Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

saol bıtanemmmm
allah ım evlenınce sanada nasıp etsın evlenmeden etmesin :roflol:
amiiiiiiinnn canimm :Saruboceq: ben çocukları çok seviorum çokta anaç bi tavrım vardır Rabbim nasip eder inşallah vakti zamanı gelince hatta geçmeden kaydirigubbakcemile3 eskiden en az 3 düşünürdüm ama bu yaştan sonra kaç tane olur bilemem artık gülben gibi çift dikiş gitmesem barek kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Yengeç, Bulcuk hoşbulduk kıazlar. iyiyim valla. Sıcaklarla boğuşuyoruz. Şimidi de komşular gelecekmiş. Haber verdiler. Birşeyler hazırlıyordum. Biraz çıkayım sonra yine görüşürüz olur mu?
aman canim bu sıcakta yorma valla kendini gelen halini bilio ona göre geliodur bişe beklemezler senden sen yorma kendini zemuszemus

slm kıslarrr iştahsızlık sendromunun bu saatlerınde kı ssat 2 olmadı 3. posta yemegımı yemıs bulunuyorumm zemuszemus az az ama sık çözdüm olayı zemuszemus
götüüüüürrr yeawruummmm :jeyyar::jeyyar:

selam güsellerrrrrrrrrrrrrrrr cici annelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
kızz ben ciciyim ama taaa anne değilimm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hattaaa icraat bilem yokk kapılar kapalı taaa :kedi::kedi:

kac yasındasınkı ozgecim

kıyamma sana ben cnmopuyorumnanaktan

seni küçülteyimmi özgecimmm sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Küçült neennn küçült hadeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 küçültte cebine gireyim hihoyyythihoyyythihoyyyt resim yüklemeyi bilsem yüklicem ama bilmiorum maaalesef

Küçült neennn küçült hadeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 küçültte cebine gireyim hihoyyythihoyyythihoyyyt resim yüklemeyi bilsem yüklicem ama bilmiorum maaalesef

küçültürüm tabeee şakkıdı bundan sonraaa yasın 17....... kım sana sorarsa 17 dıceksınnnnnn wusaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kötükedihüso

resim yuklemeyı sanada gostereyım cicim gelişmiş cvbı ac orda ataç resmi varya eklede ordan bişi yok basit yane zemuszemus ne yüklücen bakimmm nüfus cuzdanının fotokopisinimi :lepi:

Rafet El Roman - 03 Son Veda kızlar bu sarkı cok hosuma gıdıyor nıye bılmıyorum :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Rafet El Roman - 03 Son Veda kızlar bu sarkı cok hosuma gıdıyor nıye bılmıyorum :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

şakkıdı nieki cicim duygusal moda geçiş yaptın zannumca delikafadulden
bende bu aralar Mustafa Cecelinin limon çiçeklerini cok dinliyrum dinledikce aklıma ızmir geliyo senağlama

kısss sen bendende buyuksundelikafadulden25 ben abla:roflol::roflol:
heralde büyükümmm geçin bakem sıraya heeeyyytttt dizilin kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn evttt canım kafa kağıdımı koyyimm dedim :roflol:

:1hug::teselli:

kızzlllarrr ben hazırlanayım 4 te dr.da olmam lazım sekerler 1 saate gelırım gelınce gorusuruz cok opuldunuz arkadaslarrrrrr ŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…