Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canımcım endişelenme kızın gayet iyimiş bak annesi
artık hareketler öyle çok yoğun olmaz büyüdüler içerde daha güçlü hissederiz ama ilk zamanlardaki gibi her dakka hareket etmek onlarıda yorarr

filiz abla bugun uğramamış hiç
yoksa benmi gözden kaçırdım öğrencisimi var yoksam CADIARZU

şükürler olsunn :Saruboceq: yarabbim ınandınmı sonunda hihoyyythadi Allah kalp atısını duymayı nasip etsin:kedi:

burdaym kusummm geldimmm:1hug:

artık annesi yeri dar geliyodur bence korkulucak bişi yok,zaten ihmal etmemiş drada gitmişsiniz sıkma kendini tatlımlmaz:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

öyleymişşş herhalde burc'cum yine tepişmesini istiyom ben yaaa uyutmasın beni sabaha kadar kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım nasılsın
senin yaramaz baya korkutmuş seni anlaşılan neyseki iyiiymiş şükür
büyüyo annesi büyüyo ondandıropuyorumnanaktan

inşalllaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
bekleyelim bakalım

hoşgeldin canım nasılsın
senin yaramaz baya korkutmuş seni anlaşılan neyseki iyiiymiş şükür
büyüyo annesi büyüyo ondandıropuyorumnanaktan

hosbulduk canım iyiyim sorma benım yaramaz kızım korkuttu teysesii benii neyse bi dogsunda ben ona yapcagımı bılıyorum her öğün o topklarını o kıvrımlarıını ıssırcammmkaydirigubbakcemile3

öyleymişşş herhalde burc'cum yine tepişmesini istiyom ben yaaa uyutmasın beni sabaha kadar kaydirigubbakcemile3
merak etme doğunca uyutmucaklar nede olsaa sabaha kadar cin gibi oturcaz başlarında :1shok:

inşalllaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
bekleyelim bakalım
:Saruboceq: kuralımız sabır ve sakince beklemek
yok canım uğramadı daha bişide demedi:sm_confused:

acaba neden gelmedi topiğe merak ettim bak şimdi fisfisfis

hosbulduk canım iyiyim sorma benım yaramaz kızım korkuttu teysesii benii neyse bi dogsunda ben ona yapcagımı bılıyorum her öğün o topklarını o kıvrımlarıını ıssırcammmkaydirigubbakcemile3

hg sana demiştim ya kesemde gebelik gözükmüyor diye bu nasıl belli olcak kan testinle anlatırmısın

merak etme doğunca uyutmucaklar nede olsaa sabaha kadar cin gibi oturcaz başlarında :1shok:

efet dimi ama :kedi:

hg sana demiştim ya kesemde gebelik gözükmüyor diye bu nasıl belli olcak kan testinle anlatırmısın

canım benım sımcık gebelık keseı sadece usg de gorunur normalde hamıle oldugunu anlamak ıcın once ıdrar yaptırırsınya baktın kafan karıstı kan testı yaparsın deger 2 den buyuk cıkmalı ama mesela 25-50 böle rakamlar cıkarsa yada 300-400 farketmez doktor bı daha emın olmak ıcın tekrar ıster cunku normalde deger artmalıdır hergun kendını 2 ye katlamalıdır eger deger artmıyorsa yada dusuyorsa bosgebelıkten suphelenılır usg de bakılır kese gorunmelıdır bu durumda gorunmuyosa bosgebelıktır.. sen baska bı doktora daha gıt ıstersen canım:teselli:

SLM NBR DÜN AKŞAM KONUŞMUŞTUK YA SANA DEMİŞTİM BEBEK KESEDE GÖZÜKMÜYOR 7 HAFTALIK DİYE SENDE KAN TESTİ YAPTIR DEMİŞTİR KAN TESTİNDE BEBEĞİN OLUP OLMADIĞI NASIL BELLİ OLUYOR ULTRASONDA BÖYLE GÖRÜNÜRKEN İNŞALLAH ORDADIR BAZI GEBELİKTE GEÇ GÖRÜNÜYOMUŞ ONDAN OLABİLİRMİ ACABA SİZİN KAÇ HAFTALIKKEN GÖRÜNMÜŞTÜ ULTRASONDA:CüvCüv::CüvCüv:

kan testinde anlaşılmaz bebeğin kesenin içinde olup olmadığı ancak ultrasonla görülür
ben 7 yada 8. haftada görmüştüm

canım yukarda anlattım gormedın sanırım bı bak ıstersen laelaelaelaelae

heh tamam o zaman ders veriyor hatunn
sağolasın canım opuyorumnanaktan

az sallamıstım ben ama öledir herhalde :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…