Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah filizcim inşallah canım benim....
herkes için dua ediyoruz biz burda ama ben senin için ayriyetten canii gönlden dua ediyorum...
kendini olumsun hiç bir şeye odaklama lütfen hatta bu gün kafanı dağıtacak bir şeyler yap ne iyi gelir sana sen daha iyi bilirsin.
bu arada yarın kaçta randevu?

hımmm çok geç değilmiş peki yalnızmı gideceksin yoksa eşinlemi?
bak bu gün bebekle ilgili hiç bir şeyi düşünme tamammı uzaklaştırmaya çalış kafandan, bir şeyler yap.
al eline örgü ör, albümü al eski resimlere bakıp hatıraların arasına dal. kitap oku, komedi tarzı filmler falan seyret ne bileyim yap bir şey ama sadece seninle ilgili olan birşeyler yap. kendinle ilgilen. kendine özen göster bu gün...
yarında geç saate kadar yat hatta gece geç saate kadar oturki yarın erken kalkma :)
kalktığında da sıcacık evinde şöyyyle keyifle bir pazar günü gibi hayal et ve kahvaltı yap güzelce... sonra okula gider gibi alışverişe çıkar gibi randevuna git.
ama sakın sakın stres yapma olurmu lütfen...
bunları yapmaya çalış en azından dene olurmu?

hatta burayıda bu günlük terk et pc başına oturma senin elinde olmadan sen çocukla ilgili yerlerde gezersin hep çek fişini otur...
yarın doktor dönüşüne kadar uğrama buralara....

geldim kızlar yemeğimden kıl çıktı böyle naylonmusu büsürü yemeteyideki gibi valla :1shok::1no2:-tatlicadiarzu- aç kaldım yiyemedim tabiki

eşimle gideceğim cerencim, evet bugün kafamı dağıtmaya çalışacağım, bir kitabım var okunmayı bekleyen onu elime alacağım şimdi, en azından okurken başka şey düşünmüyorum... cerencim çok tatlısın, hem eşin senin gibi pozitif bir eşe hem de bebişin senin gibi pozitif bir anneye sahip oldukları için çoooooooooook ama çok şanslılar :)

hatta burayıda bu günlük terk et pc başına oturma senin elinde olmadan sen çocukla ilgili yerlerde gezersin hep çek fişini otur...
yarın doktor dönüşüne kadar uğrama buralara....

Kesinlikle haklısın canımcım.

Ben gidiyorum arkadaşlar kendinizie iyi bakın, yarın inşallah iyi haberlerle gelirim yanınıza, hepinizi çooooooooooooooooook öptüm, gün içinde gelen giden tüm arkadaşlara sevgiler ve selamlar, dualarınızı esirgemeyin benden a.s

hay allah iyiliğini versin burcu yaaaa
bari halka açık yerlerde söyleme bunu ben nasıl yemek yicem şimdi
bilmiyormusun sanki her bir şeyden havadan bile nem kapar hale geldim :KK43:

filizcim teşekkür ederim cicim düşüncelerin için beni şımartıyorsun :)
herşey gönlünce olsun inşallah....

filizcim güle güle yarın bomba gibi bekliyoruz aramıza seni halay çekcez ona göre enerji topla gel

hay allah iyiliğini versin burcu yaaaa
bari halka açık yerlerde söyleme bunu ben nasıl yemek yicem şimdi
bilmiyormusun sanki her bir şeyden havadan bile nem kapar hale geldim :KK43:

filizcim teşekkür ederim cicim düşüncelerin için beni şımartıyorsun :)
herşey gönlünce olsun inşallah....

senağlamasenağlamasenağlamak yiyin siz yiyin yemenizi benim gibi sıra dışı olay bana has bişi herkeze nail olmaz kaydirigubbakcemile3

senağlamasenağlamasenağlamak yiyin siz yiyin yemenizi benim gibi sıra dışı olay bana has bişi herkeze nail olmaz kaydirigubbakcemile3

hade leyynn kaydirigubbakcemile3
dışardan yemek söylesene pizza falan hatta dur ben ısmarlayayım ver adresi bu günlük benden olsun yemeğin cicim cokacimcoook

kızlaaarrr ben geldim nasılsını bugün bakalım... burcu çok yerim dedin kendine nazar değdin işte
mavideniz hayırlı olsun yeni evin canım allah mutlu şekilde oturtmak nasip esin inş... cerencim neşen yerinde yine çok sevindim aman sıkıntın olmasın

hade leyynn kaydirigubbakcemile3
dışardan yemek söylesene pizza falan hatta dur ben ısmarlayayım ver adresi bu günlük benden olsun yemeğin cicim cokacimcoook

yaşasııııınnn oleyyyy hihoyyythihoyyytcokacimcoook
burda dışardan bişi söylemem için herkese sormam gerek heryer cam oturdum yerden herkez beni görüyo şimdi kendime söylersem ayrımcılık olur o yzünden bugunu böyle geçiricem

kızlaaarrr ben geldim nasılsını bugün bakalım... burcu çok yerim dedin kendine nazar değdin işte
mavideniz hayırlı olsun yeni evin canım allah mutlu şekilde oturtmak nasip esin inş... cerencim neşen yerinde yine çok sevindim aman sıkıntın olmasın

tekrar hoşgeldin aramıza canım yarışmacı arkadaşlara başarılar.... :roflol:
canım ya aman diyim kızzz dilini ısır keyfim yerinde çok şükür bıcırık beni rahatsız etmiyor 2 gündür teyzesi o yüzden. dedim ya kesin akşama fenalaşırım :KK43:
eee sende ne var ne yok uykucu uyudunmu yoksa bu saate kadar?
kız sen çalışıyormuydun yoksa yanlışmı yazdım kaydirigubbakcemile3

aayyyyy nnurrr pardon bacım yaa geçici hafıza kaybım bu kezde sana denk geldi
şimdi hatırladım sen çalışımıyorsun bebişler dershaneye gidecelksin çok pardon

yinemi yanlış oldu?

tekrar hoşgeldin aramıza canım yarışmacı arkadaşlara başarılar.... :roflol:
canım ya aman diyim kızzz dilini ısır keyfim yerinde çok şükür bıcırık beni rahatsız etmiyor 2 gündür teyzesi o yüzden. dedim ya kesin akşama fenalaşırım :KK43:
eee sende ne var ne yok uykucu uyudunmu yoksa bu saate kadar?
kız sen çalışıyormuydun yoksa yanlışmı yazdım kaydirigubbakcemile3

bu yıl evdeyim canım çalışmıyorum eşim gece çalıştı canım halada gelmedi o yüzden uyuyup uyanmaktan bişey yapmadım

X