Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

benim o kadar hıçkırıyoki kafasıda aşşada olunca kasığımda hissediyorum
çok rahatsız edici bi durum

zaman su gibi akıp gidiyor anlamıyoruz hiç :umursamaz:
evet yaa arife ve neşe içinde bayram yapcaz inşallahh :Saruboceq:

Benim kız daha baş aşağı dönmedi. Tam yan duruyor şimdi. O da hareketlerimi çok kısıtlıyor. Dönmediği için bir de kilosu fazla olacak gibi sezeryan olacak gibi gözüküyor. Haftaya sezeryan randevumuzu alacağız.

kasığım dedim benimkinin başı sol kasığımda o yüzden öyle dedim :))
oyyy yerim ben o paşayı :) maşallah :)
Benim kız daha baş aşağı dönmedi. Tam yan duruyor şimdi. O da hareketlerimi çok kısıtlıyor. Dönmediği için bir de kilosu fazla olacak gibi sezeryan olacak gibi gözüküyor. Haftaya sezeryan randevumuzu alacağız.
hayırlısı olsun hayatım, sağlıklı bir doğum olsunda sezeryan ya da normal önemli değil :) bize de haber ver hemen :)

belki döner son güne kadar aşşağı
aman kilosu iyi olsunda sezeryan olsun boşver
onlar nasıl sağlıklı doğcaksa öyle doğum olsun hepimiz için

benimki çok önce döndü kafası ağır bastı herhalde aşşağa çekti
koca kafalı demişti doktor kaydirigubbakcemile3

belki döner son güne kadar aşşağı
aman kilosu iyi olsunda sezeryan olsun boşver
onlar nasıl sağlıklı doğcaksa öyle doğum olsun hepimiz için

benimki çok önce döndü kafası ağır bastı herhalde aşşağa çekti
koca kafalı demişti doktor kaydirigubbakcemile3

:roflol: alemsin sen :roflol:

Canlarım nasılsınız sizi çok özledim tatile gittim geldim memlekete Sude hanım 5 dakika rahat bırakmıyo beni şuanda kucağımda dişleri kaşınıyo herhalde ne bulursa elimde dahil ağzına sokuyo geri dönüp okumak işkence gibi havadisler nedir??

Canlarım nasılsınız sizi çok özledim tatile gittim geldim memlekete Sude hanım 5 dakika rahat bırakmıyo beni şuanda kucağımda dişleri kaşınıyo herhalde ne bulursa elimde dahil ağzına sokuyo geri dönüp okumak işkence gibi havadisler nedir??

hoşgeldin yaseminciiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm :) Sude'ciğimin de mi dişleri kaşınmaya başladı? tam olarak kaç aylık oldu minik prenses? geçen gün karabiber de geldi o da söyledi, onun da ufaklığın dişleri kaşınıyormuş :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

yaseminn kızzz çok özledik seniii opuyorumnanaktan
ayy kuzucuk büyüdü de diş çıkartcak yaa ne güzell :emir_bebek:

X