Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

1)1 sene 8 ay
2)ilk günden itibaren
3)evet
4)evet,tedavi ise adetim düzene sokuldu sadece bir ay klomen kullandım,ama ilaçsız normal yolla hamile kaldım
5)24
6)3
7)Adıyaman
8)1.
9)
10)turizm/üniversite terk(alman dili ve edebiyat 2.sınıftan)
11)uzman kimya teknisyeni
12)orta derece,şükür
13)güzel bulmasam bu sorulara cvp vermezdim,burayı seviyorum
14)burdaki arkadaşlar beim haytımdan irer parça oldular,onlar benim janlarım
15)her zaman
Teşekkür Ederim:enbuyukkk:

bilmiyorum özgecim canım hiç bişi yapmak istemiyor
inşallah başladığın gibi keyifli sonlandırırsın günü
amin canımm hepimiz inşallahhh opuyorumnanaktan

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

iyi valla nolsun şimdi sınavdan çıktım cnm,
bu arada sen nasıl beslenmeye başladın şeker

evet canım sorular zordukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 dermişim valla ben gebelik diyeti yapıyorum diyetisyene gittim kiloluyumda mecburen canımzemuszemus

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3

bende cvpladım soruları hani bana alkış:umursamaz::umursamaz:

sana alkışların en büyüğü taze anne adayımalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkis

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3
teşekkürler kuşum.....

sanada alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis canım sende listeye girince en tazemiz olacan kuşumzemuszemus

söle tatlım lütfen ya hakketen merak ettim,sen de ha biraz önce sınavdan çıkmadık mı nen nerde samimiyet döverim haklava:

kuşum resimdeki beni evet nişan fotom ama evlendikten sonra aldım ben bi alıp bi veririm zaten 100ün üstündeyim başka demem valla istersenklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…