Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

offff offf moralım cok bozuk kendımı toparlıyamıyorum .....yaaaa içim sıkılıyorrrrr:çok üzgünüm:

kızlar arada uğruyorum hiç kimse olmuyor
umarım herkes iyidir ben oğluşumla boğuşup duruyorum daha düzene giremedi uykusu falan bende uykusuzluktan hortlak gibi geziyorum
sizler nasılsınız varmı bir gelişme önemlş bir haber benide haberdar edin olurmu

iyi geceler kızlar nasılsınız bi ikigündür süperiz böbregimiz dişimiz agrımıyo kasılmalarımız hiç yok çok mutluyuz kızımlaaaaaaaaaaaaaaaaa:1rolleyes:

birtaneeeeeeeemmmmm, acaba bir haber var mı diye girdim ve yazını okudum, babanın daha iyi olmasına çok sevindim canım, inşallah daha da iyi olacak, gönlünü ferah tut, çok sıra varsa gündüz vakti araya sokamamışlardır onun için gece 3'e randevu vermişlerdir, inşallah çok iyi sonuçlar alacaksınız, eminim baban turp gibidir :) dualarımız babanla canım, sen yeter ki kendini çok üzüp yıpratma
canııııııııııııım bu kadar uzun bir ara verme yaaa, çok özlüyoruz seni, arad böyle bir kendinden ve Ceren'den haber ver çık :) ayyyyyy Ceren'in resimlerine bayıldım, maşallah... yorumlardan birinde de söyledim valla oğluşuma istemeye gelebiliriz Ceren'i, Burcuuuuuuu haberin olsun heee kaydirigubbakcemile3

ayyyyyyy kaynana deme bana tüylerim diken diken oluyor... neyse açmayayım şimdi ağzımı ben susturamazsınız valla lmaz:

yasak devam mı? hay Allah yaaa :sinifsinif: peki ilk evlilik yıldönümünüz nasıl geçti? romantik miydi bari? ben de amma meraklıyım ha! ağlama güzelim ağlama, bugünlerde geçecek :)

çooooooooooooooooooooooook öpüyorum seni :)
selam kizlar bana arkadaş geldi yavru bi sultan papağanı çok şeker eşim almış yollamış şimdi geldi kaydirigubbakcemile3
merhaba canım, ne güzel :) hayırlı olsun :)
eşin kabul ettiğine göre bir an önce gidin canım, hem annen de yardım eder bebek konusunda, hem sen de çalışırsın bu arada :)
offff offf moralım cok bozuk kendımı toparlıyamıyorum .....yaaaa içim sıkılıyorrrrr:çok üzgünüm:
hayrolaaaaaaaaaaa?????? noldu ya?
canııııııııııım nasıl Doruk Alp'imiz? resimlerini bekliyoruz hala annesi... desene bizler de hazır olalım şimdiden uykusuzluğa!

arada sırada uğra güzelim :) kendinden haber ver bize :) bir gelişme yok hayatım, herşey bildiğin gibi şimdilik :)
slm şekerler nasılsınız
selaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm nasılsınız bakalım ana kız?
iyi geceler kızlar nasılsınız bi ikigündür süperiz böbregimiz dişimiz agrımıyo kasılmalarımız hiç yok çok mutluyuz kızımlaaaaaaaaaaaaaaaaa:1rolleyes:
kız tahtaya vur, nazar değdireceksin kendi kendine, maşallah de

maşallahhhhhhhhhhhhhhhhh bize herkese tututu 41kere çok özlemişim sizleri yaaaaaaaaaaaaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm ablacım iyiyiz kızımla...
acıkmasını bekliyorum kzumun emzirip yatayım diye...
sen nasılsın ablacım rüzgarım nasıl, göbüş resimlerini bekliyorum
gülçinim gelip gitmiş geçmişe bakamadım senin alıntından gördüm...
kaynana değil mi 7 kat altta kalsınlar inş

maşallahhhhhhhhhhhhhhhhh bize herkese tututu 41kere çok özlemişim sizleri yaaaaaaaaaaaaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 biz de biz de

ayyyy yerim senin o kızı ben yerim, maşşallaaaaaahhhhhhhh
iyiyim hayatım, Rüzgar da iyi çok şükür, maşallahı var, hiç üzmüyor nei, sakin ama ara sıra hareketli, inşallah sakin bir bebek olacak diye umuyorum :)
evet arada bir uğra diye sitem ettim ama kızcağız hem ev, hem Ceren, hem koca hem de kaynanayla uğraşıyor, Allah yardımcısı olsun valla
amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn inşallaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh kötükedihüso kötükedihüso kötükedihüso

İlaydam nasıl annesi, sen nasılsın? artık toparlandın mı iyice? senin de 40'ının dolmasına az kaldı, biraz daha iyi misin fiziksel olarak?

ilaydamı sancıları devam ediyor teyzesi...
ben toparlandım sayılır ablacım göğüs uçlarım yara şimdi ağlayarak emziriyorum resmen...
fiziksel olarak iyiyimde ruhsal olarak sürekli bişeyler çıkıyor

ayyyyyy kıyamam birtaneme yaaa sanırım 3 ay dolana kadar da sürecek bu ağrılar, hemen hemen her bebekte oluyormuş bu

sana da kıyamam ya... yok mudur bunun bir çaresi? emzirmek zevkli olmalı, işkence değil kendini kızına odakla başka hiçbir şey düşünme tatlım, artık İlayda kucağında ama senin ruh halini anlar ve huzursuz olur annesi :)

kızlar bu arada aklıma gelmişken söyleyeyim, yarın eşimle tura gideceğim, bütün gün burada olmayacağım, merak etmeyin diye haber vereyim dedim :) yarın akşama görüşürüz ancak :)

Ablacım herşey üstüne elir ya insanın resmen o haldeyim sırf ablacım geleceği için kalıyorum değilse çoktn gitmiştim annem ayrı bir dert kaynanamlar desen ayrı bi sorun çevreyi hiç söylemiyorum...

Ablacım herşey üstüne elir ya insanın resmen o haldeyim sırf ablacım geleceği için kalıyorum değilse çoktn gitmiştim annem ayrı bir dert kaynanamlar desen ayrı bi sorun çevreyi hiç söylemiyorum...

işin çok zor güzelim, biraz daha sabret, ne yapacaksın? sayılı günler bunlar, inşallah evine dönünce bir oh diyeceksin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…