Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar ben geldımmm :ecrin_bebek: bıraz gec kaldım bugun cunku cücük kızım için iyice panikledim sabah :sinifsinif: 7 bucukta uykum kactı kızımın hareketlerıne bakmaya basladım baktım az.. sonra doktorumu aradım oda butun gun dogumhanede gorevlıymıs bugun mafoldumben neyse burda yeni bı hastane acılmst oraya gıttık kocişle doktor usg de baktı normal dedi bıde nts yapalım dedi ntsde yaptırdık ordada bısı cıkmadı bısey yok hersey normal dedı içim rahatladı geldimmm :kedi: ama kuzum hala az hareket edıyo ne guzel alısmıstım solucan gibi kıvrım kıvrım dolasmasına opuyorumnanaktan
hele şükür vakit bulabildim çatlıcammm halee çok merak ettim seni dünden beri kıpraşmıo dedin bugunde gelemedin korktum çok şükür bebişimiz iyimiş sen çocuğa kıpır kıpır diye diye nazar değdirdin :nazar::nazar:

yengecim kıskacım

niçin gergin bi gün şekerim
kuşum ay sonu bide gıcık olduğum insanlar var ofiste deli ediolar beni kötükedihüso

aa doğru canım bugun adet günün senin
ağrılar oluyo zaten ve bendede öyle akıntılar olmuştu
normalde bende hiç akıntı olmaz ama o dönem ağrılarımın yanında hep akıntı geldi adet oldum sanıp wc ye koştum hep 3 gün gecikme sonunda kan testi yaptırmıştım biliyosun bekleyelim bakalım seninde 3-5 gün geçsin belki tatil havası iyi gelmiştir yerimseniben
ayyyy hadi inşallah inşallahhh :Saruboceq:

özzzzzz napin kııııı
burçççç ölüom anacım sen napionn geldin gittin gezinion walla ohhhh Şeniz

filiz abla bugun uğramamış hiç
yoksa benmi gözden kaçırdım öğrencisimi var yoksam CADIARZU
filiz abla bugun hiç gözükmedi napio aceeba jakuzisimi geldikii zemuszemus

şükürler olsunn :Saruboceq: yarabbim ınandınmı sonunda hihoyyythadi Allah kalp atısını duymayı nasip etsin:kedi:

burdaym kusummm geldimmm:1hug:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

öyleymişşş herhalde burc'cum yine tepişmesini istiyom ben yaaa uyutmasın beni sabaha kadar kaydirigubbakcemile3
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

filiz aplamın örencisi vardır bugun zemuszemus

ösgeee kısss nerdesinnnnnnnnnn zemuszemus
burdayım kuşum yoğunluktan yazamandım şimdi teeek teeek cevaplıorum herbişeyiii :lepi:

merhaba arkadaslar kayınvalidem bende pek gelemıyecegım .....hemen yazıp cıkıyım dedim....keyifler yerindedir umarım...opuyorumnanaktan
sevtabımmm kıyamam sanaaa kaynananla karşılıklı yatışınnn laelaelaelaelae

selam canımm hoşgeldinnn

:Saruboceq::Saruboceq:artistler sizi kimi kızıyla kimi oğlyla biz de iyiyiyiz mmuhabbetlerine girmişlerlaelaelaelaelaeben de bi ikiz üçüz müçüz bebişe gebeysem o zaman size hem oğlum hem kızım dicem ha ha halülülülülülü,bu arada Rabbim tüm bebişlerimize annelerimize bana da bebişime de cümlemize de sağlık şifa versin korusun hepimizi inşallah:Saruboceq:

BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ HAHAHAHAHAHAHAAH
:roflol::roflol: delüüüü

du bi kızım yaaaa destur dahaaa bırını bı dogur gorucemmm :kedi: kıs ben ıkıncıyı bırak dusunmeyı yapmazsak daa ii diom simdiden kaydirigubbakcemile3

yapcam kısım hemen yapcam ondan sonra bi daha yapcamkaydirigubbakcemileondan sonra bidaha vereliniortakolcak 4 tane yaaaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey:laelaelaelaelaegamyoncuiremsuhihoyyytalkisalkisalkis
çatlak yaaaaa gamyoncu heeee :roflol::roflol::roflol:

merhaba fatoş 7 haftalık hamileyim ben ama gebelik kesesinde bebk gözükmüyor neden olabilir yada ne zaman görünür senin bilgin varmı fisfisfis

merhaba canım ilk 5 haftada kese oluşurmuş daha sonra bebek ama bu değişebilirmişte.bende ilk 5 hafta sadece keseyi gördüm 7+3tede bebekle kalp atışını duyduk inşalllah sende duyarsın...

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bugün 22 haftalık hamileyim ve 2,5 senelik evliyim ilk sene kendimiz istemedik sonra istedik ama olmadı bütün testlerimizi yaptırdık ama herşey normal cıktı yapmamız gereken ya beklemek yada yumurtlama tedavisine başlamaktı sabrım yoktu artık üzülüyodum benden sonra evlenenler hep hamilelerdi ve tedaviye karar verdik 4 gözle adet olmayı bekliyodum ama olmadım tam evlilik yıldönümümüzde müthiş bir süpriz oldu allahım çok şükür çok değişik duygular anlıyabiliyorum sizi allahım inşallah herkesin gönlüne göre verir. inşalla bende sizler gibi güzel arkadaşlıklar kurabilir.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bugün 22 haftalık hamileyim ve 2,5 senelik evliyim ilk sene kendimiz istemedik sonra istedik ama olmadı bütün testlerimizi yaptırdık ama herşey normal cıktı yapmamız gereken ya beklemek yada yumurtlama tedavisine başlamaktı sabrım yoktu artık üzülüyodum benden sonra evlenenler hep hamilelerdi ve tedaviye karar verdik 4 gözle adet olmayı bekliyodum ama olmadım tam evlilik yıldönümümüzde müthiş bir süpriz oldu allahım çok şükür çok değişik duygular anlıyabiliyorum sizi allahım inşallah herkesin gönlüne göre verir. inşalla bende sizler gibi güzel arkadaşlıklar kurabilir.

hoşgeldin tatlım valla hemen olmaz öle arkadaşlık filan:eek:lmaz:
bak daha beni almadılarlülülülülülü
halbuki 24 saat burdayım di mi yani rüzgarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:gitme:
biraz beklicen gülüm bu fazlada olabilir hah ha hahdelikafadulden
tabi bunların hepsi şakaaaaa
hoşgeldin arkadaşım tabi bebişindeturkbayragi

hoşgeldin canım allah hayırlı doğum nasip etsin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

YENGECıM KISKACIMMMMMM
kim o canını sıkan gıcıklar söle hemen gebertim onları keserim hakötükedihüsomavederim ben onları sen sıkma canını cicim,bu arada ay sonu iş çok oluyo diye mi

hoşgeldin tatlım valla hemen olmaz öle arkadaşlık filan:eek:lmaz:
bak daha beni almadılarlülülülülülü
halbuki 24 saat burdayım di mi yani rüzgarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:gitme:
biraz beklicen gülüm bu fazlada olabilir hah ha hahdelikafadulden
tabi bunların hepsi şakaaaaa
hoşgeldin arkadaşım tabi bebişindeturkbayragi
korkutma nen kızııı :mymeka: önce burcu seni testten geçirceeeekk liste soraaa :sm_cool: anadın sen onuuuu kaydirigubbakcemile3

YENGECİM KISKACIMMMMMM
kim o canını sıkan gıcıklar söle hemen gebertim onları keserim hakötükedihüsomavederim ben onları sen sıkma canını cicim,bu arada ay sonu iş çok oluyo diye mi
bi kadın var işte burda papucumun şefi anam yaşında benle aşık atıyooo kötükedihüso gebertsen eline sağlık dicemmm:eek:klava::eek:klava:

ne testiymiş nen bu,küserim ha:umursamaz:istemiyosanızda giderim hıh,ben de gider kendi başımın etini yerim,
hem burcuuuuuuuuuuuuuuuu senmişsin buranın muhtarı ne zaman alcan beni mahallene yaw,
iyi tamam anlaşıldı siz istemiyonuz beni,artık bi dakika dahi duramam burda bensenağlama

bi kadın var işte burda papucumun şefi anam yaşında benle aşık atıyooo kötükedihüso gebertsen eline sağlık dicemmm:eek:klava::eek:klava:

ne aşık atıyo nen senle,sen de ona senin yaşının kaç olduğunu ve senin elinde daha çok imlkkan olduğunun farkına öle bişi yap ki vardır cadıyı,ben istanbulda oturyom dün de sordun ya mızmızkaydirigubbakcemile

ne testiymiş nen bu,küserim ha:umursamaz:istemiyosanızda giderim hıh,ben de gider kendi başımın etini yerim,
hem burcuuuuuuuuuuuuuuuu senmişsin buranın muhtarı ne zaman alcan beni mahallene yaw,
iyi tamam anlaşıldı siz istemiyonuz beni,artık bi dakika dahi duramam burda bensenağlama
sen burdan gidersen hepten paron olursun kız delüüü laelaelaelaelae burcu buranın muktarı heee acık sabret liste sabır istiomuş kaydirigubbakcemile3 canımm benim kafa gitti pendikteydin demi senn tamam canım kusuruma bakmaa aklım gitti bugunn toparlayamıorum kafamııı mafoldumben

nilsuuu nere gidion anacımmmm

hiç gider miyim janım
senin kafa harbiden karışmış miksere dönmüşsünkafamçokkarıştı
yaşlı cadı fena yormuş senisırnaşık şey
kovsanızda gitmem dedim ya dün üstadımlülülülülülü
neyse ben valla bi acayip oldum gidimde yatim biraz,en fazla 1 saatede kocişim gelcek,bi yastık bi pike alimde halsizmiş gibi uzanim koltuğa kocişime iş yaptırim biraz bi da ohhhhhhhhhhhhhhhh nazlanim valla he:lepi:

X