Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

ya niye kimse cvp vermiyo
biz birazdan acile gidicez yine serum yemeye
camım çaresiz kalmışsın ama bu konuda yapıcalak pek bişey yok sanırım
en iyi çözüm serum mecburen bu duruma katlanıcaksın kısa bi süre sonra gecicek inşallah

oh maşllah demek pek keyifli olcak senin ufaklıkda
sonuçlarında iyi çıkar inşallah

kızlar Agnes'dan mesaj yazmış, bir hafta boyunca Bursa'da olacakmış safra kesesi tedavisi için, size iletmemi istedi :)

sağol ablacım
tedavi olmıcaktı diye hatırlıyorum demek ağrısı falan oldu
inşallah sorunsuz atlatır bu süreci

günaydın cancağızlarım opuyorumnanaktan
haftanın son gününe geldik çok şükür sositososito
hepinize hayırlı cumalarrrr:Saruboceq:

aynen dediğin gibi jnm dün dr bazen canından bezdirir anne adaylarını bu bulantılar ama yapcak pek bişi yok dedi,bi fitil bi de hap verdi,serum yedim binlik içine mide bulantısını önleyici ve de vitamin karışımı vs bişiler koymuşlar ama öldümöldüm dirildim,bebek iyi ama çok şükür

canım yaaa her hamilelik bir olmuyo işte inşallah tez zamnda geçer bulantıların

günaydın yengecim kıskacım nasılsın jnm
ben iyiyim be güzelim işe koyulcam az sonra elim gittimi ammaaa mecbur allahtan cuma yaniiii

güanydin canlarımmmm cuma geldi yaşasınnnn :sm_cool::sm_cool: hepinize hayırlı cumalar inşallahhh

günaydınnn opuyorumnanaktan

Allah yardımcın olsun canım yaa
bebeğin iyi ya çok şükür azıcık katlancaksın sıkıntılara :1hug:

Allah yardımcın olsun canım yaa
bebeğin iyi ya çok şükür azıcık katlancaksın sıkıntılara :1hug:[/QUOTE]

aynen öle jnm bebek iyi olsunda ama bugün birazcık iyiyim sanki,neyse ben kaçim annecim evimi temizliyo bi bakim kadıncağıza

günaydın kızlarr cumanız mubarek olsun iyisinizdir inşallah nilsu canım bende çok çektim o bulantılardan ama merak etme üçüncü ay bitince o bulantılarda bitiyo bende hep serum yedim serumlar bile iyi gelmiodu bana yediğimi çıkarıodum sana tavsiyem naneli sakız çiğne birazcık olsun rahatlatıyo

GÜNAYDINNNopuyorumnanaktan
nasılsınız canlarım bugün haftanın son günü inşalalh çabucak geçer herkese hayırlı cumalar.nilsucum canım allah yardımcın olsun zor bi durum
günaydın cancağızlarım opuyorumnanaktan
haftanın son gününe geldik çok şükür sositososito
hepinize hayırlı cumalarrrr:Saruboceq:
günaydın canımm nasılsın sanada hayırlı cumalar miraç nasıl
güanydin canlarımmmm cuma geldi yaşasınnnn :sm_cool::sm_cool: hepinize hayırlı cumalar inşallahhh
günaydın canım nasılsın evet geldiihihoyyyt sanada hayırlı cumalar

günaydın canım nasılsın sanada hayırlı cumalar sizin bıcırık saklamış yine kendini:)

kaydirigubbakcemile3 oyy sende olmasan nolcek bizim halimiz

kaydirigubbakcemile3 uykuluyken bekçilik zor oluyomuş yav bak gelmişin yeni farkediyorum
nasılsın arifecim
Günaydın kızlar...

Nasılsınız? Biz çok iyiyiz. Uykuluyuz biraz.

günaydın haticecim
bizde iyyiz ama durum aynı uykuluyuz çok fena mirmirmirmir

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3 uykuluyken bekçilik zor oluyomuş yav bak gelmişin yeni farkediyorum
nasılsın arifecim

günaydın haticecim
bizde iyyiz ama durum aynı uykuluyuz çok fena mirmirmirmir

iyiyim canım çok şükür çalışıyoz işte cuma yoğunluğu yaşıyorumkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…