geçirdiğini söölediler bişeyler sorcaktım sana

X