Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kan testinde anlaşılmaz bebeğin kesenin içinde olup olmadığı ancak ultrasonla görülür
ben 7 yada 8. haftada görmüştüm

AY KIZLAR DUA EDİN BENİM İÇİN YARIN SABAH 9 DA RANDEVUM VAR HAYIRLISIYLA İNŞLALAH GÖRÜRÜM BEBEĞİMİ BELKİDE GEÇ DÖLLENME OLMUŞTUR KIZLAR BENİM BULANTIMDA YOK SADECE TİKSİNMEM VAR SADECE 1 DEFA ÇIKARTTIM O YÜZDEN ŞANSLIYIM HERALDE İNŞALLAH BEBEĞİM ORDASINDIR...:CüvCüv::CüvCüv:

:Saruboceq: inşallah yarın görürsün keseyi svetla a.s.

merhaba arkadaslar kayınvalidem bende pek gelemıyecegım .....hemen yazıp cıkıyım dedim....keyifler yerindedir umarım...opuyorumnanaktan

-tatlicadiarzu-noldu cicim kandırdımmı :roflol::roflol:
kandırıldımmmmmm:sinifsinif:

merhaba arkadaslar kayınvalidem bende pek gelemıyecegım .....hemen yazıp cıkıyım dedim....keyifler yerindedir umarım...opuyorumnanaktan
oy oy ağır top sende demek iş yaptır kız ona oturmasın orda el bebek gül bebek kaydirigubbakcemile3
inşallah allahın izniyle görürüz inşallah

görüceksin merak etme:Saruboceq:

sevtapcıımm cicim bugun için Allah sana kocaman kcoaman sabırlar versin cicimmm Allahh kurtarsın bacımkaydirigubbakcemile5 :roflol:

inşallah allahın izniyle görürüz inşallah

aminn canım sen içini rahat tutmaya çalışş:teselli:

BURCUCUM,HALECİM SAOLUN KIZLAR,INANIN VARYA BOGASIM VAR ŞİMDİ :jeyyar:ANAM NE İŞ YAPMASI 65 YASINDA POPOSUNU KALDIRMAZ YERİNDEN AMAN AMAN YAPMASIN YAPTIGI ZAMAN KENDI BILDIGI GIBI YAPIYOR ESYALARIN YERLERINI DEGISTIRYOR UYUS OLUYOM VALLAÇok üzgünüm çoookBUGUN KALICAK BENDE ALLAH IM SABIR VERSİN BANA :Saruboceq::çok üzgünüm:UZANAMIYORUMDA RAHAT RAHAT OFFF OFFF :1shok:

sevtapcıımm cicim bugun için Allah sana kocaman kcoaman sabırlar versin cicimmm Allahh kurtarsın bacımkaydirigubbakcemile5 :roflol:

aminn canım sen içini rahat tutmaya çalışş:teselli:

YARIN NASIL OLCAK BİLMEM ÇOK HEYCANLIYIM YA ALLAHIN İZNİYLE BEBİŞİMİ GÖREBİLSEM BOŞ GEBELİĞİN BELİRTİLERİ NE KIZLAR BİLENİNİZ VARMI mirmirmirmir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

anammmmm bide sendemi kalıcakkkklmaz: kıs bırak işmiş yapmasıın öyleyse daha beter iş acar basına klava: uzan anacım sen kac aylık hamile insansın keyfınden yatmcan ya :içelim:

YARIN NASIL OLCAK BİLMEM ÇOK HEYCANLIYIM YA ALLAHIN İZNİYLE BEBİŞİMİ GÖREBİLSEM BOŞ GEBELİĞİN BELİRTİLERİ NE KIZLAR BİLENİNİZ VARMI mirmirmirmir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

AYYY CANIM GÖZÜN AYDIN HAMİLEMİSİN .....İNSALLAH GÖRECEKSİNDİR CANIM BENIM ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN

valla cnm benım pek bı bılgım yok ama hamılelıkle aynı belırtılerı oldugunu bılıyorum hamileymişssin gibi davranıyo vucudun ama bısı olmuyo sıtede bı kac yere bakarsan belkı bunla ılgılı konu bulursun gamyoncuiremsu

anammmmm bide sendemi kalıcakkkklmaz: kıs bırak işmiş yapmasıın öyleyse daha beter iş acar basına klava: uzan anacım sen kac aylık hamile insansın keyfınden yatmcan ya :içelim:

AMAN HİÇ SORMA SUANDA MUTFAKTAYIM KEK YAPIYORUM....FIRSAT BULDUM HEMEN SIZLERI BI YAZAYIM DEDIM ÖZLÜYORUM AYOL SİZLERİ.opuyorumnanaktan..YOK ARTIK UZANCAM VALLA HİİİİÇÇÇÇ UMRUMDA DEIL :jeyyar:

kandırıldımmmmmm:sinifsinif:

kısdınmııııııı

AMAN HıÇ SORMA SUANDA MUTFAKTAYIM KEK YAPIYORUM....FIRSAT BULDUM HEMEN SIZLERI BI YAZAYIM DEDIM ÖZLÜYORUM AYOL SıZLERı.opuyorumnanaktan..YOK ARTIK UZANCAM VALLA HııııÇÇÇÇ UMRUMDA DEIL :jeyyar:

canım benım yaa bıde ısın gucun yokmus gbı iş guc cıkartıyolar basımıza Çok üzgünüm çoook
sabah bızde doktora gıttık teysesı hanı dun az hareket edyo demıstım ya bısıcıgmıs yokmus kılomusda artmıs bu arada 1.660 olmusuz :kedi:

OY OYYY MASALLAH KIZIMIZA HAYATIM EVET COK SUKUR BEBİŞ İYİ OLDUGUNA COK SEVINDIM ALLAH HEPIMIZIN YAVRULARINI KORUYOR KORKMA HAYATIM ARADA UYUYODURopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…