Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızz sendemi bizdensin bakimmmm

nenn bende ayni şeyi geçirdim aklımdann kaydirigubbakcemile5 burç öpesim geldi seni duuuu ŞenizŞeniz

öpşekerim öpppopuyorumnanaktan

selam kızlar nasılsınız? :)
slm canım iyyiz sen nasılsın

yıldırım canım

evet evet bursadan izmire gelin geldim
oy oy bende yılıdırım hadi acık ıkınalım tanıdık çıkarız kaydirigubbakcemile3

teşerkkürler iyiyim şükür bu arada cumanız mübarek olsun kızlar.. :))
seninde cuman mübarek olsun

kız deli evdesin açma yenirmi hiç:mymeka:
koy sütünü bakim peynirini zeytnini reçelini hepsinden bi gıdım alsan açmadan iyidir

yıldırım canım

evet evet bursadan izmire gelin geldim
hade bizdensinn şekerimmm kaydirigubbakcemile5

özgecim cicim bak şimcik seni bursaya yollayalım ben İzmire geliyim sevtapda antalyaya gelsin zemuszemus bak gör herkes nası mutlu olucak İzmirime Bornovama ii bak iimiii senağlamasenağlama
:teselli: üzülme gülüm baksana 2 dakkada üçgen kurup koalisyon oluşturdun eferinnnn vereliniortak

teşerkkürler iyiyim şükür bu arada cumanız mübarek olsun kızlar.. :))
saol canım seninde a.s.

bornovaya ii bakarım özge kimzemuszemus
bu arada özge ben oluorum kaydirigubbakcemile3 halenin hatlar şey ettiii zemuszemus

kız deli evdesin açma yenirmi hiç:mymeka:
koy sütünü bakim peynirini zeytnini reçelini hepsinden bi gıdım alsan açmadan iyidir

kıs zaten ben hamilelikten once kahvaltı nedır bılmem yaw yemek yemegı sevmıyorummmmm sımdıde sırf canım bısı ıstesın de onu barı yıyım dıye ugrasıyorum ayhh canım acma ıstedı öle ekmek alıp oturup yıyemıyorumki inan sandece ekmegın kösesını yerım sadece öölle tek basıma peynır recel fılan yıcem hee keskeeee ıste bırılerı olursa yanımda kahvaltıyı anca ozaman yapıyorum pazarları kocamla iyi yiyorumcokacimcoook

:teselli: üzülme gülüm baksana 2 dakkada üçgen kurup koalisyon oluşturdun eferinnnn vereliniortak

bu arada özge ben oluorum kaydirigubbakcemile3 halenin hatlar şey ettiii zemuszemus

kurarım valla koalısyon anında opuyorumnanaktan

benım hatları açma mahfetti zannumca :kedi:

kız allah iyliğini bende tek başıma yemek yemeyi hele kahvaltı yapmayı hiç sevmem ama sen mecbursun yemen lazım bide kahvaltı önemli atlama :mymeka: ayyy bizim burcuyla hayatımız yemekk öle böle değil bende şişiorum onunla birlikteee :lepi:

yiyin anacım benım yerimede yiyin valla kızım benden iyi cıktı ben sımdıye kadar aldım 7 kılo kızıcım olmus 7 ayda 1.400 opuyorumnanaktan maşallahımıs var opuyorumnanaktan

özgecim koş filiz aplama yardıma bisde gelırıs ama göbişler malum yerimseniben bis anca orda tokustırırs göbişleri sıkısırıs zaten carpısa carpısa gecerısskafamçokkarıştı

:roflol::roflol: dusunsene 10 tane hamileyi 10 mt kare odaya koydugunu :roflol::roflol:

günaydın herkese
biz geldikkkkkkk
ama fazla kalamıycaz galiba
zeynebim uyandı
acıkmıştır
Hoşgeldin caniiiimmmm zemuszemus

:roflol::roflol::roflol: hahahaaaayyyy :içelim: yaparsınız artıkkk

günaydın herkese
biz geldikkkkkkk
zeynebim uyandı
acıkmıştır
hoş geldin canım

çok güzel olur vallakaydirigubbakcemile3

günaydın herkese
biz geldikkkkkkk
zeynebim uyandı
acıkmıştır
gunaydın hosgeldın senın mınık kızın acıkmısmııı zemuszemus doyur annesı karnını fıstıgın nasıl oldu atesi yok artık dimi :ecrin_bebek:

:roflol::roflol::roflol: hahahaaaayyyy :içelim: yaparsınız artıkkk

yaparıs yaparısss :içelim:

filiz ablaaaa mis oluyo evin dimiii zemuszemus
yok be gülüm, bu hafta izinli benim kadınım, haftaya gelecek, evi poh götürüyor
rüzgarım hg.. :)) nasılsın cnm
iyiyim canım sağol, sen nasılsın?
aaaaaaaa olmadı işte... kendin için yemeyeceksin ki zaten, bebeğin için yiyeceksin, sıkacaksın dişini hazırlayacaksın kahvaltını yiyeceksin canım, zaten yalnız değilsin, bebişin seninle beraber... ondan güzel başka biri olabilir mi yanında?
filiz ablada temizlikmi var
yok güzelim haftaya temizlik
günaydın herkese
biz geldikkkkkkk
zeynebim uyandı
acıkmıştır
sen nerelerdeydiiiiiiiiiiiin, nasılsın canımcım? Zeynep nasıl oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…