Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hoşgeldin fatoşcum nasılsın canım
maşallah bebişine ne kadar büyümüş
inşallah test sonuçlarında güzel çıkıcar canım
seninde kandilin kutlu olsun opuyorumnanaktan

sağol canım seninde kandilin mübarek olsun:Saruboceq:

CANIM BENİM 7 HAFTALIK GEBEYİM BOŞ GEBELİK DEDİ DOKTOR SONRA BAŞKA Bİ DOKTORA GİTTİM 5,5 HAFTALIK GEBELİK KESESİNE EŞİT DEDİ KESEYİ BEKLİYORUM KANMA GELMESİNİ AMA GELMEZSE CUMARTESİ TEKRAR GİTCEM DOKTORA SİZİN BEBİŞ KAÇ HAFTALIKKEN GÖRÜNDÜÜÜ

canım benim inşallah boş gebnelik değildir dua etçem sana sende et.benim bebeğim ilk olarak 7+3 ken görüldü canım inşallah seninkide görünür.
hoşgeldin fatoşcum nasılsın canım
maşallah bebişine ne kadar büyümüş
inşallah test sonuçlarında güzel çıkıcar canım
seninde kandilin kutlu olsun opuyorumnanaktan

saol teyzesi öptük seni kocaman.

canımm benim keşke yardımcı olabilseydim ama ben hamile değilim
inşallah bebişin seninledir boşgebelik falan yoktur dularım seninle :Saruboceq:

cnm kan testi yptır genlde 7-8 haftadan önce görülmüo ultrasonda bnm 9 haftalıkken görülmştü mesela

canlarımmm ben çıkıorum tekrar kandilimiz mübarek olsunn rabbim tüm dualarımızı kabul etsin inşallahh ismen dua edersek adres belli olduğu için daha makbulee geçer dualarda unutulmamak dileği ile hepinizi çoook öptümm canlarımmm

slm jnm,ben bu hafta dr arıyodum devamlı olucak birini,neyse bi özele gittim salak dr üstten baktı kese boş dedi,ben de boş olmadığına inanıyordum ve hemen kendi hastanemde başka methedilen bi dra gittim hemen alttan baktı hayır boş değil,2 mm dedi bi kavun çekirdeğinin yarısı kadar,iki hafta sonra da inşallah kalbini duyarız dedi,hatta şu an bebeğinn kalbinin bişeyi oluşuyo dedi anlamadım,ama ben var ya bugün nasıl bi koırku yaşadım anlatamam boş dediğinde kalbim durucaktı bence bi dra daha git

bu arada ben sata göre hesaplıyodum 6+2 diye dr usg den sonra bebek 5+3 dedi,sizce janlarım 5+3 göre 2 mm embriyo bebek iyi mi yardımmmmmm

kısslarrrr bn geldimmmmmkaydirigubbakcemile2 valla ne kaynatmsıssınız bı gunde okuoku bıtıremedım geçi bşraz hızlı gectım ama kusura bakmayın artıkkaydirigubbakcemile3

hava sıcak annem yanımda evimin işini yapıyo benmde topiş kızımında keyfi yerinde kaydirigubbakcemile3 daha ne isteyelimmmm
şimdi dikkatimi ceken msjlara cevappplaelaelaelaelae

burccccccc canmmmm cokkk gecmıs olsun babana umarım kötü bişey yoktur Allh acil şfalar versin tatlımm dıkkat et kendıneee opuyorumnanaktan

offff offf moralım cok bozuk kendımı toparlıyamıyorum .....yaaaa içim sıkılıyorrrrr:çok üzgünüm:

canımmmm ben yokm diyedir üsülmeeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyi geceler kızlar nasılsınız bi ikigündür süperiz böbregimiz dişimiz agrımıyo kasılmalarımız hiç yok çok mutluyuz kızımlaaaaaaaaaaaaaaaaa:1rolleyes:

musyasımmmm canım böbregine ve dişine cok sefindim cicimmm sonundaaa bittii desene inşallah bidaa agrımaslarrropuyorumnanaktan

ayyyyyy ölüorum galibaaa çok yoğun bi gunde ve nihayet bitttiii mafoldumben

kuzummmmm söle yormasınlar fallaaa seni sonra hale gelır alar hepinize de o cadı ve ge aklımda :roflol::roflol::roflol:klava:klava:

cicim nereeee gidionnn ben yeniii geldimmmmm:sinifsinif:

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yarın ya da öbür gün annem geliyomuş antalyadan ayyyy çok sevindim yaw
hem bu arada soruma cvp verin nolur,nete giremiyorum çünkü iki gündür hiçbişi yiyemiyorum mide bulantısından ev mutfak heryer göçüş durumda kocamın kokusu bile midemi bulandırıyo ev dolap herşeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bu arad hepinizin kandili müübarek olsun kıslarr...yerimseniben

nilsucum, filiz aplammm, arifecimmm,haticecim,fatoscummm ve baska kım varsa ismini hatırlyamadıgım hepinizide öpüyorum cicimmmmm kendinize dikkat edinn ona göreee bidedoguma hazırlık bölümüne kızımın besıgını koydum bakımadan gecmeyınnn öperimm sora tek tek hepinizi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bu arada ben sata göre hesaplıyodum 6+2 diye dr usg den sonra bebek 5+3 dedi,sizce janlarım 5+3 göre 2 mm embriyo bebek iyi mi yardımmmmmm

cnımmmm valla ben netten degıl de benım kızınkıne baktım 4+2 de 4 mm fılan yazıyo canım herkeste farklıdır cicim buu bnuda takma kafaya pıliss:kedi:lmaz:lmaz:

iyi akşamlar canım seninde kandilin mübarek olsun canım bende öpüyorum canım senin içinde ayrıyetten dua edicemyerimseniben
senin adına sevindim yalnızlıktan canın sıksılmıcak geçici bir süre bile olsa
ay kuzum ya allah yardımcın olsun inşallah çabuk geçer bulantıların

sağol seninde kandilin mübarek olsun canım benim sende kendine dikkat et
hee bu arada beşiğinizi gördüm çok güzel allah güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah

sağol seninde kandilin mübarek olsun canım benim sende kendine dikkat et
hee bu arada beşiğinizi gördüm çok güzel allah güle güle kullanmayı nasip etsin inşallah

teşekkur ederim canım Allah içinde saglıkla buyumesnı nasip etsin opuyorumnanaktan

hepinizi öpüyorum kandiliniz mübarek olsun iyi akşamlar

öp bakalımm kuzucummm sanada ii akşamlarrr bnadaaaa kaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…