Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yarın ya da öbür gün annem geliyomuş antalyadan ayyyy çok sevindim yaw
hem bu arada soruma cvp verin nolur,nete giremiyorum çünkü iki gündür hiçbişi yiyemiyorum mide bulantısından ev mutfak heryer göçüş durumda kocamın kokusu bile midemi bulandırıyo ev dolap herşeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

BEN ALLAHA ŞÜKÜR ATLATTIM KOCAM KOKUYON DEYİNCE ALINIYODU HERŞEY KOKUYORDU 17.HAFTA DOLUNCA HERŞEY BİTİYORzemuszemus

bende çıkıyorum kızlar hepinize iyi akşamlar kendinize çok dikkat edin
tekrardan kandiliniz mübarek olsun rabbim bütün dularımızı kabul etsin inşallah

kızlar sagolun tşkler ne kadar çok kişi gelmiş buraya bir an yanlış yere mi geldim diye düşündüm nerde bizim kuzucuklar özledim yaaa...

hilalcim gelip haber vermiş sonundaa hilalim geçmiş olsun sen hiç üzülme o pıhtı kaybolcak
kocanada kavuşçaksın en kısa zamanda hayırlısıyla gitsin gelsinnn

canım benim çok sağol sabahtan beri biraz daha attım pıhtı inş. yok olur artık baban daha ii galiba sevindim allah şifa versin

ya bu arada ben bebeğimin hareketlerini 16.haftadan beri hissediorm bugün çok az hissettim sanki söölemesi ayıp çok da gazım var tam ayırt edemedim hareket mi gaz mı arada durgunlaşsa da normaldir dimi?

inş ablacım sağ salim aklım başımda dönerim evime...
döndükten sonrada baya bi kimseyi görmek istemiyorum...
milletin beni idare edeceği sıra ben milleti idare ediyorum ne kadar zor birşey bu off off

nurcum seni çok ii anlıorm ama ben de kendimi anlatayım da şükret halina canım esk.e gelince başladı kanamam biliosunuz 1 buçuk aydır da buradyım.benim de annem sorunludur ailedeki herkesi resmen delirtir hep sorun çıkarır her yaptığına kızar kocam da serttir sıkıntıya gelemez bu halimle birde ikisini idare etmeye çalışıorm ikisi de gelip bana birbirini şikayet edio sırf annemin yüzünden ilk defa eşimle öyle kavga ettik ki ağlama krizi geçirdim bebğime bişey olucak die çok korktum eşim normalde burda 1 haftadan fazla duramaz ama bu olay burda yakaladı hapsolduk muhtaç oldum senin dediğin gibi milletim beni idare ediceği sıra ben herkesi idare ediorum bir yandan da bebeğimin iileşmesi için moralimi yüksek tutmaya çalışıorum.12 sinde eşim askere gidio ve ben doğuma kadar burdayım eve hapisim durumum kritik bunlara rağmen hep pozitifim yoksa kafayı yiyebilirim ve doğu görevini bitirip herşeyi düzene sokana kadar da 2. bebeği düşünmüorum inş.bunu sağlıklı doğurayım yeter şu an tek duam bu............................

herkesin kandili mübarek olsun kimse yoktu kendi kendime konuştum olsun nasıl olsa okursunuz hepinizi öpüyorum ve özel dua bekliorum ii akşamlar.................................

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr merhaba, ancak gelebildim nete, akşam eve geç geldim, hemen duş aldım, dualarımı okudum ve size geldim ama kimsecikler yok, olsun :) herkesin kandilini kutluyorum arkadaşlar, hepiniz için dua etim bu gece, Rabbim kabul etsin inşallah

bugün gayet güzel geçti, iki kere denize girdim, süper geldi valla :) darısı giremeyenlerin başına diyeyim :)

kızlarrrrrrrrr biz geldikkk nasılsınız?tatilim bitti sonunda evimdeyim varmı yeni haberler ?benim belimde fena bir agır var uzun süre duramayacagım maalesef..gerçi kimseciklerde yok ?bende makinayı bulduktan sonra resimleri ekleyecegim . filiz ablacımda çok ama çooook tatlıı biri ..keşke daha uzun ve daha fazla görüşme sansımız olsaydı ama maalesef görüştükten sonra bizde pek toparlayamadık kendimizi döndükten 1 gün sonra ikizler rahatsızlandı önce biri sonra digeri sonralarıda ailecek ishal oldular ben hariç ama fena sancım oldu keyfimiz kaçtı biraz .durum böyle tatilimizin son 3 günü böyle geçti önce kızlara üzüldük sonrada eşim ve ailesi rahatsızlandı..kayınpederimle eşim hastaneye gidip serum almak zorunda kaldılar..neyse durumlar böyle sonra yine gelirim..kendinize iyi bakın.
maviiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm hoşgeldin birtanem :) canım beniiiiiiiiiiim o senin tatlılığın hayatım :) dediğin gibi keşke daha uzun süre görüşebilseydik ama olsun, bir dahaki sefere inşallah :) çok geçmiş olsun hayatım ya, çok üzüldüm, desenize burnunuzdan geldi tatil? peki neden oldu böyle bir şey? tekrar geçmiş olsun canım, şimdi nasıl herkes? bu arada sana bir şey olmamasına sevindim, ne de olsa bünyen daha hassas, Allah korumuş tatlım :)
ya bu arada ben bebeğimin hareketlerini 16.haftadan beri hissediorm bugün çok az hissettim sanki söölemesi ayıp çok da gazım var tam ayırt edemedim hareket mi gaz mı arada durgunlaşsa da normaldir dimi?
canım bu haftada duyman bile çok erken ilk gebeliklerde, her doktor söylüyor bunu, 20 ile 22. haftalarda net duyulmaya başlıyor hareketler, bazen gaz gibi, bazen kelebeğin uçması gibi bir şeyler hissediyorsun... doktorum 30. haftaya kadar her gün duymaman normal demişti bana, bazı hareketlerini anlayamayabilirsin demişti, o yüzden merak etme canımcım :)
herkesin kandili mübarek olsun kimse yoktu kendi kendime konuştum olsun nasıl olsa okursunuz hepinizi öpüyorum ve özel dua bekliorum ii akşamlar.................................
olsun, ben de kendi kendime konuştum, gelenler okuyacak nasılsa :) bu akşam senin için de dua ettim hayatım merak etme :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 12. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

günaydin canlarimmmm Rabbim dün gece ettiğiniz tüm dualarınızı kabul etsin güzel bi gün olur inşallah opuyorumnanaktan

günaydın kızlar nasılsınız
ablacım hilalcim sizinde kandiliniz mübarak olsun rabbim hepimizin etmiş olduğu duaları kabul etsin inşallah:Saruboceq:

günaydın çıtırlaaaaaarrrrrrrrr nasılsınız bakalım
bu gün işleri erkenden bitirdim kocişi işe gönderdim öğleden sonra gelicek kaynanayada gelme lazım değilsin dedim gelemedi :):)
miniğimide uyuttum ve yanınıza geldim canlarım
yeni bir ay ve benim yine rapor çıkarmam gerek.
bir yandan raporlara başlıcam bir yandanda size bakıcam tabii kızım izin verdiği sürece :):)

eee sizler nasılsınız bakalım kuzucuklar keyifler yerindemi?

günaydın çıtırlaaaaaarrrrrrrrr nasılsınız bakalım
bu gün işleri erkenden bitirdim kocişi işe gönderdim öğleden sonra gelicek kaynanayada gelme lazım değilsin dedim gelemedi :):)
miniğimide uyuttum ve yanınıza geldim canlarım
yeni bir ay ve benim yine rapor çıkarmam gerek.
bir yandan raporlara başlıcam bir yandanda size bakıcam tabii kızım izin verdiği sürece :):)

eee sizler nasılsınız bakalım kuzucuklar keyifler yerindemi?

senin kuzunu yesinler imiii opuyorumnanaktan biss iyiyiss sennasılsınn zemuszemus

günaydın kızlar, hayırlı, bereketli ve güzel bir gün diliyorum hepinize :)

sanada ünaydın filis ablammm nasılsınnn gorusemedık opuyorumnanaktan

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 14. Haftamızdayız (10 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

X