Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yooo sana gücenmem söz konusu bile değil benim anlatmak istediğim kimseler yok burda ve zaman hele de yalnızsan hiç geçmiyor,sabah uyan kahvaltı yap ya internet ya kitap ya tv,böle zaman mı geçer yalnız ben onu anlatmaya çalıştım eğer bu gebeliğim antalyada kendi yerimde olsaydı gerçekten daha bi kolay olurdu ama burda zor gerçekten

kumsal hayırdır inşallah cnm bugün ben seni rüyamda gördüm,kardeşim kim abla bu diyodu ben de benim netten arkadaşım kumsal nicki adıda ümran mı ümmühan mı ne diyodum bvalla hayırdır inşallah cnm

bence doktora git, bakalım ne diyecek, belki sizin için de aşılamanın zamanı gelmiştir Arifecim, çok zor bir şey del :)

hiç sorma o uykusuzluğu :) sağol canım :)

ablacım inan kafam çok karıştı ne yapcam bilmiyorum doktorada bayadır gitmiyorum tatil o bu derken araya baya bi zaman girdi zaten adetim son 3 aydır düzensiz herşey alt üst oldu ne yapsam nerden başlasam bende anlamadım anlacağın iyica karıştım.
aşılamamı dene diyosun yani ablacım :)))))

hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz tatlım, ben de gurbetteyim, ben 4 düşük yaşadım ve hepsinde de yalnızdım, adam sınıfına girmeyen görümcelerim ve kayınvalidem var, 3 yıl boyunca neler çektiğimi bir Allah bilir bir de ben, buradaki arkadaşlarımında bir kısmı bilirler, ben seni çok iyi anlıyorum, bu son hamileliğimde 4 aylık olana kadar kimseye söylemedim, çünkü her düşükten sonra arkamdan nasıl konuşulduğunu biliyordum, yani heyecanının anlaşılmadığını düşünme güzelim, ben sadece sabırlı ve sakin olmanı diliyorum çünkü bu heyecanla saldığın adrenalinle bebeğine zarar veriyorsun, ben sadece bebeğini düşünüyorum... unutma tatlım herşeyin bir zamanı var, evet sabırsızsın ama şu dönemi biraz daha sakin geçirmeni tavsiye ederim

hiç kafanı karıştırma tatlım, bence doktorundan randevu al ve git, otur konuş :) bak mavi denizim aşılamayla hemen hamile kaldı, neden sen de öyle olmayasın? daha neyi bekliyorsun ki? her ay aynı sıkıntı ve üzüntüyü yaşıyorsun canikom ve içimden bir ses bu sefer olacağını söylüyor, ama önce bir doktoruna git bakalım

evet tatlım kayda değer olmayan bi çok insan oluyo çevremizde maalesef,Rabbim sana iyi sabır vermiş gerçekten sana ve bebeğine sağlık dolu günler diliyorum kolayda bi doğum olur inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın canım nasılsın bıcırık uyutmamış seni
canım çok yorma kendini yavaş yavaş yap işlerini sonrada yatıp uyursun birazcık hem dinlenmil olursunopuyorumnanaktan

gunaydın canımcımmm valla işte uykusuzluktan anca bukadar ıyıyım mafoldumben öle canı yavastan yavastan yapıyoru işleri ben yatınca kucuk hanım hareketlenıyo oyuzden hareket etmeye calısıyorumki oda bıraz uyusun diyeee ne catlak bı anne olucam yawfff:kedi:

senın adet noldu geldımı bu arada:ecrin_bebek:

hiç sorma o uykusuzluğu :) sağol canım :)

:1shok: mahfediyooo yawww

kıss haileliğinde antalyada olcakmıs :tomato: kıss sen delimisin yaa taam herkes memeleketinde olmak ıster bende İzmirde annemin yanında olak ısterdım ama canım gülüm balım bu sehırde hamilelik cok zor kuzummmm -tatlicadiarzu-

hayırlara çıksın inşallah canım
bu arda benim adım arife güzelim opuyorumnanaktan

inşallah hayatım, annelikte olması gereken temel şey sabırdır... sen de bir anne adayısın artık ve sabırlı olmalısın :) internetten hafta hafta takip edebilirsin mesela bebeğini, eminim yapıyorsundur gerçi bunu, bebek ya da çocuk gelişim kitapları alıp okuyarak zamanını değerlendirebilirsin :) hadi gel bir öpiim seni Şeniz :1hug:

aslında doğru söylüyosun abla eşimle konuşmam lazım bu konuyu
inşallah ablacım inşallah ya evet şimdi doktoruma gidicem sonrası gelir zaten çok teşekkür ederim abla içim rahatladı iyi varsın çok seviyorum seniopuyorumnanaktan

sen daha şimdidien çözmüşsün bebişini :)))) işi biliyosun
günümün üztünden 5 gün geçti gelen giden yok hala test yaptım negetif
bakalım hayırlısı artık.

rica ederim güzelim, bence de en doğrusu bir an önce doktora gitmen ve ne olacağını bilmen :)
kızlar benim adet gelicek galiba karnım ağırmaya başladı
eğer gelecekse bir an önce gelsin de biz de ne yapcağımızı bilelim di mi ama?

rica ederim güzelim, bence de en doğrusu bir an önce doktora gitmen ve ne olacağını bilmen :)

eğer gelecekse bir an önce gelsin de biz de ne yapcağımızı bilelim di mi ama?
evet abla doktora gidicem ona göre eşimle konuşup yolumu çizicem
evet bi gelse nasıl sevinicem

kızlar günaydınn nasılsınız herksin derfrdi sanırım uyku benimde öylee ayakta uyyorum sankii

arifecimm filiz ablaya katılıyorum önce eşinle sonrada doktorla konuş bakalım neler olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…