Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ceren sen liste yap
1. burcu evli çocuksuz çalışıo
2. nur evli hamile çalışmıyor dershaneye gidicek
3
. böylelikle bakarsın listene yzarken bize kaydirigubbakcemile3
sana diim ama banada lazım böyle bir liste valla -tatlicadiarzu-

sen yine bennen daaga geçiyoonnn :dilcikar: anneme söylicem seni kötükedihüso

çok teşekkür ederim defnecim, bi kişi çıkmış aynı şeyi yaşayan walla içime su serptin biraz öpüyorum tekrar teşekkürleryerimseniben

ya arkadaşlar ben yeni kayıt oldum da pek kullanamıyorum forumu. mesela istediğim foruma nasıl abone olabilirim, lütfen yardımcı olun istediğim konuları takip edemiyorum:)) şimdiden teşekkür ederim

ceren mavi deniz napıyonuz yaaaa sıkıldım çokk bu hafta bana çok sıkıcı geldi ya iş yerinde saate bakıyorum hep geçsin diye

aayy sorma ya al benden de o kadar bana ne oluyorsa sanki
zaman geçmek bilmiyor birde geç gelip erken gidenlerden olduğum halde niye böyleki
zaten başımada ağrı girdi yine keyfim kaçtı niye oluyor anlamıyorum

ya arkadaşlar ben yeni kayıt oldum da pek kullanamıyorum forumu. mesela istediğim foruma nasıl abone olabilirim, lütfen yardımcı olun istediğim konuları takip edemiyorum:)) şimdiden teşekkür ederim

MERHABA ABONE OLMAK İSTEDİGİN TOPİGİN İÇİNE GİRİP O SAYFANIN BAŞINDA ŞEÇENEKLER VAR ORAYA TIKLA ZATEN ÇIKAN SEÇENEKTE ABONE OL YAZIYOR..HOŞGELDİN BU ARADA..a.s.

hadi bakim yapın bende öyle bir kaç yere abone olmuştum ama ordan fazla takip etmiyorum daha çok direk girip bakıyorum..menzil gülü giriyor ama sohbete katılmaz oldu sabahta gelmişti yanılmıyorsam valla bende hatırlamıyorum neyse..kızlar huu size diyorum nerdesiniz?

ben burdayım mavi deniz
şimdi okudum yazdıklarını. ne var ne yok?
görüştünmü eşinle ne durumdaymış taşınma işi?
bende abone oldum bakalım :)

bu arada nur normaldir canım durumun bende ısınamıyorum bıcırıklar kanımızı emdiği içni dahada çok üşüyoruz...

nurcum evde degilmisin şuan kalın giyin ayagına 2 kat çorap giy patik varsa ha evde su torbasıvarsa sıcak sıcak koy ayaklarının altına

yaa aslında hamişlerin vucut ısıları daha yüksektir normal de..ablam ekim kasım da evde yanıyorum diye kısa kolla gezerdi hoş evleri sıcaktı onların ama yinede ince giyiniyordu dışrı çıkarkende zaten kabanı falan olmadıgı için geniş ceket giyiyor arabayla gidip geldigi için yeterli oluyordu..
cerencim maşallahı var nakliyecilerin çabuk toparlamışlar eşim hızlılar diyordu 1 gibi falan eşim aradı evin önüne geldik yemek yaptırmaya gidiyorum yemekten sonra taşıyacaklar tekrar diyordu..2 de başlasalar 5 buçuk altıya inş biter bakalım bu sefer işleri daha fazla sürebilir sonuçta dolap kurumu falanda yapacakları için ..bakalım hayırlısı..

canım ya senin ablan ateşliymiş biraz kaydirigubbakcemile3
kız ben hamile kaldığımdan beri daha çok üşüyorum, içerdeki kanı çektiği için tek vücuttaki kan yetmiyor hem ona hem bebeğe o yüzden normal insanlardan iki kat fazla üşüyoruz aslında. doktorum öyle demişti....

nakliyeciler maşşallah hızlıymış hadi bakalım bir an önce bitsinde sende rahat et...

valla cerencim çogu hamileler hep ateş bastıgını söylerdi ..zaten ablam maşşallah iyi besleniyordu kesinlikle hergün 1 litre süt içilecek 3 litre su.meyve yenilecek demir diger vitaminler kan hapıda ekstrası idi..heleki son ayında hem annem yanında oldugu için bunları aksatamıyordu mecburiyetten..ne var ki bende annemden geri kalmazdım anneme hayır dese bana diyemiyordu kös kös içiyordu ha annem bazen ikimize yapıyordu bu sefer ben karşı çıkamıyordum..şimidde bana ablam gebe kaldıgında görürsün sen bende yapacam san böyle kurtuşun yok diyordu..bu anlattıgım kayınvalidemle görümcem ama ben hep anne abla diye hitap edersem karıştırmayın..benim ablam evli degil şuan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…