Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Hayret birşey yaa. Bunlar ağızlarından çıkanı hiç mi düşünmeden konuşuyorlar acaba. İnsan kusura bakma birşey yapamadım falan der.
aa nerde öyle incelik onalrdaa
"kayananayı ne yapmalı? kaynar kazana atmalı" demişler... anlaşılan boşuna dememişler kaydirigubbakcemile3

kız abla bizde kaynana olcazz böyle dedikodumuzu yapcaklarmı ki bizimde gelinler
dünüürrrr dünürrrrrr kıııı ben gelinimi kızım gibi severim haberin ola kaydirigubbakcemile3

Filiz ablacığım, işin içinde ailen olduğu için gitmesen olmaz. Bir saat falan durursun, kendini çok iyi hissetmedğini söyler ayrılırsın bence. ne de olsa hamilesin.
evet ben de sizler gibi düşünüyorum... kınaya ailem gelmeyecek çünkü onlar bir gün sonra düğüne geliyor ama eşimin hatırına 1 saat oturup, iyi hissetmiyorum deyip kaçmak en iyisi, kimseye malzeme vermemek gerekiyor

Aynen öyle ablacığım. Bizim hiç tartışmamız olmadı ama ben sustuğum için hep. Eşim de biliyor bunu. Kızıyor annesine ama elinden birşey gelmiyor. Benim kaynana çok boşboğaz. bir de herşeyi temizliği, yemeği onun yöntemleri ile yapmamı istiyor. Neticede ben de 30 yaşında kadınım. Çok becerikli olmasa da kendime göre bir bildiğim vardır değil mi? Allahtan haftada bir görüyorum onu. Onda da çok fazla bir samimiyetimiz olamıyor. Gayet resmi. Ben hanım hanımcık takılıyorum işte.

selaaammm benneyaptımki bayaa bi bunalım takılmışınız bensiz depresyon olmas bende gireyim aranıza tam olsun senağlama

Hoşbulduk canım iyiyim çok şükür. Valla bu kaynanalar neden sevilmez acaba. bekarken kaynanaları ile geçinemeyen gelinlere suç bulurdum hep ama evlenince anlıyor insan.

aman iyi ol canımcım
yaa ben kayınvalidemi severim aslında iyidir kötü niyetli art düşünceli felan değildir ama kendi çok konuşur boş konuşur benide uyuz eder çok ısrqrcıdır evhamlıdır panik ataktır kendisi huzursuzdur ve yanındakileride huzursuz eder buda beni gerer bana göre değil bunlar ben çok sakin bir insanım ve kızımıda sakin yetiştirmek istiyorum nasipse anlayacağın böyleişte canım. .Kişi kaynana olunca daha bir başka geliyor söyledikleri malesef adı üstünde nede olsa kaynana

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kızlarr kocam bana süprüz yapıomuş ben bozdum gerçi ama kaydirigubbakcemile3
yemeğe götürcekmiş beni cokacimcoook

çatlak gacı :):)
ne güzel işte kııı gidin yemeğe afiyet oslun biz ilk evlilik yıl dönümümüzü evde geçirdik ve hiç özel bir şey olmadı normal bir gündü ceren ve eşimin ameliyatlı olması etkiledi

kaynana işte ben olsam neler derdimmmmm

al işte kaynana değilmi
benimki yine açık açık ben bişi yapamdımbebeğe gerek yok zaten diyebiliyo düşün artık lmaz:

yok artık yuh yani ne diyim lmaz:

ooooyyyyyyy o zaman 1 ay kal abla zaten sezeryan olacağı için hemen ayaklanıp gidemezsin eve :)

yaaa demek görümcen evleniyor allah yardımcın olsun ablacım

evet ablacım genelde gazını çıkaramayınca hıçkırık tutuyor bende sırtını ovuyorum geçiyor :):)

Hayret birşey yaa. Bunlar ağızlarından çıkanı hiç mi düşünmeden konuşuyorlar acaba. İnsan kusura bakma birşey yapamadım falan der.

nerdeeeeeeeeeeeeeeee :umursamaz:

hehehe evet biz de kaynana olacağız ama ben bana yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmadığım için kaynanalık yapmam herhalde, Allah helal süt emmiş kızlar versin oğluşlarımıza :) bugüne kadar iyiydim kaynanamla, benden gördüğü iyilikleri ve saygıyı kızlarından görmedi ama kadın nankör, ben ne yapayım? :sm_confused:
haklısın canım, sustuğun sürece senden iyisi yok ama tepki gösterdin mi de senden kötüsü yok

selaaammm benneyaptımki bayaa bi bunalım takılmışınız bensiz depresyon olmas bende gireyim aranıza tam olsun senağlama
gel bacım gel

sağol dünürüm bizimde yemekten öte bişi olcağını sanmıyorum

yuh artık denir başka bişi denmez zaten böyle durumda onuda pek güzel dedin ağzına sağlık kaydirigubbakcemile3

hehehe hadi gel gel :)
kız daha özel olabilir miydi evlilik yıl dönümünüz, Cerencik yanınızdaydı :) kime kısmet olmuş böylesi :) bence en özel yıldönümüydü :)

amaaaan hiç sorma yaaa offffffffffff, kabus gibi üstümdeler

ohhhh yarasın güzelime :)
ifadelerim bilee anlamsız onlar bile boş çıkıyo anlatamıyolar halimi mafoldumben

kaydirigubbakcemile3

benimkide enteresan bazen acayip düşünceli iyi bazen tam tersi ikilzer burcu oda benim gibi kaydirigubbakcemile3
kızlar ceren oyun istiyor bana şimdilik müsaade gelirim yine cancanlar mucxxxxxxxxxx
amanda yerim ben onu opuyorumnanaktan
tamm canım oynayın ana kız azıcık opuyorumnanaktan
selam kızlar nasılsınız?

slm canım iyyiz sen nasılsın

bende iyiyim canım görüşmeyeli napıyonuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…