Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ehh benide kocam almaya gelir yarım saat sonra bende bir iki topik gezip çıkayım bari :)))
iyi akşamlar o zaman hepinizeee çok çok öptüm

cnm sağlıcakla gidip gelmek nasip olsun inş kardeşine
ne büyük gururturkbayragiturkbayragi

arifecim naıslsın cnm?
hadi bakalım hayırlısı olsun
artık varsada yoksada belli olur bu testle
yapınca bize haber ver tatalım merak ederiz akşamyerimseniben

mavişimresimler çok güzel cnm
beroşun hepsini iyi günlerde kullansın

zeynebim oynuyordu
uyuya kaldı kzuuzm ya oynarken
tam dalmadı hala kıpırdıyor
bende yatam yanına azcık
gene uğraraımhihoyyyt

sağol canım askere giden eşim az önce teslim oldu inş.alışırım...................

canım benim nasılsın bebişn nasıl allah kavuştursun canım
sen şimdi sadece bebişne odaklan tamammı gerisi su gibi gelicek inşalalh
ah canım benim hepsi geçicek canım allahın izniyle sıkma canını sen Şeniz

sağol canım hergün daha iyiye gidio inş.artık geçiodur.zaten bebeğim etkilenmesin die doğru düzgün ağlayamadım bile çok zor gelio tek başıma kaldım gece uyuyamadım nasıl alışcam bilmiorum mafoldumben

Allah şimdiden kavuştursun inşallah canım, çok gurur verici birşey :) hayırlı tezkereler inşallah, yalnız değilsin, bak biz varız burada :) her zaman yanındayız canım, sen sadece bebişine odaklan ve onu düşün sadece :) göz açıp kapayana kadar geçecek inşallah zaman :)

inş.filiz ablacım sağol.bebğim için üzülmemek için kendimi tutuyorum zaten ne zaman arar. ne zaman gelir izine falan bilmiorum inş.iyi olur bebeğim de o da sap gibi kaldım böyle yapayalnız........................ :gitme:

sağol canım askere giden eşim az önce teslim oldu inş.alışırım...................
hadi bakalım, hayırlı tezkereler olsun inşallah, Allah kavuştursun :)
sağol canım hergün daha iyiye gidio inş.artık geçiodur.zaten bebeğim etkilenmesin die doğru düzgün ağlayamadım bile çok zor gelio tek başıma kaldım gece uyuyamadım nasıl alışcam bilmiorum mafoldumben
sadece geçici bir durum bu, yapma lütfen...
inş.filiz ablacım sağol.bebğim için üzülmemek için kendimi tutuyorum zaten ne zaman arar. ne zaman gelir izine falan bilmiorum inş.iyi olur bebeğim de o da sap gibi kaldım böyle yapayalnız........................ :gitme:
niye sap gibi kalasın? Allah allaaaahhhhh yapma... adamcağız vatani görevini yapıp geliverecek, üstelik ne kadar ayrı kalacaksınız? sanırım kısa dönem yapıyordu değil mi? 15 ay askerlik yapanlar ne yapsın... hadi bakalım toparla kendini, seni daha iyi görmek istiyorum bir daha sefere :teselli: Şeniz

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................35. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Karpuz ...................................33. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................32. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

4. Musyas....................................32. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................32. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

6. Benssenb...............................29. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................27. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Agnes......................................27. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASıL MıRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................25. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 20. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................17. Haftamızdayız (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................8. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}
7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Canım Allah hayırlı tezkereler versin. Sağlıkla kavuşun inşallah. Lütfen üzme kendini, bak yalnız değisin biz varız:))

kızlar ceren oyun istiyor bana şimdilik müsaade gelirim yine cancanlar mucxxxxxxxxxx

Canım ya öp kokla Ceren'i bizim için. Beşiktaşlı olmuş ama annesi:)) fenerli yok mu ailede??

2 ay İstanbul'da kalmam çok zor, zaten eşim doğumu İstanbul'da yapmak istiyorum diye bozuk atıyor, bir de doğumdan sonra 2 ay kalırsam kafayı yer... en azından doktor dönmeme izin verinceye kadar kalacağım, herhalde bu da 1 ay falan sürer diye düşünüyorum, bakalım zaman ne gösterecek

kayınvalidem şimdilik göstermelik sözüm ona ilgileniyor, bir şeyler almış bebeğe ama ben ve eşim daha görmedik bile, hanımefendi lütfen bir telefon etti geçen hafta, 2 gün sonra da ortanca görümcemin düğünü var ve babamları da çağırdıkları için onlar da geliyor, bu durumda biz de gitmek zorunda kalıyoruz, çok sinir oldum ve gerildim, yarın akşam kına var ve hiç istemiyorum gitmek, ne yapacağımı da bilmiyorum doğrusunu istersen, gidip 5 dakika görünüp dönsem mi diyorum, bilmiyorum valla

ayyyy kıyamam ben ona, gaz mı oldu acaba? o yüzden mi hıçkırıyor?

mümkün olsa ilk fırsatta taşınacağım İstanbul'a ama şartlar müsait değil işte, elim kolum bağlı hissediyorum, sanırım bu yüzden daha fazla bunalıyorum

Allah ayrdımcınız olsun canlarım ya..

Annem pembe bir şal örmüş bana. Hastanede omuzuma almam için. Kayınvalide gördü bunu. Düğünde sana verdiğim salı gibi olan şalı al yanına diyor. bebek sarılık olmazmış. Ne alaka ya. Doğru olsa bile insan nezaketen söylemez bunu değil mi? Neticede annem heveslenmiş örmüş.

Sabret Haticecim şimdi gösteriş zamanı onlar için. Az birini alırsın sırtına az diğerini. Sıkma canını, sağlıklı olun da...

al işte kaynana değilmi
benimki yine açık açık ben bişi yapamdımbebeğe gerek yok zaten diyebiliyo düşün artık :eek:lmaz:

Ah kıyamam hepinize ben. Kızlar benim kayınvalidem yok ama onun da dezavantajları var. Bizde de kaynanacıklar çok. Eşim de çok hırçın, sözünü dinleyeceği kimse yok, bazen inadından ölse vazgeçmiyor. Hayırlısı olsun...

Allah ayrdımcınız olsun canlarım ya..

Sabret Haticecim şimdi gösteriş zamanı onlar için. Az birini alırsın sırtına az diğerini. Sıkma canını, sağlıklı olun da...

Ah kıyamam hepinize ben. Kızlar benim kayınvalidem yok ama onun da dezavantajları var. Bizde de kaynanacıklar çok. Eşim de çok hırçın, sözünü dinleyeceği kimse yok, bazen inadından ölse vazgeçmiyor. Hayırlısı olsun...

hiiiiç sorma hayatım :) neyse kaynanacıklar da kötü... benim eşim de çok inatçıdır, kimseyi dinlemez valla.... dediğin gibi hayırlısı olsun :)

nasılsın neşem? neler yapıyorsun?

günaydın canımcımklarım zemuszemus
hepinizee bol enerji dolu mutlu sağlıklı bir gün diliyorumm opuyorumnanaktan

X