Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıslar ben geldımmm :ecrin_bebek: bıraz gec kaldım bugun cunku cücük kızım için iyice panikledim sabah :sinifsinif: 7 bucukta uykum kactı kızımın hareketlerıne bakmaya basladım baktım az.. sonra doktorumu aradım oda butun gun dogumhanede gorevlıymıs bugun mafoldumben neyse burda yeni bı hastane acılmst oraya gıttık kocişle doktor usg de baktı normal dedi bıde nts yapalım dedi ntsde yaptırdık ordada bısı cıkmadı bısey yok hersey normal dedı içim rahatladı geldimmm :kedi: ama kuzum hala az hareket edıyo ne guzel alısmıstım solucan gibi kıvrım kıvrım dolasmasına opuyorumnanaktan

canımcım endişelenme kızın gayet iyimiş bak annesi
artık hareketler öyle çok yoğun olmaz büyüdüler içerde daha güçlü hissederiz ama ilk zamanlardaki gibi her dakka hareket etmek onlarıda yorarr

kıslar drdan geliyorum şimdi,drcum kesemi gördü ama minicik bana da gösterdi ve dr dediki sen de mucize bi hamilelik olmuş dedi,tam hastalık bitmiş mi başlamış mı ne bi tane yumurtlamışım o da döllenmiş drcumda şaşırdı çok sevindi ama,o kadar ilaç kullandın olmadı bıraktın oldu dedi,sonra dediki iki hafta sonra tekrar gel dedi,kalp atışları ve bebeği görürüz iniaşşalh dedi,ama sen yinede iki hafta kimseye söyleme ded,kıslar hamileymişim yani

şükürler olsunn :Saruboceq: yarabbim ınandınmı sonunda hihoyyythadi Allah kalp atısını duymayı nasip etsin:kedi:

NİLSUCUM bizimde öle bi arkadaşımız vardı adet günü geçmeden tesadüfen öğrendi hamiş olduğunu allah Sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin

HALE neden gelmedi bgun yaaaa merak ettim iyice :çok üzgünüm:

ENTELLİYE canımm allah analı babalı büyütsün doğum hikayeni okudum salya sümük oldumm nerdeyse hiç dayanamıorum bölee duygusal anlara benneyaptımki

burdaym kusummm geldimmm:1hug:

artık annesi yeri dar geliyodur bence korkulucak bişi yok,zaten ihmal etmemiş drada gitmişsiniz sıkma kendini tatlım:eek:lmaz:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canımcım endişelenme kızın gayet iyimiş bak annesi
artık hareketler öyle çok yoğun olmaz büyüdüler içerde daha güçlü hissederiz ama ilk zamanlardaki gibi her dakka hareket etmek onlarıda yorarr

öyleymişşş herhalde burc'cum yine tepişmesini istiyom ben yaaa uyutmasın beni sabaha kadar kaydirigubbakcemile3

kıslar ben geldımmm :ecrin_bebek: bıraz gec kaldım bugun cunku cücük kızım için iyice panikledim sabah :sinifsinif: 7 bucukta uykum kactı kızımın hareketlerıne bakmaya basladım baktım az.. sonra doktorumu aradım oda butun gun dogumhanede gorevlıymıs bugun mafoldumben neyse burda yeni bı hastane acılmst oraya gıttık kocişle doktor usg de baktı normal dedi bıde nts yapalım dedi ntsde yaptırdık ordada bısı cıkmadı bısey yok hersey normal dedı içim rahatladı geldimmm :kedi: ama kuzum hala az hareket edıyo ne guzel alısmıstım solucan gibi kıvrım kıvrım dolasmasına opuyorumnanaktan
hoşgeldin canım nasılsın
senin yaramaz baya korkutmuş seni anlaşılan neyseki iyiiymiş şükür
büyüyo annesi büyüyo ondandıropuyorumnanaktan
aa doğru canım bugun adet günün senin
ağrılar oluyo zaten ve bendede öyle akıntılar olmuştu
normalde bende hiç akıntı olmaz ama o dönem ağrılarımın yanında hep akıntı geldi adet oldum sanıp wc ye koştum hep 3 gün gecikme sonunda kan testi yaptırmıştım biliyosun bekleyelim bakalım seninde 3-5 gün geçsin belki tatil havası iyi gelmiştir yerimseniben

inşalllaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
bekleyelim bakalım

hoşgeldin canım nasılsın
senin yaramaz baya korkutmuş seni anlaşılan neyseki iyiiymiş şükür
büyüyo annesi büyüyo ondandıropuyorumnanaktan

hosbulduk canım iyiyim sorma benım yaramaz kızım korkuttu teysesii benii neyse bi dogsunda ben ona yapcagımı bılıyorum her öğün o topklarını o kıvrımlarıını ıssırcammmkaydirigubbakcemile3

öyleymişşş herhalde burc'cum yine tepişmesini istiyom ben yaaa uyutmasın beni sabaha kadar kaydirigubbakcemile3
merak etme doğunca uyutmucaklar nede olsaa sabaha kadar cin gibi oturcaz başlarında :1shok:

inşalllaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
bekleyelim bakalım
:Saruboceq: kuralımız sabır ve sakince beklemek
yok canım uğramadı daha bişide demedi:sm_confused:

acaba neden gelmedi topiğe merak ettim bak şimdi fisfisfis

hosbulduk canım iyiyim sorma benım yaramaz kızım korkuttu teysesii benii neyse bi dogsunda ben ona yapcagımı bılıyorum her öğün o topklarını o kıvrımlarıını ıssırcammmkaydirigubbakcemile3

hg sana demiştim ya kesemde gebelik gözükmüyor diye bu nasıl belli olcak kan testinle anlatırmısın

merak etme doğunca uyutmucaklar nede olsaa sabaha kadar cin gibi oturcaz başlarında :1shok:

efet dimi ama :kedi:

hg sana demiştim ya kesemde gebelik gözükmüyor diye bu nasıl belli olcak kan testinle anlatırmısın

canım benım sımcık gebelık keseı sadece usg de gorunur normalde hamıle oldugunu anlamak ıcın once ıdrar yaptırırsınya baktın kafan karıstı kan testı yaparsın deger 2 den buyuk cıkmalı ama mesela 25-50 böle rakamlar cıkarsa yada 300-400 farketmez doktor bı daha emın olmak ıcın tekrar ıster cunku normalde deger artmalıdır hergun kendını 2 ye katlamalıdır eger deger artmıyorsa yada dusuyorsa bosgebelıkten suphelenılır usg de bakılır kese gorunmelıdır bu durumda gorunmuyosa bosgebelıktır.. sen baska bı doktora daha gıt ıstersen canım:teselli:

SLM NBR DÜN AKŞAM KONUŞMUŞTUK YA SANA DEMİŞTİM BEBEK KESEDE GÖZÜKMÜYOR 7 HAFTALIK DİYE SENDE KAN TESTİ YAPTIR DEMİŞTİR KAN TESTİNDE BEBEĞİN OLUP OLMADIĞI NASIL BELLİ OLUYOR ULTRASONDA BÖYLE GÖRÜNÜRKEN İNŞALLAH ORDADIR BAZI GEBELİKTE GEÇ GÖRÜNÜYOMUŞ ONDAN OLABİLİRMİ ACABA SİZİN KAÇ HAFTALIKKEN GÖRÜNMÜŞTÜ ULTRASONDA:nazar::nazar::nazar::nazar::CüvCüv::CüvCüv:

SLM NBR DÜN AKŞAM KONUŞMUŞTUK YA SANA DEMİŞTİM BEBEK KESEDE GÖZÜKMÜYOR 7 HAFTALIK DİYE SENDE KAN TESTİ YAPTIR DEMİŞTİR KAN TESTİNDE BEBEĞİN OLUP OLMADIĞI NASIL BELLİ OLUYOR ULTRASONDA BÖYLE GÖRÜNÜRKEN İNŞALLAH ORDADIR BAZI GEBELİKTE GEÇ GÖRÜNÜYOMUŞ ONDAN OLABİLİRMİ ACABA SİZİN KAÇ HAFTALIKKEN GÖRÜNMÜŞTÜ ULTRASONDA:nazar::nazar::nazar::nazar::CüvCüv::CüvCüv:

kan testinde anlaşılmaz bebeğin kesenin içinde olup olmadığı ancak ultrasonla görülür
ben 7 yada 8. haftada görmüştüm

canım yukarda anlattım gormedın sanırım bı bak ıstersen laelaelaelaelae

heh tamam o zaman ders veriyor hatunn
sağolasın canım opuyorumnanaktan

:kahve:az sallamıstım ben ama öledir herhalde :roflol::roflol:

X