Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ne kadar geri kaldım yaaaaa.. kavuşanlar uzamış gitmiş maşallaaaaaaaaaaaaah....
ya diş mi ne bilmiyorum valla uzun zamandır elleri ağzında kaşıyıp duruyo bi patlayamadı dişler aslında daha erken 4 aylık olduk biz ama benim erken çıkmış dişlerim bana çektiyse dişleri çıkıyo. hala evdeyim işe başlamadım 6 aylık olana kadarda başlamıcam sonra eğer kabul ederlerse inşallah iş başı yapıcam kızımada annem bakacak.

maşallah dört aylık oldunuz bile
dişleer geç çıksa bile kaşıntıları erken başlıyo ya napsın yavrucak
elleriyle kaşımaya çalışıyodur
en iyisi bende 6 aylık olana akdar çalışmayı düşünmüyorum senin dediğin gibi sonrasında tabi kabul ederlerse :)))etmezlersede kendileri bilir :dilcikar:

kızlar ne zaman gelsem kimse yok neler yapıosunuz çok ayrı kaldık inşallah çok geri kalmamışımdır çok şey kaçırmamışımdır doğumdan bu yana 25 gün geçti müthiş bir şey anne olmak benim oğlum biraz yaramaz karnı tok altı temiz gazı çıkıyor yinede çok ağlıyor kucağımdan indirdiğim an basıyor yaygarayı velet o yüzden fırsat bulup giremiyorum şimdi uyuyor uyanmadan girip bi bakayım dedim neler yapıyor bizim kızlar die

canım hoşgeldin
Maşallah oğluşuna
yaramaz demek ufaklık
annesinin kokusunu duymak istiyodur ondan kucak istiyodur yaramaz
bizde haticenin sırasını savmasını bekliyoruz hayırlısıyla kaydirigubbakcemile3

canım hoşgeldin
Maşallah oğluşuna
yaramaz demek ufaklık
annesinin kokusunu duymak istiyodur ondan kucak istiyodur yaramaz
bizde haticenin sırasını savmasını bekliyoruz hayırlısıyla kaydirigubbakcemile3
canım hoş bulduk evet biraz yaramaz bizimki kucağa alıştırma diolar ama alıştı biraz geç kaldım ama napım zaten kısıtlı zamn 3.5 ay sonra işe başlayacam oğluşumla doya doya zaman geçirmek istiyorum
bende listeyi bulup baktım sıra haticede seninde sona doğru yaklaşmış zaman ne çabuk geçiyor hayırlısıyla sizde savın sıranızı bakalım
varmı kimseden bi ha ber falan

hepimizinki alışıcak kucağa napalım hasret gidericez onca ay bekle çıksın diye sonra kucağa almamak olurmu hiç :)))
az kaldı gerçekten benimde bakalım gün sayıyoruzz
valla listedeki gibi neşem ve arifemden bekliyoruz güzel haberler inşallah
diğer anne olanalrda arada bi giriyolar bizde ne koparabilirsek kardır hesabı tecrübelerini alıyoruz kaydirigubbakcemile3
seninde bizi uyarmak istediğin aman ha şöyle yapmayın böyle yapın diceğin bişey olursa biz dinlemeye hazırız :))

ya kıslar gündüz uykusu bastırıyo bana sabah tabi 5-6 gibi uyandığım için mide bulantısından sonra gündüz 1-2 saat uyuyorum bi kalkıp bakıyprum m,dem iğrenççççç bi şekilde ekşimiş ağız tadım berbat bi de bulantıya ekşime ekleniyo,bu ekşime için napabilirim ben

canım bende senin gibi doğumdan önce soruyodum ama ilk günler bocalayabilio insan biraz ağlayınca ne yapacağını şaşırıyor ama biraz zaman geçince inan en tecrübelilerde daha tecrübeli oluosun annelik güdüsü bebeğinin dilinden sen anlıyosun yani şimdi birisi neyi nasıl yapmam gerektiğini sölediğinde sinirleniyorum öz3ellikle büyükler sürekli uyarma ihtiyacı hissediyolar ve işin doğrusu zaten lohusalıktan dolayo gerilmiş sinirler dahada manyaklaşıor sende minik mucizeni kucağına al bak dilinden en iyi sen anlayacaksın
bende hiç sakınmıyorum sürekli kucağımda koklayıp duruyorum kuzumu şimdi mırıldanıyor yine uyanıyor zten dopru uyku yok ikimizede :)

Canim iyi olmaniza sevindim. Bizimkininde 3 ayi doldu ve bizimkininde eli bir haftadir agzinda, disleri kasiniyor. Erken basliyor dis kasintisi demekki.

Canim merhaba.. Anne olmak gercekten cok guzel bir duyguymus. Gunden gune buyuyor ve ben bile hep yaninda olmama ragmen sasiriyorum bu kadar degisime.

Bizimkindede bazen cok gaz sancisi oluyor ve agliyor, onun disinda eger alti kuru, karni toksa hep guluyor yuzu. Son birkac kaftadir bize guluyor ve konusmaya calisiyor. Cok tatli olmaya basladi kerata.

menzilcim sanada merhaba anne olmak hemde dünyanın en güzel duygusu haklısın maşallah yusufa annesi büyüdüde annesine gülücükler atmaya başladı demek yerim ben onu
bende dört gözle bekliyorum gülücüklerini kuzumun inşallah bizimki uyandıkça sürekli ağlıyor hep aç emmek isityor doysada bizde bütünleştik beyefndiyle sürekli memede çünkü sırnaşık şey

şu duruma pek bişi yapılcak gibi değil valla nilsucum zamanla geççek mecburen olcak bunlar

evet dimi annesi anlamıcakda ou başka kim anlıcak :))
oyy ne güzel duygular yaaa darısı biz bekleyenlre işallah

Canim iyi olmaniza sevindim. Bizimkininde 3 ayi doldu ve bizimkininde eli bir haftadir agzinda, disleri kasiniyor. Erken basliyor dis kasintisi demekki.

Burcu canim sanada merhaba diyim.. Nasilsin?

ohh annecikler geliyo topiğimize ne güzel yaaopuyorumnanaktan
amanda yerim ben onu gülücükler atmaya başlamış
sağol canım iyyim bende
topik bekçiliği yapıyorum kaydirigubbakcemile3

kızlar birazdan oğluşumun ilk kıyafetlerinin resimlerini koyacağım albüme :)

şimdiki veletlerin dişi erken çıkıyor galiba kaydirigubbakcemile3 ayyy 4 ay oldu mu ya? aman allahım nasıl çabuk geçmiş günler? Allah sağlık versin canım, boşver... kabul etmezlerse kendileri kaybeder
merhaba canım, hoşgeldin :) demek oğluşumuz senin kokunu istiyor annesi, o da sana hasretti 9 ay boyunca :)
evet evet hazırız :lepi:
içgüdüler ne kadar kuvvetli değil mi? yönlendiriyor seni :)
oy maşallah oğluşuma benim :)
valla çok tatlı annesi :)

filiz oğluşum uyanmadan gelmene çok sevindim bir merhaba diebildim sana hiç olmazsa nasılsın iyimisin oğlumuz nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…