Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hosgeldın ablacım ınan merak ettık boyle ozletme kendını...cok sukur ıyısın ....ohh ohh ne guzel valla ıyı yapmıssınız gezmıssınız evet merakla beklıyoruz resımlerıopuyorumnanaktan
hoşbulduk canım :) net olmayınca elim kolum bağlandı maalesef, istemeden bir ayrı kalıştı :)
filiz abla şükür kavuşturana
teşekkürler canım, duygulandırdınız valla beni :1hug:

merhaba kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar, kusura bakmayın, sizi çok merak ettirmişim... çok şükür kötü bir şey yok, sadece 3 gündür internetim yoktu, alt yapı çalışması mı ne halt varmış, tel üstüne tel ettim, sonunda alt yapıyı yeniden mi yapıyorsunuz leeeyyyyyyynnnnnnn heeeeeyyyyyyyyttttttt dedim, aaa bir baktım net geldi... bugün gittim hatta mobile connect aldım en azından onunla bağlanayım diye, o da saat 9.00'a kadar açılmadı, şu an teknedeyim ve serin serin püfür püfür size yazıyorum... beni çok duygulandırdınız canlarım, sizleri çooooooooooooooook seviyorum, ve elimde olmayan nedenlerden ötürü merak ettirdiğim için de özür diliyorum

Bu arada mavi denizimle buluştuk, canım yaaa çoooooooooooooook ama çooooooooooooooooook tatlı ve güzeller güzeli bir hatun :) resimler mavi denizimin kamerasında, salı günü dönüyorlar sanırım, salıdan sonra resimleri koyar sanırım :)
ayyyyy çok şükür filiz abla nihayet aramızdasın öldük geberdik meraktan :kedi: iyi olmana çook sevindim..mavi denizlede güzel vakit geçirmişsiniz ne güzel resimleri görürüz inşallah opuyorumnanaktan

merhaba yengeçcim :) biliyorum canım, merak ettiğinizi tahmin ettim ama ulaşabileceğim kimse yoktu aranızda
eveeettt ablacım yaaa çok merak ettik ama haklısıınnn ulaşamayınca sende sinir olmuşsundur zaten sanırım heralde sinirin telekomdan çıktı kaydirigubbakcemile3

hoşgelmişsin filiz,iyi olmamana sevindim, çok şükür sorun yokmuş,bu arada herkese günaydın janlarım öpüyorum sizleri ve de minnoşlarıopuyorumnanaktan

selam kızlar ben 21.haftamdayım şuan bebişim cok az hareket edio zaten 1 haftadır harekete etmeye başladı hep okuyorum hamile arkadaşlara soruyorum onlarınkiler kıpr kıpır bn neden bu kdr az hissediyorum hareketlerini normalmi daha küçük olduğu içinmi sizce:sm_confused:

selam kızlar ben 21.haftamdayım şuan bebişim cok az hareket edio zaten 1 haftadır harekete etmeye başladı hep okuyorum hamile arkadaşlara soruyorum onlarınkiler kıpr kıpır bn neden bu kdr az hissediyorum hareketlerini normalmi daha küçük olduğu içinmi sizce:sm_confused:

hoşgeldin canım
bebeğin hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah
bebek hareketleri zaten 20. haftalardan sonra iyice kendini hissettirmeye başlar ilerki haftalarda sende daha yoğun hissediceksin meraklanma

hoşgeldin canım
bebeğin hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah
bebek hareketleri zaten 20. haftalardan sonra iyice kendini hissettirmeye başlar ilerki haftalarda sende daha yoğun hissediceksin meraklanma

ya ne bileyim tedirgin oldum işte burda bi arkadaşım vr aramızda 3 hafta var onunla onunda kızı olucak 18.haftasından beri hissedio dışardan bile belli oluyo hareketleri bebişin kıpır kıpır maşallah karnına elleyince hissedebiliyorum ben bile ama benim kız böle sessiz olnca içime korku düştü ister istemezfisfisfis

ya ne bileyim tedirgin oldum işte burda bi arkadaşım vr aramızda 3 hafta var onunla onunda kızı olucak 18.haftasından beri hissedio dışardan bile belli oluyo hareketleri bebişin kıpır kıpır maşallah karnına elleyince hissedebiliyorum ben bile ama benim kız böle sessiz olnca içime korku düştü ister istemezfisfisfis

herkesin aynı dönemde hissedilmezki en erken 18. haftada başlar zaten daha net olarak 20lerden sonra hissedilir sen yinee kontrole gittiğinde doktoruna sor için rahat etsin canım

nilsuu naber canımm

iyi tatlım nolsun,eşimle pazar pazar ev de keyif yapıyoruz valla dışarı çıkalım diyo benim de cnm istemiyo hiç,zaten belim kasıklarım ağrıyo,sabah çok şiddetli bel ağrısıyla uyandım ama şimdi daha iyiyim,sen nasılsın senin günün nasıl geçiyor tatlım

aynen benim kocişte mızmızlanıyo o yüzden şimdi kapıyorum kızlarrr
azıcık dışarı çıkıp dolaşalım bizdeee
öptüm hepinizi

günaydın kızlar nasılsınız
hoşgeldin canım :)
ayyyyy çok şükür filiz abla nihayet aramızdasın öldük geberdik meraktan :kedi: iyi olmana çook sevindim..mavi denizlede güzel vakit geçirmişsiniz ne güzel resimleri görürüz inşallah opuyorumnanaktan

eveeettt ablacım yaaa çok merak ettik ama haklısıınnn ulaşamayınca sende sinir olmuşsundur zaten sanırım heralde sinirin telekomdan çıktı kaydirigubbakcemile3
tahmin ettim merak ettiğinizi ama bölgede internet tamamen gidikti... evet canım mavimle çok güzel vakit geçirdik, hele bir dönsün de resimleri koyar sanırım :)

amaaaaaan nasıl sinir olmak hem de... telefon ediyorum 1 saat içinde çalışmalarımız sonlandırılacaktır diyor (makine çıkıyor karşına) o 1 saat tam 3 gün bitmedi :eek:lmaz: :mymeka: :eek:klava: aynen bu vaziyetteydim kaydirigubbakcemile3
hoşgelmişsin filiz,iyi olmamana sevindim, çok şükür sorun yokmuş,bu arada herkese günaydın janlarım öpüyorum sizleri ve de minnoşlarıopuyorumnanaktan
hoşbulduk canım, nasılsın bakalım? birazcık olsun sakinleşebildin mi? artık inandırabildi mi doktorun hamile olduğuna kaydirigubbakcemile3
kızlar herkes iyi dimiii bende bi bakayım dedim pazar pazar topiğe uğrayan olurmu diyee :))
canıııııııııııııııııııııım nasılsın birtanem?
benim doktorum bu konuda 30 haftaya kadar normal dedi, her zaman hissedemeyebilirsiniz, ancak 30. haftadan sonraki hareket azalmalarını dikkate alırız ve bazı tekniklerle hastalarımızdan hareketleri takip etmelerini isteriz dedi... o yüzden merak etme canım, her bebek aynı değil, başkasıyla kıyaslama sen :)
aynen benim kocişte mızmızlanıyo o yüzden şimdi kapıyorum kızlarrr
azıcık dışarı çıkıp dolaşalım bizdeee
öptüm hepinizi
hadi bakalım iyi gezmeleeeeeerrrrrrrr :)
günaydın güzeller nasılsınız hepinize ii pazarlar.öptüm hepinizi.
nasılsın canımcım?

kızzz öz nabersin cicim
iyiyiimm buuuurrrrrçççç sen napion ösledim kııııı haftaya pazar gelsin bir an önceee mıncıklıcam seni bide oğluşuuuu

iyi tatlım nolsun,eşimle pazar pazar ev de keyif yapıyoruz valla dışarı çıkalım diyo benim de cnm istemiyo hiç,zaten belim kasıklarım ağrıyo,sabah çok şiddetli bel ağrısıyla uyandım ama şimdi daha iyiyim,sen nasılsın senin günün nasıl geçiyor tatlım
benim gunum çok sıkılgan geçioo hiç elim kolum kalkmıo bişecik yapasım yok öle dolanıorum nette kafam kalkmıo

zemuszemus
hoşgeldin canım :)

tahmin ettim merak ettiğinizi ama bölgede internet tamamen gidikti... evet canım mavimle çok güzel vakit geçirdik, hele bir dönsün de resimleri koyar sanırım :)

amaaaaaan nasıl sinir olmak hem de... telefon ediyorum 1 saat içinde çalışmalarımız sonlandırılacaktır diyor (makine çıkıyor karşına) o 1 saat tam 3 gün bitmedi :eek:lmaz: :mymeka: :eek:klava: aynen bu vaziyetteydim kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk canım, nasılsın bakalım? birazcık olsun sakinleşebildin mi? artık inandırabildi mi doktorun hamile olduğuna kaydirigubbakcemile3

canıııııııııııııııııııııım nasılsın birtanem?

benim doktorum bu konuda 30 haftaya kadar normal dedi, her zaman hissedemeyebilirsiniz, ancak 30. haftadan sonraki hareket azalmalarını dikkate alırız ve bazı tekniklerle hastalarımızdan hareketleri takip etmelerini isteriz dedi... o yüzden merak etme canım, her bebek aynı değil, başkasıyla kıyaslama sen :)

hadi bakalım iyi gezmeleeeeeerrrrrrrr :)

nasılsın canımcım?

İYİM ABLACIM SENİ MERAK ETTİK AMA İİ OLMANA SEVİNDİM

X