Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar şöyle bir baktım ama yine çıkmak zorundayım.

Nilsu canım, gözün aydın. Görmüşsün keseyi.

Kumsalcığım, benim de hamiş kalınca akıntılarım artmıştı. ınşaallah canım. Allahım bu sefer olsun.

sağol tatlım teşekkür ederim,inşallah kalp atışarını da duycaz,kendisinde görcez,kucişimize de alcaz bir ömür hep birlikta sağlık huzur mutlulukla yaşıcaz inşallah,ha bi de en kısa zamanda bi de bebişime kardeş yaptık mı tamamdır,

:Saruboceq::Saruboceq:artistler sizi kimi kızıyla kimi oğlyla biz de iyiyiyiz mmuhabbetlerine girmişlerlaelaelaelaelaeben de bi ikiz üçüz müçüz bebişe gebeysem o zaman size hem oğlum hem kızım dicem ha ha halülülülülülü,bu arada Rabbim tüm bebişlerimize annelerimize bana da bebişime de cümlemize de sağlık şifa versin korusun hepimizi inşallah:Saruboceq:

BıRıMıZ HEPıMıZ HEPıMıZ BıRıMıZ HAHAHAHAHAHAHAAH

SEVTAP
tatlım ya deli misin nesin yaw,yemişim kaynanayı hem benim karnım burnumda olcak hm de kaynana var diye uzanamıcam,sanki keyfine uzanıyomuş gibi düşünüyon valla bak bu gelicek haklava:
yat dinlen bak dalgana,hiçbişi sen ve bebişinden daha önemli değil bunu düşün yeter sana napıcanı napman gerektiğini söyler zaten bu düşünce:1hug:

du bi kızım yaaaa destur dahaaa bırını bı dogur gorucemmm :kedi: kıs ben ıkıncıyı bırak dusunmeyı yapmazsak daa ii diom simdiden kaydirigubbakcemile3

allah iyilik versin canim
nasil geciyor hamilelik varmi bir sorun

normal canım bıraz panık bıraz agrılı hamilelik işteeelaelaelaelaelae

ay inşallah canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…