Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar,şimdi eşimin çok yakın bi arkadaşının babası vefat etmiş,rahmetliyi benim bebeği öğrendiğim gün hastnede ziyaret etmiştik,ameliyat olcaktı beyinden ameliyata almışlar bu sabah normal olucağı ameliyat yani,sonra ameliyat sırasında kalp krizi geçirmiş,ölmüş adam,hatta rahmetli demişki ölmeden bi benim eşimi görmek istemiş biz de gitmiştik yanına ama biz onu amaliyat olup çıkıcak diye beklerken işte kıslar hayat ne kadar acı tatlı sürprizlerle dolu dimi,ayyy o kadar üzüldüm ki anlatamam,kasıklarıma kramplar giriyo valla,ayyyy çok kötü oldum ya dağ gibi adam bi de bi neşelydiki sormayınAllahım rahmet kalanlarına,oğluna eşine peygamber sabrı nasip eylesin inşallah amin amin amin

nilsucum Allah rahmet eylesin canım Başınız saoğlsun:1closedeyes:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Kızlar merhaba nasılsınız?

Biz iyiyiz çok şükür kaldığımız yerden ütümüze devam ediyoruz.

Kumsalcığım idrar testi değil de kan testinde çıkar sonuç. Bekleyip de stres yapma istersen. Bir an önce kafandan atmış olursun cicim.

Bu arada Filiz abla dün mavi deniz ile buluşacaktı. Gezmişlerdir birlikte ondan gelememiştir.

merhaba arkadaslar nasılsınız bakalımmmm ....ben hale üstümden kayınvalide sendromunu atmıs deılım bıraz önce cıktılar hemen geldim özledim siziopuyorumnanaktan

kısım hem bekarsın hem de bu kadar şey biliyon helal valla halülülülülülü
kızz internt elimin altındaaa araştırmacı gazetici bi ruhum var benim :dilcikar:

selam kızlar nasılsınız yine kimsecikler yok topikte ya ben kışı özledimmm ne güzel cıvıl cıvıldı burası zaten gülçinin yokluğuda çok belli oluyor kaydirigubbakcemile3
selam canım hoşgeldin

başınız sağolsun canım allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır ihsan eylesin

merhaba arkadaslar nasılsınız bakalımmmm ....ben hale üstümden kayınvalide sendromunu atmıs deılım bıraz önce cıktılar hemen geldim özledim siziopuyorumnanaktan
hoşgeldin canimmmmm opuyorumnanaktan

iyiyis kuşum hosgeldin bakıyorum yıne erkencisin sırnaşık şey gittimi senin 65yas ustu fan kulüp kaynananankötükedihüso

selam kızlarrrr

hosgeldin bahcem nasılsıngamyoncuiremsu

haleeee haticeeeee arifeeeee nilsuuuuuuu sevtaaaapppp napionuz kuşlarrr hade kayfeee içelim kısss nedersinizzz

sağolun kıslar,evde de tesisatçılar var valla sıyırcam nerden çıktılar şimdi ya,açlıktan da midem bulanıyo gitselerde yesem valla zaten moral sıfır

iyiyis kuşum hosgeldin bakıyorum yıne erkencisin sırnaşık şey gittimi senin 65yas ustu fan kulüp kaynananankötükedihüso

ayol kurtuldum sımdılık benı cok sevıyormus özlüyormusss ondan sık sık gelmek ıstıyormus dün eşime dedi...ayyyyy uyus oldummmm:jeyyar:
evet baya erkenciyim anacım erken uyandıkta nete gelemıyorum kı fılız ablayla mavi deniz dün bulusacaklardı ....hıc ugramamıs ya merak ettım hayatım :uhm:

hdi kıslar ösgecim ver kahveleri cicimmm bende kurabiye almıstım az once hadi buyrun buyrunnnn cokacimcoook
hade bakim hadeee bu hale içiinnn bu arifee içiinnnn bu nilsuuuu cezvemm 3 tane alıoo diğerleri arkadan geliooo kaydirigubbakcemile3 tokuşturun bakeemm hade afiyet ossunn :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…