Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ayyyy sizede masallah canım benım ne güzel cıkmıssınız ....eşin 29 yasında falan galıba benım koçişim le yasıt gözüküyor.... göbiişin ne güzel masallah ....benimde biraz kücük pıknık yaptıgınız yer cok güzelmiş...antalyanın niresi gııı ?

saol cicimmm Allah bozasın inşallahh:kedi: eşim 27 yasında canım küçük gösteriyos biras opuyorumnanaktan valla olan sadece göbiş zaten kuşum benden önce giden bi göbişten oluşmuş durumdayım şuan kaydirigubbakcemile3
yaw gecen cuartesı ben yıne cok sıkıldım her zamanki gibi bız bazı aksamustlerı konyalatına beachparka gıdıyoruz o denıze gırıyo bende yıcek bısıler alıyorum yanımıza cayıda termosa orda oturuyoruz 1-2 saatt hem serin oluyo bazen ama ben bu aralar ıyıce oturamamaya basladım kaydirigubbakcemile3 neyse ogunde dedıkı hadi topçama gidelim dedi orası hava kararınca olmaz.. neyse bı gıttık eger 11e kadar acıkmıs eh bıde herkeslerın gıdıs saatıydı 7 kaydirigubbakcemile3 en tepeden tek bı masa bulduk yanıbasımızda ısıkda vardı cok guzel bı manzara derken yemegimizi yedik geldik cicimm opuyorumnanaktan

OHHH NE GÜZEL GEZ TABİİİ SEKERİM AYYY HATIRLATMA :çok üzgünüm:BANA ORALAR İÇİM GİDİYOR ARTIK ÖNÜMÜZDEKI YAZA GELECEGIM OGLUSUMLA ALLAH IN IZNIYLE SENDE KIZINI ALIRSIN GEZERIZ SEKERIM KAHVELER SENDENDI UNUTMAdelikafadulden

kızlarrr Miracımızın odasını sipariş verdik eylülde getircekler :sm_cool::sm_cool:
baya bişeyini aldık bugun eksik kalan bişey yok çok şükür Allahım sağlıkla gelmesini nasip etsin :Saruboceq:

masallah canım resmını falan cekseydın hayatım ben daha karar veremedım....insallah saglıkla kullanır miracımız:Saruboceq:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Ummuhan_d ......................... (22 Ağustos)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................33. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................31. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................30. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Musyas....................................30. haftamızdayız (K) (10 Ekim) {ZEYNEP ADA}

5. Gcan......................................30. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................27. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................25. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................25. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................23. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 18. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................15. Haftamızdayız

12. Fatos0808 ............................ 11. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

13.Nilsu24.................................5. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Son düzenleme:
masallah canım resmını falan cekseydın hayatım ben daha karar veremedım....insallah saglıkla kullanır miracımız:Saruboceq:

aa hiç aklıma gelmedi kız resmini çekmek :1no2:
gelince yerleştirrim öyle çekerim cibinliğini falanda aldık kapı süsünü hediye verdiler zemuszemus
sağol canım amiinnn

aa hiç aklıma gelmedi kız resmini çekmek :1no2:
gelince yerleştirrim öyle çekerim cibinliğini falanda aldık kapı süsünü hediye verdiler zemuszemus
sağol canım amiinnn

hayırlı olsun saglıkla kullanmak nasıp etsın allah ...agustosun sonuna dogru dusunuyoruz biz oda takımını ....sımdılık arastırıyorum...erkek bebege esya almak kız bebege gore zor sekerım

hayırlı olsun saglıkla kullanmak nasıp etsın allah ...agustosun sonuna dogru dusunuyoruz biz oda takımını ....sımdılık arastırıyorum...erkek bebege esya almak kız bebege gore zor sekerım

sağolcanım darısı sana işallah karar vermek gerçekten çok zor evet çok zor valla erkek bebeğe bişiler almak yeşil oda takımı sitiyodum aslında ama duvarlarımız yeşil boğmasın diye mavili beyazlı takım aldım

bı ıkı gundur wc gıdıyorum cıkıyorum sankı ustten bı baskı oluyomusta anıden ıdrarımı yapıcakmısım gıbı bı hıs duyuyorum
sık sık gıdıyorum az az yapıyorum
ya nıye bole oluyomirmirmirmir

merak etme canım bebeğin baskısından kaynaklı o bendede hep oluyo

aglıcam ama sımdıııı
ınsan korkuyo ya
ıdrarımı yapıyom
camasırım yınede ıslanıyo
cunku tam rahatlıyamıyom
azcık gelıyo yıne
hele o anıden sankı kacırcakmısım gıbı olması benı endıselendırıyo

bıde dıkkat ettım bebegım hareket ettıgınde bunu daha cok hıssedıyorum
11 ınde randewumuzda solım dr a
bebegım gunu gelene kadar benımle kal ne olur...
dualarınızı eksık etmeyın kızlar
sagol bulcuk
sen epey ılerlemıssın bız daha 22 ye yenı gırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…