Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar günaydın,dün ilk tahlilleri verdim ssk da,bi tanesinin sonucu aynı gübn ladık temiz diğerleri salı günü inşalah onlar da iyi çıkar,bu arada ben hem özele hem de ssk dan takip ettiriyorum gebeliğimi,ssk dan testler herşey ücretsiz olmuş oluyo,özele de gidiyorum doğumu özelde gerçekleştirmeyi düşünüyoruz,bu arada ün yine minnoşumu gördüm kalp atışı herşeyi yerinde çok şükür,9.20 mm olmuş dr gelişimi gayet iyi dedi,ama beni sorarsanız dün sabah ve ondan önceki akşam resmen ölüyodum,mide bulantısından geçtim bir mide yanması bir ekşime arka arkaya defalarca çıkardım salı günü artık boğazımdan kan geldi vallahi,bugün de gece 3.5 ta mide bulanısıyla uyandım,bişiler yemeye çalıştım 1 saat kıvrandım yatakta uyumak için,tabi sabah yine şiddetli bir mide bulantısı aynen devam yani

kıslar bu arada giremiyorum kusura bakmayın sanmayınki nilsu gitti,evdeki hlimi görseniz başımı kaldıramıyorum dün hele sabah ölü gibiydim,ikiş günlük açlıkla 5-6 tüp kan verdim ondan sonrada tansiyon düştü derken işte böle yani,bi iyi olsam keşke ben de bakcam keyfime ama şu an için çok zor,bunları yazarken bile içim dönüyo

günaydın canım gözün aydın canım testin temiz çıkmış diğerleride güzel çıkıcak inşallah minnoşunada maşallahh annesi
zor bi dönem senin için ama gecicek yakında :teselli:

beyazım nasılsın zeynep hatun uyyomu :)))
iiyim cnm sen naıslsın?zeyebim uyuyordu şimdi kalktı bi bakam ona

sonuçların temiz çıkmış cnm
inş diğerleir de ii çıkar
sen burayı düşünme şeker bebişin önemli
siz ii olunca bişzde ii oluruz merak etme
aarada kendinden haber ver yeter

günaydın canımcımklarım zemuszemus
hepinizee bol enerji dolu mutlu sağlıklı bir gün diliyorumm opuyorumnanaktan
günaydın burcummm nasılsın güzelim oğluşumuz nasıl keyifler yerindemiopuyorumnanaktan
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2
günaydın canımm nasılsın zeynebimiz nasılopuyorumnanaktan
günaydın canım hadi bakalım inşallah diğer tahlillerde temiz çıkıcak
maşallah minicikmiş yavrum allah nazarlardan korusun canım
biraz daha sabır canım yavaş yavaş geçicek hepsi zor bi durum gerçekten
ama sonrasınıda düşün biraz kendini motive etmeyi denesen belki iyi olursun biraz

oy canım geçmiş olsun allah yardımcın olsun

iiyim cnm sen naıslsın?zeyebim uyuyordu şimdi kalktı bi bakam ona
bende iyyim canım
hadi bak bakalım kızınaaa

günaydin kısçeleerrr zemuszemus
günaydın özzz

günaydın burcummm nasılsın güzelim oğluşumuz nasıl keyifler yerindemiopuyorumnanaktan
günaydın arifecim
oğluşum iyi çok şükürr sanırım midemi üşüttüm karnım ağrıyo acık isal gibiyim :bbo:

günaydın canımcımklarım zemuszemus
hepinizee bol enerji dolu mutlu sağlıklı bir gün diliyorumm opuyorumnanaktan
günaydın güzeliiiimmmmm amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn, inşallah dediğin gibi güzel bir gün olur :) eee yemek nasıldı akşam? opuyorumnanaktan
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile2
günaydın canııııııııııııımmmmmmmmmmm :)
gözün aydın canım, çok şükür herşey yolunda... diğerleri de temiz çıkacak, merak etme :) bulantılar da aşağı yukarı 14 ila 16. haftalar arası geçer, biraz dişini sıkacaksın :) hamileliğin cilveleri işte :)
günaydin kısçeleerrr zemuszemus
günaydın canıııımmm :)
günaydın canım nasılsın
sana da günaydın Arifem :)

günaydın güzeliiiimmmmm amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn, inşallah dediğin gibi güzel bir gün olur :) eee yemek nasıldı akşam? opuyorumnanaktan

yemek güzeldi cokacimcoook sonrası malum özümüze geri döndük ben evde mayıştım o tv izledi şu halde pek bi değişiklik olmuyo kaydirigubbakcemile3

ya janlarım bişi sorcam hani sizler alıntı yapıysunuz ya birden fazla onu nasıl yapıyonuz ben beceremedim
NQ diye bir buton var herkeste, alıntı yapmak istediğin kişilerin NQ butonuna tıklıyorsun ve sonra aşağıdaki cevapla butonuna tıkladıktan sonra mesajlarını yazıyorsun :)
rüzgar çok güzel bi isim adıyla yaşasın inşallah minnoşum
teşekkürler canım :) amiiiiiinnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…