Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bende dün akşam kınaya gittim bizim iş yerinden bi kız evlenio dün akşam kına gecesi vardı geç yattım bi uykum var ki sormayın bu akşamda düğünü var mecbur gitcez yarın dişçi pazar gunu piknik bu ne beeee -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

o zaman şimdi güzelce bi kahvaltı yap yapmadıysan sütünü iç sonra bize takıl canım

kız özge genemi piknik iş yerimi yineee

zemuszemus ohhhhhhh gez bakalım cicimmmm bızde bu haftasonu bıısler yapalım dıyoruz gerci kocişim dio benden pek tık yok şakkıdı bıyerlere gıdelım cumartesıden dıo ama aklıma bısı gelmıo iimi :bbo:

burc'cum cicim kahvaltımı yaptım ben doyduk kısımla bıs geldık pc basına :))

Son düzenleme:
o zaman şimdi güzelce bi kahvaltı yap yapmadıysan sütünü iç sonra bize takıl canım

kız özge genemi piknik iş yerimi yineee
yok kuşum yaaa geçen hafta gitcektik yaa o bu haftaya ertelendi bu pazar gitcez c.teside dişçi çağırdı ama benim bu sıcakta hiç gidesim yok arıcam bakim operasyon olmak istemiom dedikçe kontrole çağırıolar eylülde gelcem diye anlaşmıştık bu nerden çıktı hiç anlamadımkafamçokkarıştı

bisde seni seviyos fatoscum opuyorumnanaktan senden naber varmı buopuyorumnanaktan haftasonu bı planın kaydirigubbakcemile5

kocişle gezeriz bizde pazar günü cumartesi çalışıyor.haftaya tatile çıkıcaz önce bi bursa ailemin yanına sonrada denize gidicez:lepi:

valla nedir senin bu dişlerinden çektiğin kafamçokkarıştı

sizi seviyorum gacılar zemuszemus

bizde seni seviyozzzzzzzzzzzzopuyorumnanaktan

kocişle gezeriz bizde pazar günü cumartesi çalışıyor.haftaya tatile çıkıcaz önce bi bursa ailemin yanına sonrada denize gidicez:lepi:
kızz sendemi bizdensin bakimmmm

kıııı sendemi bizim kövlüsün
neresine gelceksiniz bursanın
nenn bende ayni şeyi geçirdim aklımdann kaydirigubbakcemile5 burç öpesim geldi seni duuuu ŞenizŞeniz

yaa hani dedim ya bendeki bu ıshatsızlık hat safhada dıye neyse tek basımada kahvaltı yapılmıyo zaten acma aldırmıstım esime yarısını zor yemıstım begenmedım :umursamaz: ayh oda mıdemı mahfettı sanırım geri geliyo sanki yanıyo midemmmmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…