Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

işin çok zor güzelim, biraz daha sabret, ne yapacaksın? sayılı günler bunlar, inşallah evine dönünce bir oh diyeceksin :)

inş ablacım sağ salim aklım başımda dönerim evime...
döndükten sonrada baya bi kimseyi görmek istemiyorum...
milletin beni idare edeceği sıra ben milleti idare ediyorum ne kadar zor birşey bu off off

inş ablacım sağ salim aklım başımda dönerim evime...
döndükten sonrada baya bi kimseyi görmek istemiyorum...
milletin beni idare edeceği sıra ben milleti idare ediyorum ne kadar zor birşey bu off off

hep öyledir güzelim, çünkü sen çok vericisin, bunu bildikleri için fedakarlığı ve idareciliği senden bekliyorlar, maalesef bu işler böyle, bir kere ipleri verdin mi milletin eline bir daha geri dönüşü olmuyor maalesef, hep senden bekliyorlar... bu saatten sonra yapacak bir şey de yok, nasıl gelmişse öyle gidiyor işte

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 12. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

ablacım kayınvalidemleri az çok biliyorsun anlatıyorum beni pek takmıyorlar şimdi çocuğumuda çk önemsemiyorlar açıkçası benim için çok önemlide değil ama annem o kadar çok sorun yapıyor ki beni çıldırtm aşamasına geliyor resmen...
zaten normaldede çok huzursuz yapıyor beni birde sürekli bu konuyu açıyor bana açıkçası delirmek üzereyim tahammül gücüm klmadı hırsımı ağlamaktan alıyorum

güzelim mecbur musun taaa Eylül'e kadar orada kalmaya? bir bahane uydurup dönemez misin ıstanbul'a? sonuçta artık çocuklu bir kadınsın ve evinin rahatlığına ihtiyacın olabilir... annenle konuşsan seni anlamaz mı? ablan gelecekti, geldi mi?

anlamıyor ablacım bende dört gözle ablamı bekliyorum pazarteside eşim gelecek 1 haftalığına inş...
ablacım ben kaçtım inş müsait olduğumda tekrar gelirim çok öpüyorum seni ve oğluşumuzu

anlamıyor ablacım bende dört gözle ablamı bekliyorum pazarteside eşim gelecek 1 haftalığına inş...
ablacım ben kaçtım inş müsait olduğumda tekrar gelirim çok öpüyorum seni ve oğluşumuzu

hadi bakalım, ptesiye kadar sık dişini canım :)
güle güle hayatım, İlaydamı öp benim için, seni de öpüyorum güzelim, iyi geceler, sıkma canını tamam mı, kıyamam sana Şeniz

ben de kaçıyoruuuuum, iyi geceleeeer :) dediğim gibi yarın akşama kadar yokum, yarın akşam görüşürüz canlarım :) bye şimdilik :)

kızlar bende 17haftalık hamişim 2010 ocak annesiyim Allahın izniyle listeye benide ekleyin
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
canım babanın daha iyi olmasına sevindim inşallah allahın izniyle sonuçlarda
temiz çıkar ve çok daha iyi olur sen sıkma canını güzelim allah şifa versin:Saruboceq:
cerencim hoşgeldin canım nasılsın bizde seni özledik yaaa
çok geçmiş olsun eşinin durumu iyiye gidiyormuş inşallah en kısa zamanda tamamen toparlanır.maşallah kırkınızda olmuş biraz daha sabır canım elbet biticek bu yasaklarkaydirigubbakcemile3
canım maşallah kızına çok tatlı olmuş allah nazarlardan saklasın
slm hamiş anne adayları ve anneler..
benıde aranıza alacakmısınız??
inşallah hepımızın bebıslerı saglıcakla dogar..
tabiki canım hoşgeldin aramıza aminnn
canım nasılsın oğluşun nasıl canım yavaş yavaş herşey yoluna oturacak inşallah
daha çok küçük miniğin canım ya sende aralarda kestir biraz halsiz kalma çok öpüyorum seniiopuyorumnanaktan
ben neden i'mza ekleyemi'yorum hala fisfisfis
o imzayı nasıl yapıyorsun canım bende çok merak ediyorum
iyi geceler kızlar nasılsınız bi ikigündür süperiz böbregimiz dişimiz agrımıyo kasılmalarımız hiç yok çok mutluyuz kızımlaaaaaaaaaaaaaaaaa:1rolleyes:
süperrr maşallah maşallah inşallah hep böyle devam eder:Saruboceq:
kızlar bu arada aklıma gelmişken söyleyeyim, yarın eşimle tura gideceğim, bütün gün burada olmayacağım, merak etmeyin diye haber vereyim dedim :) yarın akşama görüşürüz ancak :)

mavi sulara akıyorsun yani ablacım ohhh ne güzel daha seni geldim tatildem ama doyamadım.kendine çok dikkat et fazla güneşte kalma çok öpüyorum görüşürüopuyorumnanaktanz

günaydin canlarimmm kandiliniz mübarek olsun Allah tüm dualarınızı kabul etsin inşallahh opuyorumnanaktan

herkezin kandili mübarek olsun kızlar.allahım bebişlerimiz korusun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.biz bugün 10 haftaya girdik.18 randevu var ama keşke daha erken olsaydı.merak ediyorum.

kızlarrrrrrrrr biz geldikkk nasılsınız?tatilim bitti sonunda evimdeyim varmı yeni haberler ?benim belimde fena bir agır var uzun süre duramayacagım maalesef..gerçi kimseciklerde yok ?bende makinayı bulduktan sonra resimleri ekleyecegim . filiz ablacımda çok ama çooook tatlıı biri ..keşke daha uzun ve daha fazla görüşme sansımız olsaydı ama maalesef görüştükten sonra bizde pek toparlayamadık kendimizi döndükten 1 gün sonra ikizler rahatsızlandı önce biri sonra digeri sonralarıda ailecek ishal oldular ben hariç ama fena sancım oldu keyfimiz kaçtı biraz .durum böyle tatilimizin son 3 günü böyle geçti önce kızlara üzüldük sonrada eşim ve ailesi rahatsızlandı..kayınpederimle eşim hastaneye gidip serum almak zorunda kaldılar..neyse durumlar böyle sonra yine gelirim..kendinize iyi bakın.

hosgeldın canımmm benımde bel agrılarım basladı....herseyde vardır bır hayır hayatım cok gecmıs olsun...ne guzel bulusmussunuz fılız ablayla resımlerı beklıyoruz sabırsızlıklaopuyorumnanaktan

canım sağol iyiyim :)

aaaahhh ahhhhh ben de kimseler kalmayınca başka topiklere çektim gittim canım, senin geldiğini farketmemişim, sen de başka topiklere çekip gitmişsin naniknanik
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gözün aydın cnmŞeniz
slm caniolar nasilsiniz biz iyiyiz elhamdurllah oglumla
bu arada persembe günü benim dogümgünümhihoyyyt 26 yasima giriyorum insallah
doğum günün kutlu olsun cnm
nice mutlu yıllarahihoyyythihoyyyt

endişe etme cnm normal şeyler bunlar
süperrrrrrrrrrr:roflol::roflol::roflol:
canım pıhtı küçülmüş ne güzel
inş en kısa zamanda yok olur
janlarım pek keyfim yok bugün valla mahvoldum sersem gibiyim,kocişim gelsinde bişiler yedirsin diye bekliyorum,ben gelim ikinizinde karnını doyururum merak etme sen dedi,jnm kocişim benim
:1shok:vay be ne kocalar var:1shok:
inş cnm iyi çıkar babanın sonuçları
aklımız sende hep
iyi düşün tamam mı şekeryerimseniben
maşallah cnm 40 ınız çıkmış
ne güzel
cerenin resimlerine bakıcam birazdan
eşin ameliyat olmuş
hiç heberim olmadı cnm ya
çok geçmiş olsun
daha iyiydir inşl şimdi
cerenimi öp benim için
cnm hiç duymadım
geçmiş olsun
günaydin canlarimmm kandiliniz mübarek olsun Allah tüm dualarınızı kabul etsin inşallahh opuyorumnanaktan
günaydın diyecektim ama zeynep uyanınca onunla vakit geçiriirken öğlen olmuş
tünaydınnkaydirigubbakcemile3
sağol cnm seninde kandilin kutlu olsun
herkesin kandili kutlu olsun hanımlaropuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…