Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Beyazcım nasılsın canım zeynebİmİz nasıl
sağol cnm iiyim sen naıslsın?
hala kırmızlar gelmemiş inş hayırdır bu sefer
zeynep de iyi ne olsun
mırıldanıyor şimdi altını değiştiricem
emzirip uyutucam
akşam görümcemlere gidicez hazırlık yapıcam işte

hoşgeldin cnm
resimleri merakla bekliyoruz

Canım büyük geçmiş olsun...Aman bebişinle kendine iyi bak. Herşey düzelecek inşallah.

Beyazcım nasılsın canım zeynebİmİz nasıl

Kumsalım hala kırmızılar gelmedi mi? Canım haberdar et beni, seni çok merak ediyorum..

Canım Allah yardımcın olsun, aman kendini kasma fazla. Tepki göstermen gerekiyorsa göster içine atma..

Canım geçmiş olsun Eşin ne ameliyatı oldu? Kendinize dikkat edin canım..Çitlenbiği öp benim için..

neşem naıslsın cnm hoşgeldin

Canım geçmişe bakayım dedim ama çok geri gidemedim. Listeye baktım. Canım sen ansılsın? Bebişin nasıl? Kızlar hepinizin kandilini tebrik ediyorum. Hepinizden çok dua bekliyorum..

Canım geçmişe bakayım dedim ama çok geri gidemedim. Listeye baktım. Canım sen ansılsın? Bebişin nasıl? Kızlar hepinizin kandilini tebrik ediyorum. Hepinizden çok dua bekliyorum..

iyiyim cnm ne olsun zeynep hanımla uğraşıyoruz işte
yere yatırdım
debelenirken uyudu yavrum
hava çok sıcak mahvoluyor o da ya
seninde kandilin kutlu olsun cnm
dualrımız seninle biliyorsun
hakkında hayırlısı inş cnm

selam kızlar..
ya allah askına benım gıbı sıkıntıları olan yokmu
yoksam ben turumun son ornegımıyım

slm kızlar.herkesin kandili mürak olsun.benim bebişte 6 haftalık falan.
sağol canım allah razı olsun seninde kandilin mübarek olsun rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin bebişini
herkezin kandili mübarek olsun kızlar.allahım bebişlerimiz korusun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.biz bugün 10 haftaya girdik.18 randevu var ama keşke daha erken olsaydı.merak ediyorum.
allah razı olsun canım seninde kandilin mübarek olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini
hoşgeldin canım nasılsın
hoşgeldin mavicim nasılsın canım
yat dinlen güzelim istirahat et resimleri bekliyoruz ama çok merak ediyorummm
çok geçmiş olsun canım allah şifa versin görüşmek üzere kendine dikkat etopuyorumnanaktan
HEPİNİZE HAYIRLI KANDILLER DILERIM ALLAH HAYIRLARA VESILE ETSIN INSALLAH....:Saruboceq:
sağol canım allah razı olsun seninde kandilin mübarek olsun aminnnnn
bende iyim çok şükür çalışıyoruz ne olsun
evet canım hala gelmedi doktorumu aradım ayın 12 sine kadar bekle dedi bekliyoz işte
bakalım hayırlısı artık inşallah bitanem
oy miniğim gezmeklerede gidermiş öp annesi benim için opuyorumnanaktan

nesem canım nasılsın seninde kandilin mübarek olsun dualarımız seninle canım
gelmedi nesecim testtim negatif doktorum 12sine kadar bekele diyor akıntım var her seferinde hastalandım diye koşuyorum bişi yok üşüttümm ben galiba hemide çok kötü
mutlaka haber veririm canım opuyorumnanaktan

cok agrım oluyo kumsalcımya..
sag tarafımda bebegım
ben hep soluma yatıyom
agrım sık oluyo

oy canım benim ya bu konu beni aşar ben hamile değilim ama karnının altına yastık koymayı denesen yada ağrın çok fazlaysa doktoruna danış güzelim bizim kızlar burda olsaydı yardımcı olurlardı sana nasıl biağrı bu mesala

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.. a.s.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.. a.s.
sağol canım seninde kandilin mübarek olsun:Saruboceq:
ya saga yatınca bebek resmen ıtıp duruyo don dıye soluma donunce bıse yok

ozaman soluna yatıcan cicim başka şansın yok:)))

gecmis olsun ins en kısa sürede gecer :teselli:

HEPİNİZE HAYIRLI KANDILLER DILERIM ALLAH HAYIRLARA VESILE ETSIN INSALLAH....:Saruboceq:
hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar allah dualarımızı kabul eder inş hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz bebişi olmayanlarada inş hayırşı evlatlar nasip eder rabbim en kısa zamanda :Saruboceq:

nersesiniz kızlar bugün kimsecikler yokkkmafoldumben
selam kumsalcım nasılsın evet sakin bugün burası sıcaktan herkes dinlenio sanırım bi yerlerde-tatlicadiarzu-

ya saga yatınca bebek resmen ıtıp duruyo don dıye soluma donunce bıse yok
ayy cnm zor işin kaç haftalık bebeğin bnm 22 hafta oldu ama hala hareket bile etmio doğru düzgün o yüzden rahatım şimdilik sadece çok oturunca kemiklerim birbirine girio gibi oluyo

selam canlarım biz geldik çok şükür kuzum iyimiş.11+4 tük ama bu gün ultrasonda 13 haftalık çıktık büyüyüverdik teyzeleri.yarında 2li tarama için gidicez inşallah temiz çıkar hepinizin kandilini kutluyorum hepinizi öpüyorum..

sağol canım seninde kandilin mübarek olsun aminn inşallah canım
bilyorumki herkesin işi var galiba hayatcım bende iyiyim çok şükür çalışıyoruz işte

kandiliniz mübarek olsun kızlar

sağol canım seninde kandilin mübarak olsun rabbim bütün dualarımızı kabul etsin

merhaba fatoşcuğum hayırlısı olsun bakalım canım bebişin kaç haftalıkken görüldü bana boş gebelik var dediler başka doktora gittim kesenizim büyüklüğü 5,5 haftalık bebeğe eşit dendi normalde regle tarihime göre 7,5 haftalık olması gerekiyormuş kan testi yaptılar ii çıktı bakalım cumartesi tekrar gitcem doktora hayırlısı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…