Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ne var kıs begenmedınmı yasımı kaydirigubbakcemiledelikafadulden

yaww aplam bılıyorumdad ıste sorun sabahları kafamçokkarıştı sabahı atlattımmı gunduz fılan yıcek bısıler bulup zorluyorum kendımı ama ıste sabahh yemek yemek illet ediyo beniiimafoldumben

kız çatlak raziyee yanlızmısın ver bebişin var otcanız ikiniz yiceniz kaydirigubbakcemile3

filiz ablada temizlikmi var
normalde var ama yazmış zaten bu hafta poh götürii die kaydirigubbakcemile3

yemek olsun bizeeecokacimcoook

günaydın herkese
biz geldikkkkkkk
ama fazla kalamıycaz galiba
zeynebim uyandı
acıkmıştır
hoşgeldin canımcım
doyur kızını sen

oy oyy süper hamileler günü olurrrr:CüvCüv::CüvCüv:

burc'cum dırdır da dırdırrr yettın garim hee acıktırdın bak benı gıdım bişiler yiyim vereliniortak :roflol::roflol::roflol:

ne var kıs begenmedınmı yasımı kaydirigubbakcemiledelikafadulden
Yok kı olurmu bende o yaştayım manyakmıyım ne diye güleyim kaydirigubbakcemile3 büyütmem küçültebilirim demene güldümmm yeawruummm :jeyyar::jeyyar:

yemek olsun bizeeecokacimcoook

oy oyy süper hamileler günü olurrrr:CüvCüv::CüvCüv:
hiç demiiiii obur1 hihoyyythihoyyyt

hamileler günü ama gunu belli değill kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 2 gün geçti 1 hafta geçti hangi gündü amaaann karıştı olursunuz artık -tatlicadiarzu-

burc'cum dırdır da dırdırrr yettın garim hee acıktırdın bak benı gıdım bişiler yiyim vereliniortak :roflol::roflol::roflol:
biz öğlen yemeğine gitez bu gacı taaa kahvaltı dioo ah sen bizim elimizde olsan varyaaaaa süprizzzzzsüprizzzzz

Yok kı olurmu bende o yaştayım manyakmıyım ne diye güleyim kaydirigubbakcemile3 büyütmem küçültebilirim demene güldümmm yeawruummm :jeyyar::jeyyar:

:1hug:

biz öğlen yemeğine gitez bu gacı taaa kahvaltı dioo ah sen bizim elimizde olsan varyaaaaa süprizzzzzsüprizzzzz

cicim kahvaltı faslı bu yuzden ıkı kere yapılıyo bende kalktıgımda az bıraz yıyorum sonra yıne yıyorum sız yıyın anacım öğle yemegınızı afııyetleeeopuyorumnanaktan

:1hug::1hug:

merhabalar arkadaslar nasılsınız?bakalım gecmısı az okudum burcucum rüyan hayra cıksın insan etkisinden kurtulamıyor deılmıkaydirigubbakcemile3hepınıze hayırlı cumalar dılıyorum:Saruboceq:

amiin sevtapçımmm
evet hilali bende merak ettim

benimde bayadır mide bulantı baş dönemem var yine ondan yazamadım topiğe öyle boş boş oturuom

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…