Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet bebek hareket ettikçe zaten idrar kesesinemi ne baskı yapıoyumuş o yüzden böyle kaçırcakmış hissi yaşıyomuşuz

evet yaa filiz abla geçmişi okuyo sandım bekledim baya bi yazar diye
annemdeyim bende şimdi kapatmam lazım
görüşürüz yinee kızlarr

burcuuu ben geldim sen gittin geçmii okuudm ascık napiosunalmışın bebiş odsını hadi hayırlı olsun kuşummm opuyorumnanaktan

merhaba kızlaaaaaaaaaaaaaaaaar, kusura bakmayın, sizi çok merak ettirmişim... çok şükür kötü bir şey yok, sadece 3 gündür internetim yoktu, alt yapı çalışması mı ne halt varmış, tel üstüne tel ettim, sonunda alt yapıyı yeniden mi yapıyorsunuz leeeyyyyyyynnnnnnn heeeeeyyyyyyyyttttttt dedim, aaa bir baktım net geldi... bugün gittim hatta mobile connect aldım en azından onunla bağlanayım diye, o da saat 9.00'a kadar açılmadı, şu an teknedeyim ve serin serin püfür püfür size yazıyorum... beni çok duygulandırdınız canlarım, sizleri çooooooooooooooook seviyorum, ve elimde olmayan nedenlerden ötürü merak ettirdiğim için de özür diliyorum

Bu arada mavi denizimle buluştuk, canım yaaa çoooooooooooooook ama çooooooooooooooooook tatlı ve güzeller güzeli bir hatun :) resimler mavi denizimin kamerasında, salı günü dönüyorlar sanırım, salıdan sonra resimleri koyar sanırım :)

heh şükür valla yaaa Filiz ablacım neyseki sen iyisinnn opuyorumnanaktan
ohh maviylede gezmişsiniz ne güzel resimleri merakla bekliyoruz

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................33. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................31. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................30. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................30. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................30. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................27. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................25. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................25. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................23. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 18. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................15. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 11. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13.Nilsu24.................................5. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

hosgeldın ablacım ınan merak ettık boyle ozletme kendını...cok sukur ıyısın ....ohh ohh ne guzel valla ıyı yapmıssınız gezmıssınız evet merakla beklıyoruz resımlerıopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…