Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm şekerler ben geldim...
nete giremez oldum gelip bi göz atıp kaçıyorum kızla uğraşıyorum şimdi birde göğüs ucum yara oldu feci durrumdayım...
sizler nasılsınız yeni katılan arkadaşlar var aramızda hoşgeldiniz
arifecim nasılsın canım...
beyazım sende buralardasın nasılsın zeynebimiz nasıl benim için kokla annesi
sizleri çok özledim, gülçinimle burcumla filiz ablamla yazışamıyoruz

Günaydın kızlar.

Hepinize çok güzel bir hafta diliyorum.

Uykusuz bir gece geçirdim yine. Kocişi uğurladım. Mutfağı topladım.Biraz uyuyacağım. Görüşmek üzere.

günaydın kızlar nasılsınız hepinize güzel bir hafta diliyorum inşalalh güzel geçer
filiz ablam gelimiş çok sevindim çok şükür herşey yolundaymış
kızlar ben hala adet olmadım ama bebişimde gelmedi bu sabah test yaptım
koskocaman tek çizgi oyüzden canım sıkkın biraz eee sizler nasılsınız

günaydin kızlaarr umraım güzel bi hafta olur hepimiz için opuyorumnanaktan
günaydın canım nasılsın aminnn inşallah güzel geçer canımopuyorumnanaktan
nurcum hoşgeldin nasılsın canım
çok geçmiş olsun inşallah çabucak geçer göğsün
minik kızızmız nasıl gaz problemi geçtimi biraz
çok şükür iyiyiz canım iş güç koşturuyoruz işte
Günaydın kızlar.

Uykusuz bir gece geçirdim yine. Kocişi uğurladım. Mutfağı topladım.Biraz uyuyacağım. Görüşmek üzere.

günaydın canımmm nasılsın sağol canım imşalalh senin içinde güzel bir hafta olur
tamam anım iyi uykular görüşürüzopuyorumnanaktan

günaydınopuyorumnanaktan
nasılsınız bakalım
biz iyiz çok şükür zeynp uyanmak üzere
öpmem mi nur hemen cnm
sende ilaydamı öp benim için
cnm bak yara için garmastan diye bir merhem var bana çok iyi geldi onu al sende
işe yarar mutlaka
arifem cnm nasılsın
cnm benim moralini bozma sakın çalışmalara devam stresten uzak durmalısın
bu ramazan hamiş olacakmışssın gibi geliyor bana bakalım hayırlısı
herkesler iyidir inş
geçmişi
okuyamıyorum

kıslar,hani geçen hafta heycandan bana yakın olan bi dra gitmiştim ya,muayene ücreti 10 gün geçerliymiş ben de çarşamba tekrar bi gidim ölesine bi bakim diyorum benim asıl randevum kendi drama haftaya perşembe,iki gün sonra 6+2 olucak sizce görebilir miyim bebeğimi ve kalp atışlarını duyar mıyım kıslar

zemuszemus

İYİM ABLACIM SENİ MERAK ETTİK AMA İİ OLMANA SEVİNDİM
teşekkür ederim canım, merak ettirdiğim için üzgünüm gerçekten
biz geldikkkkkkkkkkkkkkkkkopuyorumnanaktan
nasılsınız beyazcım?
günaydin kızlaarr umraım güzel bi hafta olur hepimiz için opuyorumnanaktan
günaydıııııııııııııınnnnnnnnn... amiiiin inşallah canım :)
geçmiş olsun, niye yara oldu ki? evet ya, yazışamıyoruz artık
Günaydın kızlar.

günaydın canım :) ben de geceleri hiç uyuyamıyorum ya sabahı buluyor dalmam, ne olacak böyle bilmiyorum valla
sağol tatlım :) net dışında bir problem yoktu çok şükür :)

hayatım kaç gün gecikti adetin? biliyorsun bazı arkadaşlarımızın testlerinde de çıkmamıştı, hemen bozma moralini güzelim

günaydın nilsu'cum, geçen hafta gitiiğin doktordan memnun kalmamıştın diye hayırlıyorum yanılmıyorsam... sen bu sabırsızlıkla nasıl 9 ay geçireceksin valla ben şaşırıyorum, çünkü iş sadece kese ve kalp atışlarıyla bitmiyor, sonrası da var, Allah yardımcın olsun ben sana ne diyeyim? sen zaten keseyi görmedin mi? doktorun seni ne zaman çağırdı tekrar? başka doktrolara gidip hem canını sıkıyorsun hem de memnun kalmıyorsun... sabret ve bekle biraz, herşeyin bir zamanı var

Son düzenleme:
BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz) bekliyoruz :Saruboceq:
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................34. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................32. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................31. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................31. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................31. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................28. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................26. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................26. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................24. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 19. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................16. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 12. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13.Nilsu24.................................7. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

doğru tatlım haklısın belki ama bu iki sene içinde benim bu bebek için neler çektiğimi bilseydiniz eğer bu sabırsızlığımı hoş görürdünüz,hemen hemen hergün akan gözyaşları yanımda ana yok baba yok 22 yıllık bi geçmişi geride bırakıp hiç tanımadığım bi şehire gelmek bi tane dostun olmadan kendi ailenden kimse olmadan yabancı insanlar arasında derdin varken yapmacık gülmek zorunda olmak bunları ben bilirim ve bu bebek benim herşeyim oldu,umudum herşeyim,evet drdan menun değilim sadece tekrar ücret vermicem ve de en azından haftaya perşembe daha kolay gelicek,bu arada 24 saaat evin içindeyim hafta sonu gelsinde kocam dışarı çıkarsın diye bekliyorum tanıdığım kimse yok

günaydın canaım nasılsın hala tatildemisin
ben iyiyim canım çok şükür sağol bozmamaya çalışıyorum ama takmıyoda değilim
elimde olmadan üzülüyorum işte hayırlısı olsun inşallah canım inşallah
arife adetin kaç gün gecikmişti cnm
ayın 30 adet günümdü bugün 5.gün gelen giden yok
GÜnaydın arkadaŞlar gÜzel bİr hafta dİlİyorum hepİnİze..
günaydın canım nasılsın
herekese günaydın janlarım
günaydın canım nasılsın

bugün 5.gün ablam arada yumurta çatlarken ağrı olur ya öyle ağrılarım oldu hafta sonu
bide hafif adet sancısı bu sabah test yaptım negatif üzüledim desem yalan olur
napcam bilmiyorum herşeyi bir kenara bırakım kürlerimi denesem yada doktoramı gitsem
ban bi akıl verin yaaamafoldumben

herkese gunaydınnnn kıslarrrr:sinifsinif: bugun dehset derecede sersem gıbıyım gece 3 saat fılan zor uyudu herhalde :1no2:benım kıpırdak börülcem yıne formundaydı sabahın 7 bucugundan beri toz alığ camasırları makınaya atıp temızlık yapyorum:1no2: bugun fazla gelemeyebılırım.. 1.si temıslık yapmam lazım cunku aksama annem gelıyooo 2. uykusuzluktan belki sızarımmmsenağlama

bu arada bu sabahın gecmısını okuyamadım bi ara okuru inşallahhh

filiz aplamm sonunda gelebildinnn öslettin falllaaaa :)

Nil'cim şöyle bir geçmişe doğru bakarsan herkesin bir hayat hikayesi var güzelim, kendince haklı olabilirsin ama sana anlatmaya çalıştığım şu güzelim... bebek normal seyrinde gelişir ve normal seyrinde olması gerekenleri gözlemlersin, ben senin iyiliğin için söylüyorum, gidip şimdi tekrar görmen bazı şeyleri çabuklaştırmayacak... listenin en başındaki arkadaşları görüyorsun değil mi canım? onlar da çooooooooooook ama çok uzun zamandır bekliyorlar ve inşallah onlar da senin gibi, bizim gibi kavuşacaklar bebişlerine... anladığım kadarıyla bana gücendin söylediklerimden ötürü ama sabretmenin kimseye bir zararı yok, kendi doktorunu dinle ya da bildiğin gibi yap canım

günaydın canım nasılsın bıcırık uyutmamış seni
canım çok yorma kendini yavaş yavaş yap işlerini sonrada yatıp uyursun birazcık hem dinlenmil olursunopuyorumnanaktan

bence doktora git, bakalım ne diyecek, belki sizin için de aşılamanın zamanı gelmiştir Arifecim, çok zor bir şey del :)

hiç sorma o uykusuzluğu :) sağol canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…