Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

günaydın canım nasılsın
günaydin canımm iyiyim bakim başladık çalışmaya sen nasılsın opuyorumnanaktan

günaydın canıııımmm :)
günaydin ablacımmmm nasılız bugun bakimmm :jeyyar: bunalım durumlarımız varmııııı

ya janlarım bişi sorcam hani sizler alıntı yapıysunuz ya birden fazla onu nasıl yapıyonuz ben beceremedim
filiz abla anlatmış ammaaa bende basmış bulundum aynen öle oluyo cicimmm..kısss sen yengecini kıskacını unuttun heee demiyon artık bna öle göslerim seni arioo :gitme:

günaydin ablacımmmm nasılız bugun bakimmm :jeyyar: bunalım durumlarımız varmııııı

filiz abla anlatmış ammaaa bende basmış bulundum aynen öle oluyo cicimmm..kısss sen yengecini kıskacını unuttun heee demiyon artık bna öle göslerim seni arioo :gitme:

aynı canım bendede iyiyim çok şükür bi yaramazlık yok

evet kış kışlamaya çalışıyorum ben de :) amaaaaaan Allah yardımcın olsun güzelim, ağrı kesici aldın mı?
ablacımm yaa psikolojik olark ilaç içemiorum ben adetliyken :sinifsinif:

kızzzz özge resimlerini albüme koyuyosun ama haber vermiyosun
çok tatlısınn canımmmmmmopuyorumnanaktan
ayyy arifeeee çok saol canımmm kıss çok utanırım ben heee söyleyemedim ondan :kedi:

Özgecim ne güzel resimler onlar, çok tatlısın çooooooooooooooook :)
ablacımmm direkt renk atıorum ben :eek::eek: aynen böleee çaok teşekkür ederimmm :))

yengecim kıskacım kurban olurum sana unutur muyum akıllım hepiniz janımsınız benim ama işte içimdeki sıpa çok uğraştırıyo beni ağlıyom resmen valla,çıkara çıkara bi hal oldum,jnm arkadaşım benimŞeniz

ablacımm yaa psikolojik olark ilaç içemiorum ben adetliyken :sinifsinif:

ayyy arifeeee çok saol canımmm kıss çok utanırım ben heee söyleyemedim ondan :kedi:

ablacımmm direkt renk atıorum ben :eek::eek: aynen böleee çaok teşekkür ederimmm :))
kıyamam yaaa :KK43: neyse biraz katlanacaksın o zaman

aaa niye utanacakmışsın? fıstık gibisin valla :)

yerim ben seni kaydirigubbakcemile3
kızlar özgeyi utandırmışınız dediği gibi gerçekten anında utanıyo kaydirigubbakcemile3
valla bu ne utangaçlık? kaydirigubbakcemile3

ya kıslarrrrrrrrrrrr ne olur bana ticker yapın dra göre 7 haftalığım bugün tam 7. hafta ticker yapın nolur ben cahilim sanırım ben de almanca var ingilizce hiç eğitim almadım almancadan dolayı anlmaıyorum yani,biriniz yapın da:Saruboceq:

yengecim kıskacım kurban olurum sana unutur muyum akıllım hepiniz janımsınız benim ama işte içimdeki sıpa çok uğraştırıyo beni ağlıyom resmen valla,çıkara çıkara bi hal oldum,jnm arkadaşım benimŞeniz
ooyyyy kıyamam sana yaaa az kaldı canımm bizimde bi arkadaşımız vardı öle boğazları kanıodu artık kusmaktan ama birden kesildi inşallah sende öyle olursunn :1hug:

kızlar özgeyi utandırmışınız dediği gibi gerçekten anında utanıyo kaydirigubbakcemile3
demi burç renk atarım hemencek :kedi:allahtan hıçkırık tutmuyo kaydirigubbakcemile3

yengecim kıskacım resimler süper yavru kuşum ,kıvırcıkmışsın nen sen
ŞenizŞeniz efttt kuşummm kıvırcıkımmm :lepi:

kıyamam yaaa :KK43: neyse biraz katlanacaksın o zaman

aaa niye utanacakmışsın? fıstık gibisin valla :)

yerim ben seni kaydirigubbakcemile3

valla bu ne utangaçlık? kaydirigubbakcemile3
:kedi::kedi: cinsim ölee galba benimmm kaydirigubbakcemile3

ya kıslarrrrrrrrrrrr ne olur bana ticker yapın dra göre 7 haftalığım bugün tam 7. hafta ticker yapın nolur ben cahilim sanırım ben de almanca var ingilizce hiç eğitim almadım almancadan dolayı anlmaıyorum yani,biriniz yapın da:Saruboceq:
burcuma söleyeyimde yapsın sanaa burçççç duydunmuuuuu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X