Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

rüzgar
sen nerdesin bu arada ya valla bak aklıma kötü şeyler gelmeye başlıyo,cnm umarım herşey yolundaır,Allaha emanet olun inşallah amin amin amin

kuşum resimdeki beni evet nişan fotom ama evlendikten sonra aldım ben bi alıp bi veririm zaten 100ün üstündeyim başka demem valla istersenklava:
canımm yaa fotoğrafta zayıfsın ama evlenince bayaa kilo almışsın nasıl bi rahatlık çökmüş öllee hormonal bişe olmasın ilaç filan kullandınmı

yengeççim nilsucum
ilaç filan kullanmadım ben kendimi bildim bileli çok çabuk zayıflayıp bırakıncada 2 katı alıyom bçle işte her kes zayıf olamıyo buda benim kaderim

yengeççim nilsucum
ilaç filan kullanmadım ben kendimi bildim bileli çok çabuk zayıflayıp bırakıncada 2 katı alıyom bçle işte her kes zayıf olamıyo buda benim kaderim

olsun tatlım sağlık ve dikkatli ol yere istersen geçersin bunun önüne yeterki salma kendini cnm benim

kızlar ya bişi sorcam,şimdi bu bebeğin kaç haftalık olduğu son sata göre söylenmiyor mu,eğer öle ise neden benim drum dün bana 4-4.5 haftalık dedi acaba bebeğin oluşutğu zamanımı dedi

yengeççim nilsucum
olsun canımmm üzlme önemli olan sağlık sıhhat verirsin yani dert etmeee :teselli:

kızlar ya bişi sorcam,şimdi bu bebeğin kaç haftalık olduğu son sata göre söylenmiyor mu,eğer öle ise neden benim drum dün bana 4-4.5 haftalık dedi acaba bebeğin oluşutğu zamanımı dedi
yani tecrübesizliğime ver ama duyduğum kadarıyla son adet olduğun günden itibaren sayılıo galiba canımm

benimde sata göre 3 ayın bitmesi lazım ama ultrasonma göre 3 aya girmeme 1 ay var geç döllenme olmu valla bende hangisini sayacağımı bilmiyorum

filiz abla nerde yaaa çok merak ettim ben hiç böölee yapmazdı acaba internetimi yokki mafoldumben

günaydın kızlar nasılsınız
hepinize hayırlı cumalar rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Aminn canım.Ben de seni merak etmiştim. Nasılsın? Neler yapıyorsun canım??

nesecim hoşgeldin nasılsın

Hoşbulduk canım. Dün temizliğe verdim kendimi her tarafım özellikle sağ kolum feci ağrıyor. hamladık tabi. Bugün resim yapıcam inşallah. Biraz da el işi. Tabi bolca dua edicem. adetim hala devam ediyor. Mutlu başlangıca çok az kaldı hissedebiliyor musun canım??

iyiyim canım daha doğrusu iyi olmaya çalşıyorum bugün kendimi çok halsiz hissediyorum canım bişi yapmak istemiyor dün adet günümdü gelen giden yok hala benim yumurtalar çatlamadı galiba yinekafamçokkarıştı
nesecim yorma fazla kendini geçmiş olsun ohh resimler falan ne güzel bravo
canım rabbim kabul etsin dualarımızı evettttttttttttt evetttttttttttttttttttt inşallah canım çok az kaldı

Kumsalım test yapsana, moralin neye bozuldu bitanem??
bugünüde bi atlatayım yarın falan yaparım bi test morali bozuk değilde keyfim yok pek elim kolum kalkmıyor neden bilmiyorum
Çatlamıştır o yumoşlar sen hiç tasalanma, ay inşallah hayırlı haberini alırız canım.

inşallah çatlamıştır canım aminnnn inşalalh:Saruboceq:

günaydınnn kıslarrr bis topiş kızımla geldikkkkk opuyorumnanaktan nasılsınız bugun zemuszemus benbi geçmişi okuyım geliom

ya kıslar ya şimdi başka topiclerde geziyodum yeni hamiş olan yerle bazıları keseyi görmüş sonra kesenin içinde bebek felan görmemişler kürtaj olmuşlar,korkuyom valla kıslar ya bu iki hafta nasıl geçer,Allah korusun boş olursa ben naparım yıkılır dünyam ya offfffffffffffffffffffffffffffffffff

bugünüde bi atlatayım yarın falan yaparım bi test morali bozuk değilde keyfim yok pek elim kolum kalkmıyor neden bilmiyorum

inşallah çatlamıştır canım aminnnn inşalalh:Saruboceq:

Yaaaaaaaaa ama yarın ben az tatile çıkıcam şimdi 2 günlük tatilden de erkenden getirtme beni. Merak ediyorum. Hadi uyduruk bir idrar testi alıp denesene bak günün de geçmiş bugün bakabilirsin. Sen şimdi stres yapmışsındır gülüm ondan elin kolun kalkmıyor. Varsa var yoksa yok hiç değilse bu bunalımdan kurtulursun bitanem, kıyamam sana ya. Ben ilk defa bu ay erkenden adetim geldi de test bilmem düşünme derdinden kurtuldum. soğan içtim belki de ondan değişti düzenim. Seni merak ediyorum hadi be güzelim...

kumsalcım anım kac gun gecti adetin yaw ıdrar testı 14 gun gecmeden net bısey solemıyoda hep negatıf cıkıyo ben denedım sahsenn:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…